Jump to content
php.lv forumi

Jaunā lapā Jauns vārds


millers

Recommended Posts

itkā aizgāja bet maziņa problēma

 

tagad kad spiežam sākums

 

errors

Notice: Undefined index: i in C:\wamp\www\index.php on line 188

 

tātad tā problēma tāda kad nava links norādīts ar i ..

bet kad sākuma linku norādu ar i-sakums problema tāda kad viņš atkal inklūdo index.php failu iekš index.php ka lai to izlabo..

Link to comment
Share on other sites

$i=''; //defīnē mainīgo

if(isset($_GET['i'])) { //ja GET masīvā ir i

$i=$_GET['i']; //piešķiram tā vērtību mainīgajam $i

}

Tad nevajadzētu mest error.

Varbūt izskatās nevaajdzīgi, bet tādā veidā vari būt drošs, ka tamlīdzīgus error nemetīs.

Link to comment
Share on other sites

Te pacēlās saruna par error reporting. Kā jau tika minēts variants - izstrādes stadijā slēgt iekšā, lietošanas laikā slēgt viņu ārā. Es vēl gribēju piebilst ka laba lieta ir izmantot php iebūvētos handlerus kļūdas situācijām arī exceptionu handlerus. Doma tāda kad var definēt viņus pašā sākumā un veidot kādu noklusētu darbību. Pavisam nesen esmu sācis viņus lietot un patiešām izrādījās ļoti noderīga lieta. Es kā noklusētās darbības esmu uzlicis lai raksta kļūdu paziņojumus log failos, tad tos analizējot var vieglāk atrast kādas kļūdas web lapai, ja tās netika atrastas izstrādes stadijā, parocīgi tādu kļūdu gadījumā ja pie kaut kādiem stipri retiem izņēmumiem kaut kas nenostrādā, vai arī pārlūku bagu dēļ, piemēram, kāds pārlūks nenosūta formas datus un tml. Vadīt ārā lietotājam tādas kļūdas nav labi, bet sarakstīt viņas log failos ir jēga.

 

Links par tēmu: http://www.php.net/manual/en/ref.errorfunc.php

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...