Jump to content
php.lv forumi

Tiek meklēts ~1gb hosts!


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GARMTECH.LV _> vot pasakiet kaada X peec jums slegtas file_get_content(URL) un file(URL).. varjanti ??

+ Kur Faking ir redzmi ERRORI ???

Vai tie vispar ir norubiiti kaa suga?

(vismaz caur FTP nekur nav redzmi *.log )

 

Sodien paris h nocakarejos klientam liekot uz juusu hostinga ..

Kamer sapratu ka nestraada file( URL ) ....

--

Link to comment
Share on other sites

Garmtech.lv jau izskatās priekš vietējā līmeņa sakarīgāks hostinga plāns, bet tik un tā - nepietiekams un sanāk dārgs arī galu galā...

 

Kāda mārrutka pēc tikai par 10 GB jāmaksā veseli 15 lati mēnesī? Par tādu naudu ārzemēs var dabūt uz 500 GB.

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Java --> strunts par cenaam katrs dara kaa velas ... trakaakais ir ka nav ERROR reportingu :(

tiko parnes lapu no lokaalas uz serveri , taa neredzi kapeec neiet (nui ja ir kaada kljuuda )

manaa gadijumaa taa bija file(URL) nestraadasana --> saucaas 'izziilee kafijas biezumos ' :(

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tas hostētājs uzskata klientus par idiotiem, jo domā, ka viņi publiskos lapu, kur izbirs pilns ar php erorriem un noskatīsies visādus ceļus (atpazīs kaut kā hostētāju). Tad es teiktu, ka idioti ir viņi paši. Vai arī - mans lokālais dators būs dev serveris, bet kaut kāds mistisks hostētājs ar n-tām piegrieztajām fīčām - produkcija? Kas viņiem pa daļu, kā es organizēju savus kodus. Patiesībā pat php.ini vajadzētu ļaut labot priekš sevis.

Link to comment
Share on other sites

Un vai sava skripta sākumā error_reporting(E_ALL) un ini_set("display_errors", 1") nelīdz? Var jau arī custom error handleri uzlikt

nee error_reprting norubiits ... handleri neskatijos ..

Ir jau normali ka atslegta izvade uz skriina , par to nesaubos un tas ir apsveicams, bet KADA XXX PEC NAV ERROR LOGU ??

Vai ja ir, tad tie nav piejami ... Luuk tas NAV NORMALI ..

---

Neba vienmer ir taa ka neparaadas NEVIENA kljuuda ... Normali buutu ja tas Logotos failos (sajaa lietaa labi ir DEAC .. gan normala Logu arhivacija gan smukli sadaliits pa failiem ) ...

edit: Java --> tas ka atslegta erroru izvade uz scriina ir normali .. jo nevienmer var paredzeet kaads error izleks (visus dzives gadijumus neparedzeesi) ..

Mani pilniibaa buutu apmierinajis ka, buutu normali Logi ...

 

--

A es tikai izpildiitajs , klients ir cits... un tas vel vairak tracina .. ka viss jadzen caur klientu ...

galu galaa gljuku atradu un vis ir OK . , bet Joprojam nezinu vai uz servera nav kaadas notices vai kas cits --> tas migla tiits :(

 

edit2: ne nu gljuku, bet problemu ka vaina ir ieks file(URL) nestradasanas (vaajdzeeja noparseet XML ) ... un taadau buus vel daudz .. taa kaa varu pamazam iet karties/sauties/slicinaties .. :(

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Grey Wolf - manuprāt, tev kā klientam ir pašam jābūt tiesības izvēlēties, cik un kādus errorus tu no saviem skriptiem skatīsi. Lai tie hostētāji iet dēt!

 

Grey Wolf - vēlreiz:

Ja man ir development vai test stadija, absolūti normāli ir, ja es uzlieku šo publisko direktoriju ht-password protected. Un display errorus uz skrīnu, man nafig nav jāmeklē uz katru nieku, kur tad logā tas errors ir! Un tad, kad es palaižu produkciju (to lems izstrādātājs, nevis kaut kāds tur hostētājs), tad es ieslēdzu, lai errori aiziet log failos un noņemu password protection.

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Java, ir plusi ārzemēm un ir plusi latvijai. kā arī abiem ir mīnusi.

topikaa gaaja runa par failu hostingu .... nevis maajas lapu.

un tomēr nevajag salīdzināt usa tirgu ar muuseeju.

java, kapeec nepirkt mashiinu usa ??

ja lv mashiina maksaa 10000 LVL, tad usa taa maksaa 10000 USD.

taa ir ar visu. protams visam ir savas robežas.

parēķini cik izmaksā uztaisīt servisu kur var piedāvāt 300 gb vienam klientam (par kapeikām).

ja lv viens serveris (normāls) maksaa ~1000 LVL (dzelži)

+tam vēl vajag slēgt klāt datu masīvus ....

Link to comment
Share on other sites

Grey Wolf: /statistics/logs/error_log (vai Log Managerā). Mes varam pec pieprasijuma ieslegt allow_url_fopen (rakstot uz supportu), bet tas ir atslegts, jo _ljoti_ daudz scriptu uzlauzh ar nekorrekti uzrakstitiem include/require un labak ir 10tiem ieslegt neka restauret un tirit no virisiem 100. Bet galu galaa es rekomendetu izmantot socket funkcijas, bet tas ir jusu darishana.

