Jump to content
php.lv forumi

web mail


xfr33

Recommended Posts

Sveiki! Es uzliku apache, bet izrādas ka tam nav webmails! Ir kāda programma, kas aizvieto web mailu vai arī caur kuru var aizsūtīt ziņu, kas tiek ierakstīta formā?

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to es sapratu!

atradu arī kurā vietā labot, bet ir daži jautājumi:

1kārt: kā es varu precīzi uzzināt ko rakstīt localhost vietā?

2kārt: tas ports lai paliek 25 vai arī mainīt?

Link to comment
Share on other sites

Ports, visticamāk nebūs jāmaina.

localhost vietā jāraksta tev pieejamais SMTP serveris. Tev uz datora ir kaut kāds meilklients ? Paskaties tajā, kādu tas izmanto. Ja nevari atrast, tad uzjautā savam ISP kādu SMTP vari izmantot.

 

Es nešaubos, ka ir arī kaut kādi publiskie SMTP, bet es par tādiem neko nezinu.

 

PS. php.net/ini_set ?

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

nu man uz datora ir klients. mail.livas.lv šis ir tas kas jāraksta localhost vietā? ja nemaldos tas tā ir :)

bet tad man ir jautājums. man tajā send.php ir rakstīta adrese uz kuru sūtīt. tai adresei nevajag būt tādai pašai kā mans tas epasts ar to mail.livas.lv serveri?

un ja teiksim tur sūtas uz inbox.lv tad nevajag dabūt inbox.lv servera adresi?

 

kļūda kas rakstās

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\WEB\htdocs\send.php on line 8
Link to comment
Share on other sites

bet tad man ir jautājums. man tajā send.php ir rakstīta adrese uz kuru sūtīt. tai adresei nevajag būt tādai pašai kā mans tas epasts ar to mail.livas.lv serveri?

un ja teiksim tur sūtas uz inbox.lv tad nevajag dabūt inbox.lv servera adresi?

 

Nē.

Link to comment
Share on other sites

bļin... paldies aleksej :D

bet tagad mainās tikai kļūdas apraksts :)

Warning: mail() [function.mail]: SMTP server response: 501 <daniels>: sender address must contain a domain in C:\WEB\htdocs\send.php on line 8
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...