Jump to content
php.lv forumi

Sesiju teksts


xfr33

Recommended Posts

Es atkal par tām sesijām. Diemžēl kāds pacentās un izdzēsa iepriekšējo manis izveidoto topiku par sesijām. Tad nu jātaisa jauns. Es nomainīju kodējumu uz utf-8 without BOM un tagad nemet ārā kļūdu. Tagad vispār neko neraksta. Tātad kods tai sesijai:

<?php

if(isset($_SESSION['name']))
 echo "Jūsu firmas \"". $_SESSION['name'] ."\" pārstāvis ir iegājis mūsu mājas lapā!"
?>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nu it kā jau ir:

<form method="post" action="index2.php">
 <span class="style7"><strong>Ieraksti firmas nosaukumu, lai mes tevi atceretos : 
</strong></span> <input name="name" type="text" style="width: 227px" /><br />
<input type="submit" value="Apstiprinat" />

 

bet ja arī nebūtu tad tik un tā vajadzētu rādīties tam atlikušajam tekstam...

nu varētu būt lieta ka tas teksts ir iekšā layerā un layeram pozīcija ir labajā pusē. varbūt kādu iemeslu dēļ, kuru es nezinu, tas teksts tiek mests kreisajā pusē??

 

kods kopā ar visu layeru:

<div style="position: absolute; width: 234px; height: 100px; z-index: 8; left: 1063px; top: 13px" id="layer2">
<?php

if(isset($_SESSION['name']))
 echo "Jūsu firmas \"". $_SESSION['name'] ."\" pārstāvis ir iegājis mūsu mājas lapā!"
?>
</div>

 

nu ja tas teksts tiek mests kreisaja pusē, tad priekšā ir bilde bet nu es nez...

Edited by xfr33
Link to comment
Share on other sites

bubu bet tad kad rakstīju atbildi un rakstīju ko garu, man parāda ka faila vairs nav! un viss būtu jāraksta no jauna :) apskatos jaunos ierakstus kur vajadzētu būt tam topikam bet ari nav... nu tātad izdzēsts :)

Link to comment
Share on other sites

Tādā veidā sesijas mainīgos neuzstāda.

Izmantojot formu, Tu uzstādi $_POST['name'] - tālāk skriptā Tev atkarībā, no tā vai ir vai nav pareizi, šī vērtība ir jāpiešķir $_SESSION['name'] mainīgajam, kurš tad nu pēc šīs uzstādīšanas būs pieejams.

Link to comment
Share on other sites

$_SESSION['name']=$_POST["name"];

bāc šito aizmirsu ielikt!

bet tik un tā

Jūsu firmas \"". $_SESSION['name'] ."\" pārstāvis ir iegājis mūsu mājas lapā!

tam kas boldā tam nebūtu jau uzreiz jāparādās?

Link to comment
Share on other sites

ok, tagad sapratu savu kļūdu...

bet ATKAL par to headers already sent!! ir pārlikts uz utf-8 without BOM bet tik un tā rāda kļūdu.

tagad vismaz progress parādīji vismaz kādu tekstu :)

Link to comment
Share on other sites

nu tagad tieši lasu tavu rakstu. :) ļoti labs sanācis, bet

Novietojam session_start() pašā skripta

sākumā. Kā arī, ja ir, tad izdzēšam BOM simbolus.

 

Tie BOM simboli ir kas? parastā php redaktorā tos var redzēt? Vai arī tie ir tie tris ko nevar?

Edited by xfr33
Link to comment
Share on other sites

ok

tagad ieraudzīju vienu lietu. Man tai sesijā viss ir kārtībā. sesija strādā un rādas tas kas ir ierakstīts, bet tik un tā bonusā metas tā hederu kļūda! kādēļ viņa vēl metas ja man viss iet?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...