Jump to content
php.lv forumi

Elko un GNT XML juusu e-veikalam


Rezec

Recommended Posts

Elko Wsdl un GNT XML programmas juusu e-veikalam, aatri un nedaargi. Darbojas backgroundaa jebkuraa OS.

Rakstiet uz mailu [email protected]

 

Konfigos var uzdot kategorijas kuras jums tieshi vajag, ir arii konfig prieksh cenam. Tur var uzdod cenas un procenti piemeeram no 0 liidz 100 Ls produkcijai no kategorijas "Telefoni" ir 20 % uzcenojums.

Edited by Rezec
Link to comment
Share on other sites

Ja viņš ir Elko un GNT izplatītājs un viņam ir noslēgts ar viņiem līgums, tad jau viss kārtībā, bet ja viņš izmanto piekļuvi viņu datiem savtīgos nolūkos, tad es iesaku Elko un GNT pievērst uzmanību šim gadījumam, jo tas būtu tas pats, kas es piemēram, reklamētu Addidas kurpes, pašai Addidas par to nezinot un vēl saņemtu par to naudu...

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks piedāvā datu apmaiņas programmu, lai interneta veikala sortiments updeitotos automātiski. XML formāts liekas visiem klientiem vienāds, atšķiras lietotājs un parole, un laikam vēl atļautais IP.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

tas tikuntā nav likumīgi, tā ir datu zādzība.

tas ir tas pats, ja es straadaatu vid un piedaavaatu par kaut kaadaam naudinjaam latvijas uznjeemumu sarakstu tavaa maajas lapaa :)

aizpildiit maajaslapu ar datiem kas iipashniekam nav ...

Link to comment
Share on other sites

"Elko Wsdl un GNT XML programmas"

veel jo vairaak, piedaavaa citu programmas ...

un kas tad maajas lapaa buus ? programma ? man gan liekas ka maajas lapaa nonaaks dati ...

un taa "programma" tos datus piegaadaas xml fromātā ...

vai es kļūdos ?

 

ja vinsh piedaavaa tos apstraadaat, tad taa ir cita lieta un tad lai iemaacas taisiit topikus, jeb lai iemaacas noformuleet savas domas ..

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Klez beidz njemties :) nu ir jau bish tizli noformuleets tas teksts un arii divdomiigi, ja nezin, kas ir GNT cenu liste XML formaataa un ko taada programma potenciaali ar to dara. bet nu jeegu jau saprast var.

 

jociigi gan, ka uzsvars tieshi uz Elko/GNT. produktam vairaak jeega buutu tad, ja tas ir +/- universals toolis, kursh apeed dajebkaadu XML un atdod dajebko/dajebkur.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Esmu izveidojis vienotu vairumnieku preču importa un/vai apstrādes sistēmu e-veikaliem, tajā ir daudz dažādu iespēju, kas, manuprāt, ir nepieciešamas katram e-veikala turētājam.

 

Patlaban uzturētie vairumnieki ir: gnt, elko, elkor, acme, elux, rd, proks, leno

drīz būs arī tdbaltic un citi.

 

Ļoti fleksibla preču uzcenojuma politika, gan fiksētos skaitļos piem.-5Ls gan procentuali, piem.-30%. Uzcenojums ir atkarīgs no preču kategorijas un iepirkuma cenu līmeņa, tāpat iespējamas arī fiksētas cenas, kas parasti noder gadījumos, kad vairumnieks lūdz ievērot ieteikto mazumcenu.

 

Sistēmā protams ir paredzēta vairumnieka preču kategoriju sasaiste ar veikala kategorijām, tas pats attiecas arī uz ražotajiem.

 

Viena un tā pati prece no dažādiem vairumniekiem automātiski ieimportējas Jūsu e-veikalā, tikai vienā eksemplārā un ar izdevīgako cenu.

 

Bilžu un aprakstu apstrāde arī ir iekļauta.

 

Vairāk šeit: http://www.site.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Īstais saite ir atrodama šeit: http://www.site.lv/EXT_v1.02.doc

 

Esmu izveidojis vienotu vairumnieku preču importa un/vai apstrādes sistēmu e-veikaliem, tajā ir daudz dažādu iespēju, kas, manuprāt, ir nepieciešamas katram e-veikala turētājam.

 

Patlaban uzturētie vairumnieki ir: gnt, elko, elkor, acme, elux, rd, proks, leno

drīz būs arī tdbaltic un citi.

 

Ļoti fleksibla preču uzcenojuma politika, gan fiksētos skaitļos piem.-5Ls gan procentuali, piem.-30%. Uzcenojums ir atkarīgs no preču kategorijas un iepirkuma cenu līmeņa, tāpat iespējamas arī fiksētas cenas, kas parasti noder gadījumos, kad vairumnieks lūdz ievērot ieteikto mazumcenu.

 

Sistēmā protams ir paredzēta vairumnieka preču kategoriju sasaiste ar veikala kategorijām, tas pats attiecas arī uz ražotajiem.

 

Viena un tā pati prece no dažādiem vairumniekiem automātiski ieimportējas Jūsu e-veikalā, tikai vienā eksemplārā un ar izdevīgako cenu.

 

Bilžu un aprakstu apstrāde arī ir iekļauta.

 

Vairāk šeit: http://www.site.lv

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...