Jump to content
php.lv forumi

Tiek meklēts ~1gb hosts!


Wuu

Recommended Posts

Tiek meklēts ftp ~1gb hosts tīri failu glabāšanai un izplatīšanai... Varbūt kāds var padalīties? Visu laiku drauga lietoju pat domainu biju iepircis ērtākai lietošanai ,bet tas bieži nestrādā tāpēc jau apnicis varbūt kāds par lielu paldies var palīdzēt :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Es neieteiktu vispār izmantot kādu Latvijas hostētāju pakalpojumus - tie ir dārgi un nekvalitatīvi! Lūk, šeit šobrīd ir akcija - 0$ par 120 GB:

http://order.1and1.com/xml/order/Hosting

 

Es pats izmantoju 1and1.com un esmu apmierināts. Latvijā NEVIENS hostētājs nepiedāvā tādu kvalitātes un cenas attiecību! ;)

Vari izmantot arī citu pasaulē atzītu hostētāju pakalpojumus.

 

Ātrums? Labs ātrums! Protams, nebūs tik ātri, kā Latvijā pa taisno ielādēsies, bet priekš plašāka tirgus - daudz labāk! Ja ir paredzams, ka ikdienu no Latvijas vismaz 1000 purni vērs to saitu vaļā, tad vari apdomāt par hostingu šeit... Bet Latvijas hostings iesūkā pats par sevi. Te vienkārši tie amatieri nesaprot, ka prasot naudu, ir jāpiedāvā pretī kvalitāti - nekonkurētspējīgi!

Link to comment
Share on other sites

Java, padomaa pirms kaut ko raksti.

1) visiem ārzemju hostiem ir trafika limits. (Paša lietošanai pietiek)

2) USA ir ļoti liels tirgus, tapēc viņiem ir tik lēts hostings.

3) Latvijā var atrast labu hostingu par saprātīgu cenu.

 

un veel tas tavs noraadiitais hostings NAV par briivu.

http://order.1and1.com/xml/order/Tc25off;j...amp;__lf=Static

Link to comment
Share on other sites

Klez, padomā pats - trafika limits mēnesī 1200 GB. Tātad 40 GB katru dienu jeb 1.67 GB katru stundu jeb 28 MB ikkatru minūti. Pieņemsim tev vidēji lapa aizņem 1 MB, tātad, vidēji 28 cilvēki nonstopā 24 stundas dienā var browsēt lapu! Vai arī 28 cilvēki vienu stundu, tad citi 28 cilvēki otru stundu utt. Vidējais kliks un lapas pārlāde diezvai būs lielāka par 1 reizi minūtē. Pie tam, vari izmantot AJAX, lai trafiks būtu vēl mazāks. Kamōn, baigais ierobežojums? Tas sanāk ikdienas apmeklējums pie 4000 cilvēkiem - tas jau ir ļoti liels apmeklējums, pie kura var nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai izvēlētos ar kaut vai 3000 GB mēneša trafika limitu, kas attiecīgi mierīgi vilks 10'000 unikālos lietotājus ikdienā! Un tik daudz lietotāju dienā - tas ir mēneša ienākumi krietni vairāk kā 1000$. Padomā labi, Klez, ko tieši tu raksti un cik tas ir svarīgi, ja Tu Latvijā 100% pārmaksā par hostingu, saņem hostingu USA un orientējies kaut vai USA tirgu - pat krīzes laikā tur stipri vairāk nopelnīsi... Latvijā vari pelnīt tikai uz "pokemoniem" - jeb sīkajiem un idiotiem, kas sūtīs sms par katru sūdu, ko tu vari piedāvāt... Bet tik un tā, tur tev arī jāiegūst krietni apmēri un es, izņemot draugiem.lv, neredzu Latvijā nevienu citu ļoti veiksmīgu (peļņu nesošu) web-projektu...

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Par hostinga izvietošanu pilnībā piekrītu Javam. Ja vien nav tieši Latvijai domāts augsts trafiks (arī to ja kas var nodrošināt tādas organizācijas kā Akamai) vai arī ja par visu varu negribi pats spaidīt servera reset pogu (ko arī Latvijā tik viegli nedabūsi gatavu), neredzu būtisku iemeslu, kādēļ lai pat tikai Latvijai paredzētu projektu nehostētu ārzemēs. Arī log failus kurš katrs tik viegli kā Latvijā nedabūs.

