Jump to content
php.lv forumi

Tiek meklēts ~1gb hosts!


Wuu

Recommended Posts

Baigie vietējās maizes aizstāvji atradušies! Nu ko varat slavēt? Pats zinu, kādi auni tepat vietējos "hostētājos" strādā - nav cilvēku, nav profesionāļu, nekā nav! Kaut kādus konkrētu pierādījumus tam ko sakāt, izņemot tendenciozu pašreklāmu un svešu antireklāmu arī varat pateikt? Es varu - man ar to pašu serveris.lv arī ir bijušas tādas problēmas, kā to aprakstīju un neuzskatu, ka man tik daudz jāmaksā par pārsimt megabaitiem mēnesī! Un es nafig negribu maksāt vienkārši principa pēc - kāpēc man jāmaksā dārgāk, ja es varu maksāt lētāk. Ko "sarunāt" ar lv? Te nesen viens pazīstams blogeris uzrakstīja, ka vienā, samērā populārā un atzītā .lv hostētājā padirsis savus skriptus un pretī "saņēmis" tikai solījumus, ka atjaunos, reāli neko neizdarīja. Ko tu tur sarunāsi ar tiem .lv? Un kāpēc gan tas ārzemju hostētājs lai būtu ieinteresēts izdzēst tavus datus? Uzticība nav ne uz matu mazāka kā vietējiem "profesionāļiem"! "Sarunāt" fīču - tur jau tā lieta, ka man tai ārzemju hostētājā nekas nav jāsarunā - man jau viss ir ko vajag un ja vajag ko vēl to var pasūtīt papildus (to, kas iet ārpus standartpakas). Es pie tam varu saņemt momentā atbildes uz 90% no saviem jautājumiem, ko man vajag.

 

Es vispār nesaprotu par ko ir strīds? Par to ka vietējiem hostētājiem un garmtech.lv gribas ēst un gribas benzīnu ieliet mašīnā? Sorry, tā nu nav mana problēma, es skatos uz piedāvājumu un tas kas ir vietējie - tie man "nezin kāpēc" nepatīk...

 

P.S.

Savus datus hostingam nevari uzticēt pēc būtības, jo tas būtu tas pats, kas svešam cilvēkam iedot savus datus. Tāpat vienalga, kur hostējies (ja vien nav tavs paša serveris), vajadzētu taisīt backupus uz savu darba staciju vai savu mājas serveri. Tu nevari būt drošs pret visiem riskiem.

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Java, nav korekti salīdzināt ārzemju hostingu ar pašmāju. Skati no šāda punkta: ārzemēs neviens par kapeikām nepiedāvās *līdz* 100mbit neierobežotu LV trafiku. Konkurence hostingjomā LV arī nav maza, tad kāpēc cenas nekrīt vēl zemāk? Acīmredzot, tam ir kādi iemesli?

 

Ja es orientējos tik smagi uz .lv tirgu un bīdu savu biznesu šeit - varbūt man izdevīgāk uz kredīta, līzinga vai tāpat paņemt savu kasti, nolikt datu centrā un pašam uzturēt? A citādi padirsīsi vēl savu ūberprogrammu vai datubāzi uz kāda no vietējiem hostētājiem, raudāsi gaužas krokodilla asaras.

 

P.S.

 

Par to "sarunāt fīču" man patīk! :) Došu tiešu salīdzinājumu - Tu pērc sviestmaizi, bet standartā tev piedāvā maizi bez sviesta, bet ir iespējas "sarunāt" arī sviestu pa virsu! :D

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Java, ja latvijaa njem hostingu, teiksim par 5 LS meenesii uz 2gb uznjeemuma vajadziibaam, tad tiek sleegts liigums un tur tiek atrunaats vai pakalpojuma sniedzeejas nodroshina rezervers kopijas un citas lietas.

Ja kaut kas pazud, tev ir pie kaa pieķerties. (liigums)

un te neiet runa par tiinju cs lapaam

a ko tu iesaaksi kaut vai ar 1and1 ? brauksi uz usa tiesaaties ?

