Jump to content
php.lv forumi

Kādu naudu mēnesī varētu prasīt par internetveikala uzturēšanu?


Dooling

Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu jau gandrīz pabeidzis interneta veikalu, vēl palicis pie dizaina piestrādāt un sīkas kļūdiņas novērst. Situācija tāda. Pasūtītājs man piedāvā katru mēnesi maksāt par interneta veikala uzturēšanu. Nezinu cik varētu prasīt, lai man maksā ik mēnesi.

Produktu klāsts interneta veikalā reti, kad mainīsies, jo ir tas ir specifisks interneta veikals. Galvenā interneta ideja ir tā, ka klients var augšupielādējot bildi, var to rediģēt (crop, griezt 90 grādos un izveidot melnbaltu) un pielāgot konkrētam produktam.

Jūsu domas cik var prasīt par uzturēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Grūti pateikt... Vari mēģināt kaut kā šādi:

$menesa_maksa=lietvedibas_un_administrativie_pamatizdevumi; //ikmēneša rēķina sagatavošana, grāmatveža/lietveža ieguldītais darbs
$kopdarbibas_koeficients=1.03;//Līdz ar katra jauna darbinieka piesaisti samazinās darba efektivitāte, tātad pieaug izmaksas
$beigukoeficients = 1/$kopdarbibas_koeficients;//uzstādam to tādu, lai viena darbinieka gadījumā efektivitāte būtu 1
$darbinieku_izmaksas=0;
foreach (projektam_piesaistitie_darbinieki as darbinieks){
$darbinieku_izmaksas += $darbinieks->prognozetais_ieguldito_cilvekstundu_skaits * $darbinieks->darbinieka_cilvekstundas_cena;
$beigukoeficients = $beigukoeficients * $kopdarbibas_koeficients
}
$menesa_maksa += $darbinieku_izmaksas * $beigukoeficients;
foreach ($projektam_piesaistitie_resursi as $resurss){
$menesa_maksa += $resurss->prognozetais_izmantoto_vienibu_skaits * $resurss->resursa_vienibas_cena;
}
$menesa_maksa += $papildus_pelnja_ko_gribam_guut;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...