Jump to content
php.lv forumi

Jaunā lapā Jauns vārds


millers

Recommended Posts

Sveiki .. Man ir problēma nesaprotu kā to panākt tātad tā pieņemsim man ir 3 faili 1. ar nosaukumu index.php 2. reg.php 3. login.php es vēlos piemēram kad uzspiež uz kkāda linka piemeram index.php?id=registracija9999 viņs atver reg.php failu un tanī failā augšpusē parādas tā linka beigas "registracija9999" ,bet ja uzspiež uz jauna linka piemeram index.php?id=logins1111 viņš atver login.php un pašā augšā atkal parāda linka beigas "logins1111" ... Palu parslegšanai es izmantošu switch... Cerams kad sapratāt mani ... ..

 

rekur piemers ... <p class="x"><?php šeit tiek atvērts vārds kas atrodas aiz = .. ?></p>

Link to comment
Share on other sites

Ja neliek pēdiņas, tad PHP meklē konstanti ar tādu nosaukumu, no kuras nolasīt vērtību, ja neatrod, tad meklē kā masīva elementa atslēgu.

Piemēram:

define id='suns';
echo $_GET[id]; //izdrukās taksis, nevis 5, ja pados lapu lapa.php?id=5&suns=taksis

 

Ja tādas konstantes nav, tad PHP ģenerē E_NOTICE, kurš var parādīties visnepiemērotākajā brīdī un radīt citas nepatīkamas sekas, piemēram, "warning headers already sent".

Link to comment
Share on other sites

Līdz reizei, kad izmainās servera uzstādījumi vai iekšējie pieņēmumi attiecība uz koda darbību. Nu, nav tā laba prakse. Kā likums:

Izstrāde un testēšana notiek ar display_errors(E_ALL);

Produkcijā viss notiek ar display_errors(E_NONE); un ar kļūdu apstrādi nodarbojas speciāli tam izveidotas programmas daļas.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par izstrādi.

 

Es pielietoju koda rindiņu:

error_reporting(E_ERROR | E_WARNING | E_PARSE | E_NOTICE);

Un esmu informēts par dažādiem sīkumiem un lielumiem, ko citkārt būtu palaidis garām.

 

Būvēt kodu bez nekādiem erroriem nedz redzamiem un neredzamiem, priekš manis ir tas pats, kas taisīt valīdu html un css. Jo laicīgāk šādu praksi pielieto, jo ātrāk tas tiek pieņemts kā pašsaprotama lieta (sava veida kvalitātes zīme).

Link to comment
Share on other sites

tātad tā laikam šitas būs pa grūtu .. vai varētu pateikt vieglāku veidu man vienkarši vaig lai uz linka uzspiežot nākamajā lapā mainās text piemēram uzspiežam uz ziņas linka parādas text ziņas utt. Būtu jau vienkārši ielikt to iekš tā faila parasta tag ,bet lieta tāda kad es inklūdoju visus textus ...

 

āā vienkarši rekur mans kodiņš

 

			 <tr>
			<table class="test" width="380" height="21"></td>
			<tr><td>
<p class="x">
<?php 
šeit derētu kko lai mainas tas text; ?>
</p>

		  </td></tr>

			</table>
			<?php										  
			if(isset($_GET['i']))
			{
				switch ($_GET['i'])
				{
					case 'faili':
						include('faili.php');
						break;
					case 'reg':
						include('include/reg.php');
						break;
					case 'download':
						include('include/download.php');
						break;
				}
			}
			else
			{
				echo "";
			}
			?>
		  </tr>

Edited by millers
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...