Jump to content
php.lv forumi

elementars <div>+<div>+<div>


Gacha

Recommended Posts

man liekas, ka mozilla nesapratiis to 0, bet sapratiis 0px (sho arii IE saprot)

bubu, es par tevi biju labākās domās. Gudrs, matemātisks cilvēks..

Vai nullei mainās vērtība, ja maina mērvienības? Nulle ir un paliek nulle. Attiecīgi jebkurā gadījumā 0 = 0px = 0em = 0pt = 0xxx. Mozilla saprot arī 0 bez mērvienībām. Tik stulbs tas pārlūks nemaz nav ;)

Link to comment
Share on other sites

ar matemaatiku te nav sakara :) lieta ir taada:

varbuut CSS`aa, ja taa raksta tad taa ir, par to nezinu, bet man JavaScriptaa bija speeliite raksiita (pirms paaris gadiem, kad veel nebija Mozilla man paziistama) un nesen, kad to palaidu, tad nekas negaaja (tb tur nenotika nekaada kustiiba, kurai tur vajadzeeja buut). Saaku peetiit, izraadiijaas, ka mozillai nepatika ja pieshkjiira style.top = 0 (IE viss patika), tad to paarveidoju uz style.top = "0px" un viss aizgaaja (iisteniibaa es pieshkjiiru arii ne tikai 0, bet arii citas skaitliskas veertiibas). luuk taapeec man bija shaubas par CSS, kur to neesmu izmeegjinaajis, taapeec teicu "man liekas":)

 

starp citu, tas varbuut taapeec, ka es pieshkjiiru 0 (skaitli) nevis "0" (stringu). taads bija viens no iespeejamiem kljuudas ceelonjiem, ko izshtukoju, bet nepaarbaudiiju, jo labi straadaaja arii tas ar px vairants.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

starp citu, tas varbuut taapeec, ka es pieshkjiiru 0 (skaitli) nevis "0" (stringu). taads bija viens no iespeejamiem kljuudas ceelonjiem, ko izshtukoju, bet nepaarbaudiiju, jo labi straadaaja arii tas ar px vairants.

Protams kljuuda bija datu tipaa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...