Jo arii vinjiem noteikumos ir rakstiits ka nevar izvietot ar autortiesiibaam aizsargaatus materiaalus.

 

 

Par savu serveri.

Ja vajag tiiri vena uznjeemuma vajadziibaam (mails,web un veel kaut kas)

vareetu pa 500 LS salasiit sakariigu kasti.

kasti ir jaasainstalee.

tad vinju jaaliek datu centraa.

 

dig piedaavaa saakot no 36 LS/meen

no pieredzes saku ka kvalitaates tur nav.

1) aiznesot serveri tevi datu centraa nelaizh un pasaka ka peec pus stundas serveris straadaas

2) datu centraa iekshaa nelaizh.

3) reizeem zuud internets (vinjiem ruuteris karaas vai velns vinju zina)

4) datu centrs ir maajas piektajaa staavaa ....

 

deac saakot no 100 LS/meen

man probleemas nav bijushas nekad ar deac.

supports ir, datu centraa laizh iekshaa (laiciigi jaasarunaa)

un nekad nav bijushas probleemas ar netu .

vienreiz bija trauceejumi kad vinjiem ruuteris nodega. to aatri apmainiija.

 

ir veel latnet cenas saakot no 60 ls (tagad lidz decembrim ir akcija ~40 LS)

nav bijusi dariisha ar sho kantori

 

gan jau ka ir veel kaut kaadi

 

serveri veel vajag uztureet.

pareekini cik tev izmaksaa savs serveris meenesii.

taa kaa java diez vai ir sava firma un tik ciitiigi slavee aarzemju hostingu tad diez vai tu vareesi savu serveri atljauties.

un pa 5 LS /meen var latvijaa dabuut labu hostingu.

 

man liekas ka shit topiks ir jaasleedz ...

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Kā var "padirst" savus skriptus? Kas tev vienīgā kopija hostinga serverī glabāsies vai? Nu jā.. īsti vīri jau bekapus netaisa. Un kur nu vēl versiju kontroles sistēmas izmanto.

It kā liela atšķirība šajā gadījumā būtu no ārzemju hostinga (failu "padiršanas" gadījumā).

Link to comment
Share on other sites

Klez jāslēdz topiks, jo nepiekrīt tavam viedoklim un tu uzskati, ka tev jābūt galavārdam?

Es gan tā nedomāju - tu tā arī nesniedzi nevienu argumentu, kāpēc man būtu jāizvēlas 3x dārgākais .lv hostings pret ārzemju? Un kāpēc man būtu jātiesājas ar hostingu, ja man pazūd no turienes dati? Tad jau USA tiesā tieši gūsi lielākus panākumus, nekā vietējā! ;) Un kā jau bubu teica (un īstenībā es to arī teicu savā iepriekšējā ziņojumā), ka IR jātaisa backupi, Tu nevari principā uzticēties pilnībā nevienam hostingam. Attiecībā uz autortiesībām - tās ir daudz aizsargātākas USA, nekā LV, tak pats to labi zini. Bet kādas tiesāšanās un par ko? Tev ar .lv hostētāju ir kāds līgums uz papīra? Atzīmē ķeksīti mājaslapā zem teksta, ko viņi paši var brīvi labot (tāpat arī ārzemēs), ka piekrīti tiem nosacījumiem un viss. Vai arī tad citē konkrēti šīs līgumu atšķirības.

Tukšu salmu malšana, argumentu nav, ir fakti, ka man, piemēram, izdevīgāk ir izvēlēties aizrobežu hostingu.

Link to comment
Share on other sites

es palasiiju 1and1 noteikumus un tur ir teikts ka vinji pat nebriidinot tevi un nesakot iemeslu var ar tevi paartraukt liigumu.

ja kaadi dati pazuud tad vinji arii neatbild par rezerves kopijaam jo vinji taadas neveido.

jo reaali web lapai jau pietiek ar 1gb

man personiigi kopijas staav darbaa lokalajaa tiiklaa uz servera, un veel tas viss tiek katru dienu kopeets uz taa pasha servera (rezervei)

un veel viss tiek aizkopeets uz deac (rezervei)

 

jo aarzemees neko neizciiniit.

jaa , torent traceri vajag aarzemees tureet, lai muusu gudraas 100 galvas netiktu klaat ...

