Jump to content
php.lv forumi

mainiigaa lapas nosaukuma padoshana no jscript menu uz lapu


MrOsis

Recommended Posts

Situaacija sekojosha - dabuuju forshu vertikaalu menu (php+jscript), bet jams neatbalsta freimu sisteemu - tad nu paarcepu visu homepage, BET, diemzheel, lapai ofic vajag, lai noteiktaa vietaa izvadiitu noteiku lapu (kuru, to izveelas no menu). tad nu netieku galaa ar to, kaa nolasiit no menu saiti un ielikt vinju kaa mainiigu veeriibu php scriptaa... varbuut rakstu visu baigi sarezhgjiiti, bet tik pirms paaris dienaam saaku njemties ar php...

 

PLZ help!

Link to comment
Share on other sites

dziljakajaa buutiibaa tas ir HTML nevis php ....

<a href="links.php" target="freima_name_atributa_vertiba">links uz freimu</a>

un pie frfeima pievieno atributu name=""freima_name_atributa_vertiba" ... (ja daudzmaz normali ir taisiits tad jau name atribuuts buus ...

// tas pats attiecas uz ifreimiem .... kaa arii uzjebkuru lapu kurai ir padots atribuuts name .....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi, bet - es laikam esmu galiigi nepareizi izteicies :(

es paareju no freimiem uz 1 php lapu (kuraa iekshaa ir menu un kuraa ir ir jaaizsauc visas paareejaas lapas vienaa un tajaa pashaa vietaa - atkariibaa no menu)

 

Ja tas kko izsaka, tad menu ir PHP Menu Layer System (http://phplayersmenu.sourceforge.net/), kaa arii meegjinaashu te pievienot failus...

 

otra lieta - atverot lapu vinjai tajaa vietaa jaaparaada saakuma dati, bet veelaak, kaa jau teicu, atkariibaa no menu izveeles, jaaieliek attieciigaa lapa...

 

 

Sorry par totali nesakariigu izklaastu...

P.S. man nesanaak uplodot failus, ja kaads zin, kur var rar pielikt - pasakiet. Vieniigais kas man sanaaca - ielikt kaa rar.ico(bilde) ieksh http://www.bildites.lv/images/jxkob4btq6xlmgzztpm.ico (caur morzilu atver page info un nosuknee failu, tad paarsatauc par *.rar un atraro)

Edited by MrOsis
Link to comment
Share on other sites

nu tad masiivs + $_GET

$masivs[0]='AAA.php';
$masivs[1]='ccc.php';

un padod index.php?xx=0  vai index.php?xx=1

attieciigi pasaa index.php

$id=$_GET['xx'];

un tur kur jaizvada;
include($masivs[$id]);

 

protams vajag vel papildu parbaudes utt... bet par to seit Runats tik daudz reizju ka netkartosos...

Link to comment
Share on other sites

liels paldies - meegjinaashu kko no shitaa sagremot..

visjautraakais to buus savienot ar jscript, jo, cik juutu, menu noklikshkjinaato veertiibu nolasa shitaa valoda...

 

 

 

URAA - Sanaaca! Ar chakareeshanos, bet sanaaca! Lielum lielais PALDIES!

Edited by MrOsis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...