Link to comment
Share on other sites

Pie tam - es jau rēķināju sliktākajā gadījumā - 1 MB ir pārāk daudz priekš viena atvēruma weblapā. Tev kā web-developerim jau izstrādājot ir uzdevums optimizēt web-lapu, tai skaitā izmēru. Nevajag visur bāzt bildes, kur nevajag, likt tos trulos flash bannerus (izņemot flash gaming utml. lapā). Googles textadi, gaumīga stila un dizaina weblapa neaizņem tik daudz kopā. Pie tam - kā jau teicu, daudz kur var izmantot AJAX, kas ievērojami minimizē trafiku.

Bet ko es Latvijā iegūšu pat par divreiz lielāku cenu?

Piemēram, tas pats populārais hostnet.lv - tarifa plāns Personal Plus - veseli 7.95 Ls (lasi - 8 Ls) mēnesī un ko iegūstam? (serveris.lv neapskatīsim, jo tur piedāvājums ir vēl sliktāks + ļoti sūdīga pieredze ar serveris.lv):

Diska Vieta - 800 MB

Domēnu skaits - 2

Apakšdomēnu skaits - 3

MySql 4 (psc) - IR :D

Datu bāžu skaits - 2 (WOW!)

SSL atbalsts - IR (šis gan ir labs)

... nemaz neapskatīsim mailboxus un citas līdzīgas "fīčas", jo tur vispār vietējais piedāvājums izskatīsies apkaunojošs ;)

 

Tagad apskatīsim līdzīgas cenas plānu 1and1.com (9.99$ - lasi 10$ mēnesī - tas gan sanāk tikai 5.60 Ls) - ne tas lētākais plāns, bet ko piedāvā:

Included Domains - 3

Host External Domains - 100

Subdomains - 200

Web Space - 250 GB

Monthly Transfer Volume - 2,500 GB

MySQL Database (100 MB) - 50

Secure Shell (SSH) Access - Yes

24/7 Phone & E-mail Support - Yes

90-Day Money Back Guarantee - Yes

Server Side Includes (SSI) - Yes

un vēl visādi mārketinga un buildinga tooļi...

 

Es te vispār nesaskatu konkurenci - sit vienos vārtos! :D

Kamōn, beigsim provinciālo domāšanu - es neticu, ka man vispār varētu būt uz pusi kaut tik problēmas, cik man ir bijušas ar vietējiem dārgajiem hostētājiem. ;)

 

Aizmirsu piebilst, 1and1.com piedāvā man pašam izveidot savu web direktoriju, protektēt utt. Piedāvā arī web statistiku, tiesa gan, ne tik labu kā Googles piedāvāto (savukārt Googles piedāvātajai ir jāliek javascript iekšā), bet tomēr diezgan pieņemamu! Piedāvā arī ļoti labu FAQ (jau esmu atradis vairākas atbildes uz jautājumiem bez e-pastu sūtīšanas hostētājiem un atbilžu gaidīšanas ;)

 

Te pat vairs nav runa par tiem pāris latiem mēnesī, ko tu pārmaksā izvēloties Latvijas hostingu, bet gan par Piedāvājumu un tā milzīgās atšķirības no pazīstamiem ārvalstu hostētājiem (bluehost.com par 7$ mēnesī izskatās vispār fantastisks piedāvājums), bet nu manām vajadzībām pietika arī ar 1and1.com un bluehost bija par setupu ar šķiet, jāmaksā :P

 

Vēl viena piezīme - hostnet.lv Business plāns piedāvā 1000 MB diska vietu par teju 12 Ls mēnesī. Jautājums - ja biznesa lapa saistīta ar bilžu galeriju izvietošanu - cik ienesīgs būs "bizness", kur atļautās vietas ir 1 GB?

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

andrisp - ir jāstrādā un to arī daru. Serveris.lv sāka piedāvāt kaut ko pašsaprotamu - 24/7 atbalstu? Apsveicu! :D Es serveris.lv neuzticētu hostēt pilnīgo neko - es serveris.lv ieteikšanu uzskatu par tādu kā "slikta hostinga iesmērēšanu" ;)

Link to comment
Share on other sites

adrisp - nemitīgas. Man uzskaitīt? Sākot ar to, ka .htaccess faili pazūd (kuros tikai ierakstīts url_rewrite, kas nez kāpēc uz citiem serveriem strādā lieliski) un nograuj virtuālo hostu, beidzot ar to, ka serveris pats kā tāds čakarējas. Bet ne tikai tas. Un viss tas ir bijis pietiekami daudz un bieži. Varbūt esi kāds serveris.lv aģents, varbūt Tev ir bijusi skaista un mīlestības piesātināta sadarbība ar viņiem utml. , bet mans viedoklis par serveris.lv ir - "totāls draņķis"!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...