Jump to content
php.lv forumi

WEB lapas


xfr33

Recommended Posts

Veidoju mājas lapas ar Adobe Flash CS3, html, php ne tik daudz, bet mācos. Nekas pārāk sarežģīts, bet ja neko īpašu nevajag varu palīdzēt. Esmu taisījis skolas lapu un tagad taisu firmai. Būtībā priekš firmām labu lapu varu uztaisīt par nelielu samaksu. Ja ir interese tad rakstiet [email protected]

Edited by xfr33
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es pusgadu meklēju kodera šanci, bet nekā jēdzīga nav, jo dzīvoju kaut kādā miestā, Liepājā . Ja gribi labu kodera darbu dabot, nevis tādus haltūtas gājienus (te šance ir, te viņas vairs nav) tad:

 

1. Vismaz vidusskolas izglītība

2. Velme strādāt

3. Tiekties uz lieliem mērķiem, nevis tikai sīkas lapas lipināt kopā

4. Iekš LV web koderu skolas cik zināms nav, tāpēc rēķinies, lai to visu dabotu gatavu vajag laiku, smadzeni, izdomu, gribas spēku.

5. Neskaties uz atalgojumu, bet sakties uz zināšanām, ko tu vari iegūt, jo kā zināms Informācija ir vērtīgāka par zeltu.

6. Neaprobežoties ar vienu kodešanas stilu veidu, jo ir daudzi kas pieprasa tieši freimwork stilu, ajax, utt...

 

Dizaineri ir vairāk pieprasīti nekā koderi, jo kods var strādāt perfekti kaut vai 1000 gadus, bet visuālais iet laikam līdzi, tāpēc daudzi tikai uzlabo dizainu, bet veco engine atstāj, tātad reāli dizainers dabos šanci, nevis koders.

 

Tādu skolas lapu te vismaz puse reģistrēto lietotāju varētu izveidot.

Link to comment
Share on other sites

4. Iekš LV web koderu skolas cik zināms nav, tāpēc rēķinies, lai to visu dabotu gatavu vajag laiku, smadzeni, izdomu, gribas spēku.

Pats esmu mācījies LLU par programmētāju, tāpat arī LU un man liekas arī RTU ir programmēšanas specialitāte apgūstama.

5. Neskaties uz atalgojumu, bet sakties uz zināšanām, ko tu vari iegūt, jo kā zināms Informācija ir vērtīgāka par zeltu.

Gribi pataisīt programmētājus par lēto darbaspēku?

Dizaineri ir vairāk pieprasīti nekā koderi

Kur tu tādu domu izraki? Pilnīgas muļķības...

Link to comment
Share on other sites

andrisp, tā arī ir ar tiem web dizaineriem un tehinskajiem koderiem. Es tē paņēmu vienu mazu darbiņu uztaisīt lapu vienai formai un tas, ko viņiem tehniski vajadzēja bija 3. reiz mazāk nekā vizuālais darbs. Labi, ka viņus apmierināja veikumi ar .css un viduvēji PS darbi... Protams jau advencentākam programmētājam ir vieglāk dabūt pamatīgāku darbu, kur tiešām no tehniskās puses būs daudz, kas jādara, bet ja tev lapu paprasa uztaisīt kāds iesācējs viņš jau vērtē tikai izskatu un viņu neinteresē tā tehniskais veikums.

Link to comment
Share on other sites

xfr33, mjā, pat nekomentēšu... :)

 

Un jā - ir tik traki - trūkst. Visi labie jau ir aizsisti, bet tie, kas meklē darbu, pašlaik ir ar diezgan pasūdīgām zināšanām. Kaut gan ja tā padomā - tas pat izklausās loģiski. Kāpēc gan lai programmeris ar labām zināšanām jau nebūtu atradis labu darbu ? :)

Link to comment
Share on other sites

andrisp... nu labi. neesmu jau nekāds ģēnijs :D

 

Pareizi! Visi sākumā ir nepieredzējuši un ar nepilnīgām zināšanām bet strādājot viņi pilnveidojas, kļūst labāki un vairāk pieprasīti, līdz ar to vairāk viņiem darbs nav jāmeklē! tas ir tāds mūžīgs cikls.

Link to comment
Share on other sites

Un jā - ir tik traki - trūkst. Visi labie jau ir aizsisti, bet tie, kas meklē darbu, pašlaik ir ar diezgan pasūdīgām zināšanām. Kaut gan ja tā padomā - tas pat izklausās loģiski. Kāpēc gan lai programmeris ar labām zināšanām jau nebūtu atradis labu darbu ? :)

 

Nevaru gan piekrist, tapec ka macos, pagaidam darbs nav tik svarigs, ka augstaka izglitiba un zinashanas ( pats pa sevim (: ).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...