 

Nakoshreiz tos jautajumus labak sutit uz support (no) garmtech (punkts) lv, lai mums butu iespeja uz tiem atbildet. :)

 

---

 

Par to "Java" apspriesto informaciju. Pirmkart un tas ir saprotami ka ASV cenas uz elektribu, trafiku un dzelzi ir zemak, jo tirgus ir labak attistits. Otrkart tas ir briesmigs overselling un mes esam pret to.

 

http://www.canvasdreams.com/hosting/overselling.php

http://www.hostreview.com/guides/General_I...sellingand.html

 

Runajot par asv (un ne tikai) hosteriem ar "lieliem tarifiem" - forumi par hostingu ir pilni ar sudzibam uz tiem, bet tas ir normali, jo vinjiem ir milzigi daudz klientu un vini ljoti stipri oversell. Ja paskaitit cenu par resursiem kurus vini piedava var aprekinat cik reizes (10-100niekus) vini to oversell. Nerunaju ari par milzigam problemam ar supportu lielos hostingos (konkreti 1and1). Personigi dzirdeju stastus par to divas reizes.

 

Es jau nerunaju par to ka ir dazhie hidden limiti vai lietoshans notiekumi kurus vini neafishee un kuri parasti nedod jums iespeju izmatot to visu trafiku vai vietu. Piemeram limits uz SQL pieprasijumu skaitu, vai CPU ciklu, vai failu skaitu, vai ari neatljauj izvietot backup, iso vai ari vispar atljauj izvietot tikai web failus... bet uz jusu 1000GB liela hostinga. :)

 

Runajot par kvalitati, ar kvalitativo hostingu tev nevajag domat par to vai nu ar jauno reklamu (vai linku uz tavu saitu no slashdot.org) tev bus tik daudz apmeklejumu, ka tev nepietiks failu vai sql pieprasijumu skaitu. Bet realitate ir tada ka tu par to nedoma uz tiem "labiem" hostingiem arii (bet vajadzetu). Un tu esi parliecinats ka atradijis visletako hostingu par viszemako cenu. Kas tie par idiotiem kuri maksaa vairak par mazako ciparu tarifu planaa?

 

Bet man ir jautajums. Ko jus daritu ja jusu majaslapa rit pazud no weba un 1and1 supporta neviens neatbild? Tikai padomajiet par to, jo es negribu dabut atbildi.

 

Galu galaa nauda ~= kvalitate. Jo kvalitate (es labak teiktu - personal expirience) nav tikai skaitlis blakus GB un viena papildus ficha integreta kontrolpanelii. Bet ari personiga atteksme, stradajot ar cilvekiem kurus tu zin, kuri zin tavas problemas un piedava risinajumu konkreti tev. Kuri par to personigi atbild. Tas ir skaidriba, ka par tavu lapu rupejas citi reali cilveki konkretajaa vietaa un ja kaut kas notiks, vini to izlabo un tu vari mierigi gulet.

 

PS: Tas mans personiskais viedoklis un es nepretendee uz objektivitaati. :)

Link to comment
Share on other sites

Grey Wolf: /statistics/logs/error_log (vai Log Managerā).

. Bet galu galaa es rekomendetu izmantot socket funkcijas, bet tas ir jusu darishana.

Nakoshreiz tos jautajumus labak sutit uz support (no) garmtech (punkts) lv, lai mums butu iespeja uz tiem atbildet. :)

/statistics/logs/error_log --> caur FTP pieeja liegta ... :( --> taa kaa ...

Par tiem file(URL) --> tas taa , TAs saprotams kapec norubiits...

Kaa jau mineju pats nesmu Jusu klients , bet gan vienkarshi liku Saitu uz servera... Kaadus nu man datus klients atsuutija taadus izmantoju

(tas atiecas uz FTP piekljuvi ... )

--

Kas attiecas uz socket funkcijaam --> Un kaa juusupraat Es atrisinaju probleemu ???

Protams sanaca XML peec tam apstraadat caur XXX un parrakstit skriptus...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

GARMTECH.LV - atslābsti ar savu pašreklāmu! Vietējiem hostētājiem ir tādas pašas problēmas + vēl lielāka noprofesionālitāte + krietni dārgākas cenas. Zin, ja viss ir slikti, tad izvēlos mazāko no sliktumiem, un tas noteikti nebūs garmtech.lv!

Link to comment
Share on other sites

java, es domaaju ka ar 1and1 tu diez vai sarunaasi kaadi fiichu (taada kas vinjiem nav) (ja tev vajadzees).

bet latvijaa domaaju ka visu var sarunaat.

un par tiem failiem es arii esmu dzirdeejis un pieredzeejis. piemeeram nevar rar un zip failus glabaat.

protams tur arii nekaadi backup nav (1and1)

un palasot noteikumus

vinji neparko neatbil. suportaa arii var neatbildeet, var tavus datus izdzeest bez briidinaajuma ....

un gan jau ka ja kas neatiik tad arii ja klients ir no lv, tad var izdzeest ... un ko tad ... ?

neko!

Link to comment
Share on other sites

Java, nav korekti salīdzināt ārzemju hostingu ar pašmāju. Skati no šāda punkta: ārzemēs neviens par kapeikām nepiedāvās *līdz* 100mbit neierobežotu LV trafiku. Konkurence hostingjomā LV arī nav maza, tad kāpēc cenas nekrīt vēl zemāk? Acīmredzot, tam ir kādi iemesli?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...