Jump to content
php.lv forumi

web close ar 1 podzinjas palidzibu..


millers

Recommended Posts

tatad ta man noderetu kads links vai kads koda gabals ar kuru varetu izdarit sekojosu ... man ir nepiecisama lieta ar kuru es varetu peksni atslegt serveri piemeram pie admin panel es uzspiezu podzinju izslegt un visi user kas ir ieksa pie refresh dabon kkadu error piemeram "atvainojamies servers uz iisu bridi ir slegts " un lai nevaretu tikt vairak ieksa iekams es atkal neesmu izdarijis to pasu kad iesledzas serveris un lai nevaretu ari caur linkiem aplukot talak adresi .. cerams kad saprataak thx..

Link to comment
Share on other sites

http://httpd.apache.org/docs/1.3/howto/htaccess.html

 

Īsumā - fails, ko apache meklē visās direktorijās un incudo pirms citiem failiem(sākumā, ja,protams,htaccess nesatur auto_append_file).

 

Biežāk tajā tiek likta šāda koda rindiņa auto_prepend_file "celjs uz attiecigo failu/test.php" - kas dod iespēju bez papildus failu includes,piekļūt, piemēram, test.php failā esošajām funkcijām jebkurā brīdī. Kā arī auto_append_file - kas tiks includots pēc pārējo faila izvada(beigās).

 

Piemērs, ja tev ir 10 faili, kuriem ir nepieciešams DB conect, tad, lai nebūtu katra no 10 faila sākumā jāliek include(dbconect.php);, tad iekš .htaccess failā norādam auto_prepend_file "celjs/dbconect.php"

Edited by phpjanis
Link to comment
Share on other sites

2 lietas:

 

1) admin interfeisā uztaisi tā, ka tev pie kaut kādas maģiskās pogas nospiediena tiek kaut kādā failā ierakstīts cipars 1 - lapa aizvērta, 0 - lapa atvērta. Pieņemsim, ka failu sauksim /lapaswebroot/status.txt

 

2) katrā daudz maz nopietnā web projektā visās lapās tiek iekļauts konfigurācijas fails. tad nu nekas tev neliedz konfigurācijas failā ielasīt atbilstošo statusu:

if(file_get_contents(/lapaswebroot/status.txt)){

die('lapa aizvērta');

}

Link to comment
Share on other sites

Biežāk tajā tiek likta šāda koda rindiņa auto_prepend_file "celjs uz attiecigo failu/test.php" - kas dod iespēju bez papildus failu includes,piekļūt, piemēram, test.php failā esošajām funkcijām jebkurā brīdī. Kā arī auto_append_file - kas tiks includots pēc pārējo faila izvada(beigās).

 

Nu nezin vai biežāk.. drīzāk jau mod_rewrite un co.

Link to comment
Share on other sites

Apiet to izslēgšanu varbūt nevar, to pogu nospiežot un ierakstot datubāzē pieņemsim kādu vēŗtību, kur vai nu lapa atveras vai nu ne?

Index nočeko to vērtību un tad attiecīgi vai nu rāda lapu vai nu erroru!

Link to comment
Share on other sites

$result = mysql_query("SELECT status FROM server_status");
$data = db_fetch($result);
$status = intval($data['status']);

 

<?
if($status==1){
//serveris ir pieejams, radam lapu
}
else{
//serveris nav pieejams, radam kko citu
}
?>

Edited by phpjanis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...