 

 

Edit

 

 

es jau pietiekami daudz argumentus esmu minējis.

1) neviens normaals kantoris nesleedz hostinga pakalpojumus mutiski.

2) par datiem. hostinga sniedzeejam nojuuk kaads raids/disks (vai raida nemaz nav leetajam hostingam) - dati pazuud

3) ja jau tev vajag 100 GB, tad lai tiem 100 gb uztaisiitu rezerves kopiju, tev jau vajag veel vienu taadu pashu hostinga paketi (vari protams maajaas uz sava pc arii taisiit rezerves kopiju)

4) ja lapa ir pietiekami apmekleeta (firmas lapa), tad tur notiek pasuutiijumi un varbuut veel viskaut kas. ne jau tu katras 5 min taisi backup.

 

no tava teiktaa "Tev ar .lv hostētāju ir kāds līgums uz papīra?"

taa kaa man ir serveris deac, tad man ir liigums ar deac par iekaartu izvietoshanu.

bet zinu kompaaniju kas nodarbojas ar hostinga pakalpojumiem un vinji sleedz ar visiem liigumus, arii ja par 5 LS meenesii.

Latvijaa tu liigumu vari (meeginaat vismaz) saskanot ar pakalpojuma sniedzeeju. un siticamaak ka kompromisu atrastu.

 

"Un kāpēc man būtu jātiesājas ar hostingu, ja man pazūd no turienes dati?" nu tu jau vinjiem vari pateikt lai vinji tev atdod datus. cita lieta ir ja vinjus tev nevajag.

 

šo izlasiiji: http://www.canvasdreams.com/hosting/overselling.php

tie arii ir tavi 100 gb ...

 

un vai ar ārzemju hostingu tu sarunaasi ja uz servera tavai lapai vajag kaut kaadu komponenti vai softu pieinstaleet ?

jaa, ja tas hostings buus par 30 USD/meen tad var buut, nevis par 2 vai 3 dolaariem.

un es nesaku ka man jaabuut galavaardam.

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi izmantojus vienu no ASV pakalpojumiem, bet ne parastu hostingu.

Sistēma ir tāda: Maksāju es precīzi par patērētajiem computing cikliem, trafiku un aizņemto cietni.

Aplikācija stāv uzreiz uz vairākiem serveriem, principā mākonī, ja kāds fiziski nobrūk, lapa turpina strādāt.

Ja palielinās slodze, tad aplikācija automātiski tiek palaista uz vēl serveriem. Un es maksāju tik, cik tērēju.

Ja man vienu stundu ir liels pīķis un izmanto 5 serverus, bet pa nakti 1/2 serveri, tad tā arī maksāju, par to stundu.

Diennakts suports ar čatu atbild momentāli, lai gan nekādu īpašu sarežģījumu nav bijis, tikai sīki jautājumi par viņu

serveru sistēmas darbu un iespējām.

Vienīgais šeit nav runa par lēto galu, bet par pārsimt dolāru hostingu.

Link to comment
Share on other sites

es palasiiju 1and1 noteikumus un tur ir teikts ka vinji pat nebriidinot tevi un nesakot iemeslu var ar tevi paartraukt liigumu.

ja kaadi dati pazuud tad vinji arii neatbild par rezerves kopijaam jo vinji taadas neveido.

 

Kurš .lv hosteris par taviem datiem atbildēs?

Link to comment
Share on other sites

Baigie vietējās maizes aizstāvji atradušies!

Baigas USA maizes aizstāvis!

 

Nu ko varat slavēt?

Nu ko varat slavēt?

 

Pats zinu, kādi auni tepat vietējos "hostētājos" strādā - nav cilvēku, nav profesionāļu, nekā nav!

Kur, kad un kas? Citādi plika diršana, neba nu aiz lielā ezera dižāki speci tur strādā.

