Jump to content
php.lv forumi

Koda nodalīšana no dizaina


tomaac

Recommended Posts

Domāju taisīt lapu PHP, iepriekš vienmēr bija vienā čupā viss. Tagad domājams nodalīt kodu no dizaina.

Kādus tūļus/frameworkud/... izmantojas? (Nu teiksim kaut kad sen spēlējos ar Smarty, tagad noteikti to neizvēlēšos, bet ko lietojat jūs)?

 

+btw, kas īsti ir CMS - par to raksta kā par Satura Vadības sistēmu, un tas izklausās plašāk par to, ko man īsti vajaga; no otras puses tieši mana jautājuma ietvaros parasti runā par CMS...?

Edited by tomaac
Link to comment
Share on other sites

Es lietoju pure php template system. :)

 

http://www.massassi.com/php/articles/template_engines/

 

Īsti neredzu jēgu no tām template sistēmām, kas definē pašas savu sintaksi. Mīnusus gan redzu - nav tik fleksibli, kā arī ātrdarbība cieš.

 

CMS - ir tieši tas, kā tu teici: Satura vadības sistēma. Tā var būt ļoti advancēta, gan arī ļoti vienkārša. Nav svarīgi.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Domāju taisīt lapu PHP, iepriekš vienmēr bija vienā čupā viss. Tagad domājams nodalīt kodu no dizaina.

PHP pats par sevi ir lielisks Templaite dzinis.... ;)

Kodu atdaliit no dizaina nav nekas sarezgjiits un gruuts vienkarshi sakumaa savac visus datus kas buus nepieciesami un tad pashaa HTML tik ieliec...

 

<?php echo $virsraksts; ?> ......

<?php izvadamais teksts no DB ; ?> utt....

 

IMPHO vienkarsai lapai vispar nav jegas izmantot kautkaadu areejo (gatavu) teplaitsistemu ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...