Jump to content
php.lv forumi

kļudas kad uzmet uz free hostinga


xfr33

Recommended Posts

Ko apceļat skolnieku? Lai tak cilvēks mācās, ideāli, ja pietam vēl īstā vidē - respektīvi taisa kādam lapu. Varētu padomāt, ka paši skolnieka gados taisījāt ūber web aplikācijas ar MVC, tīrā OOP, 100% valīdas (tai laikā gan standartu laikam vēl nebija), utt... Gan jau cilvēks augs un nonāks arī līdz šīm lietām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

codez, neviens tak viņam nepārmet par tādām lietām - vienkārši smieklīgi, ka viņš savā lapā ir realizējis tik daudz no dizaina bad practisēm, ka liekas, ka pat speciāli centies. :) (Lapa platāka par 1280 pikseļiem, nekvalitatīvas grafikas, attēli, kam vispār vajadzētu būt tekstiem, 3mb lielumā).

 

Es gan negribu, lai mūsu kritikas dēļ xfr33 mestu mieru. xfr33, dzirdi ? Saņemies, you can do better! :)

Link to comment
Share on other sites

ārprāc.. viss kačāts

 

par šito es varētu teikt pāris ļoti rupjus vārdus!

 

andri... heh... izskatās ka viss šitas ir totālā [vēl viena cenzūra]....

 

nu ta nav jau problēma paņemt kādu template un pielabot savām vajadzībām...

 

bet nu.... aj lab...

Link to comment
Share on other sites

xfr33, nu - varbūt tas būs saprātīgāk no sākuma paņemt kādu templeitu un pielāgot. Jo kas tad tu īsti gribi būt - dizaineris vai programmētājs ? Protams, var jau mēģināt būt abi reizē, un tā arī sākumā bieži cilvēki dara, bet ar laiku tomēr vajag izšķirties. Un ja tu tomēr gribi būt programmētājs, tad nevajag kaunēties izmantot jau gatavus dizainus (templeitus). Galvenais gan skaties, vai tu to drīksti darīt. Spert nav smuki. :)

Link to comment
Share on other sites

andri nu protams, ka labāk ir iet par programmētāju, bet dizains arī ir svarīgs... lieta kas man nepadodas...

nu ta sameklēt kādu smuku templeitu un mainīt...un viss kam esu veltījis tik daudz laika nekam neder...besī!

un spēris vēl neko neesu!

Link to comment
Share on other sites

Es neapgalvoju, ka tu sper. Es tev saku, lai tu uz priekšdienām atceries. ;)

 

Un es arī neapgalvoju, ka dizains nav svarīgs, es tikai saku, ka viens cilvēks nevar darīt visu. Tāpēc iesaku tev dizainu dabūt kur citur (dabūt gatavu templeitu, paprasīt kādam citam lai uzzīmē utt), bet pats uztraucies tikai par kodēšanas daļu.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...