 

Es vispār nesaprotu par ko ir strīds? Par to ka vietējiem hostētājiem un garmtech.lv gribas ēst un gribas benzīnu ieliet mašīnā? Sorry, tā nu nav mana problēma, es skatos uz piedāvājumu un tas kas ir vietējie - tie man "nezin kāpēc" nepatīk...

Tu daudz ko nesaproti, tev saka: "Ja man vajag 100mbit Latvijas trafika, es to ņemu pie vietējiem pa lēto.", uz ko tu atkal jautā: "Kāpēc man būtu jāizvēlas 3x dārgākais .lv hostings pret ārzemju?"

 

Tad jau USA tiesā tieši gūsi lielākus panākumus, nekā vietējā! ;)

Atkal tukša laišana pa dibencaurumu. Esi mēģinājis kādu USA pilsoni iesūdzēt?

 

Kurš .lv hosteris par taviem datiem atbildēs?

Tev jau saka - ar kuru būs atbilstošs līgums, bet tu atkal nesaproti. Neesmu pārliecināts vai arī tagad sapratīsi.

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu , ja ir nopietns projekts Kas Orinteets uz LR tirgu atd hosts jatur LR Un janjem Normals hostings, nevis taads kur 1 kaste un griezjaas 50-100 lapas ...

Atieciigi arii cena buus cita, bet saprotams ka pieejas limenis arii krietni labaakaa kvalitaatee , normals backuposanas variants

hostetaajs pats veic datu backuposanu vismaz 2 reizes nedeljaa (kaa minimums) , ja ir atrunats ka kaadi dati jabackupo biezaak tad tas tiek dariits

DB backups tiek regulari veikts Vismaz 1 reizi dienaa (jo tur reaali arii ir lielakaa datu mainiiba) .. Suports 24/7 --> kljudu noversana max atri (nu nevar visus gljukus noverst paris minuutees) ...

Piedevam 1 GB prieks daudzmaz nopietna projekta musdienaas ir smiekliigi , kautgan ja Neglabaa VIDEO un MP3 & katram userim pa paris simtiem bildiishu

(kas biezji vien ir parastas pukjiites vai dabas skati ) , tad arii 1GB ir samera daudz ... (teiksim tiirs info serviss..) ..

---

Kas attiecas uz Skriptu pazaudeesanu/ atgusanu tad tas ir galiigs sviests --> realitaatee cik biezji tiek maniit laboti apshi Skripti ? 10X diena vai ??

Piedevam sadas leitas tacu normalaa variantaa ir dubletas ...

--

Kas attiecas uz US hostingiem --> atd vinjiem ir dzilji pie XXX kas notiek ar taviem datiem , tur ir Taads datu apjoms, ka variemaniities paris gadus hosteeties vispar par briivu --> vienkarshi briizam vinji nespej pat isekot liidzi klientu pluusmai, taa kaa ... pilniigi bezceriigi kautko ar vinjiem sarunaat ...

( Es nerunaju par Nopietniem kantoriem , arii tur cenas ir meraamas simtos US $) ...

Piedevam vajag padomat arii apr klientiem --> biezji vien arzemju trafiks vienkarshi ir nogriezts (vai samazinaats ) [ shis gan pedejaa laika akljuust Ljoti maz iplatiits ..]

----

Ar LR hosteri Var Un Vajag slegt ligumu, atd arii avreees protesteet un kautko izciiniit ... (Diezvai US iesi ar vinjeimciiniities, kad Tev par Advokaata pakalpojumiem paprasiis pari Desmitus Tukstoshu (ja ne simtus vai apt miljonus) --> Starptautiskaa tiessaasanaas nav Lets prieks ..)

--

Piedevam jau paliek taads '90 gados izplatiits panjemiens kaa .. sarunaat 'Strelku' ;)

Link to comment
Share on other sites

java, un tu domaa ka usa tev kaads dos 1000mbit/s ?

tu smejies.

tur vispaar ir shaareetais trafiks un tie pashi 100 mbit/s vien ir.

un tur veel vareetu buut ka ir tie 100mbit/s pa usa, arpus usa vareetu buut ka ir daudz mazaak. kaa nekaa okeaans pa vidu ...

 

un vispaar kas vainas ir 100 mbit/s abos virzienos ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...