Jump to content
php.lv forumi

Par darbu offisā..


Prayer !!

Recommended Posts

Nē nu ja ar darbiem galā tiec normāli, tad viss Ok, bet manuprāt 95% priekšnieku tā neliktos forša doma. :)

 

Tādēļ nav forši, ka ir dienas izdarāmo darbu saraksts. :) Mums ir tā, ka kaut ko iedod un tam ir paredzētas, piemēram, divas nedēļas. Pēc tam brīvi vari strādāt kā iepatīkas, ja gribas vienā dienā pastrādā 4h, citā 12h. Protams, pēc 2 nedēļām visam ir jābūt gatavam. :)

Link to comment
Share on other sites

xPtv45z, tik nez kā ir dzīvē - ja salīdzinātu šos divus srādāšanas modeļus (viens, kur seko līdzi darbiem nepārtraukti, otrs, kur uzdod darbu un līdz dedlainam neliekas ne zinis), tad kurā no tiem ir lielāka tendence kavēt termiņus ?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki..

 

Es vēlējos zināt kāda ir darba gaida kad strādā birojā piem.. ņemot vera 2 situacijas, kad tu esi tur viens un kad esat vairāki.. lab par to ja esi viens tad pats dari cik gribi bez maz vai galvenais ka darbs padarīts.. bet piem ja ir vairāki, kā tad ir? esmu parliecināts, ka an wtā ka tu bez maz vai visas 8 stundas esi ieurbies kodā un viss.. es piem esmu pieradis stradāt mājās, brīvā režīmā.. gribētos izmēģināt strādāt kommandā dzīvē.. vai darba devējs neuzliek parak daudz darba? :D ka pat nevar pagūt visu izdarīt.. vsp gribu zināt kā ir strādāt tādās darba vietas, varbūt padalieties pieredzē?

Ja tas ir tavs birojs, tad vēl ir ok... :)

 

Bet ja nopietni - sākums būs pagrūts, var gadīties, ka pēc pāris nedēļām būs ļoti spēcīga motivācija pašam savākties un aizvākties...

 

Kas to lai zin - ej un pamēģini. Zaudēt neko daudz nezaudēsi, tas točna. Toties varbūt iegūsi labu pieredzi vai kādu labu iespēju. Nav ne vainas arī disciplinētam darba režīmam un kolēģiem.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...