Jump to content
php.lv forumi

PHP kļūdu uzrādīšana


Recommended Posts

Man hostigā pēc noklusējuma ir uzlikts, lai kļūdu paziņojumus nerādītu. Bet man viņus vajag. Hostinga FAQ rakstīts tā:

 

Lai to ieslēgtu .htaccess failā kuram jābūt direktorijā ar skriptu vai augstāk jāpieraksta:

php_flag display_errors on

 

Lūk mans htaccess:

 

# -FrontPage-

 

IndexIgnore .htaccess */.??* *~ *# */HEADER* */README* */_vti*

 

<Limit GET POST>

order deny,allow

deny from all

allow from all

</Limit>

<Limit PUT DELETE>

order deny,allow

deny from all

</Limit>

AuthName lapa.lv

AuthUserFile /home/lapa/public_html/xxx/xxx.pwd

AuthGroupFile /home/lapa/public_html/xxx/xxx.grp

 

Kad es ierakstu to kodu - "php_flag display_errors on" .htaccess failā, tad rādās tas htaccess errors. Nu parasti tāds rādās, kad ir nepareizi sakonfigurēts htaccess. Izdomāju likt mierā to aizrakstīto .htaccess failu un uztaisiju vienu direktoriju augstāk vēl vienu htaccess failu, kur arī iekopēju attiecīgo kodu, taču atkal tas pats errors. Vēl mēģināju šitos te variantus - http://lv2.php.net/error_reporting , bet rezultāta nav.

Link to comment
Share on other sites

ini_set('display_errors', 'On');
ini_set('display_startup_errors', 'On');
error_reporting(E_ALL | E_STRICT);

 

un paskaties PHP konfigurācijā, vai pie "disabled_functions" nav "ini_set".

 

EDIT: Kas tas ir par erroru? Ja tas ir parse error, fatal error utml, ko nevar noķert ar PHP error handleri un ja PHP konfigurācijā kļūdu paziņojumi netiek rādīti, tad nekas nesanāks...

Edited by Joyride
Link to comment
Share on other sites

nu bet tas hostings ir paredzējis, lai es rakstu tajā .htaccess failā. Varbūt to jāmēģina kruķīt kaut kā? Varbūt es vienkārši nepareizajā vietā ierakstīju to kodu. Mēģināju gan sākumā, gan beigās. Mēģināju vienu pašu to kodu atstāt iekš to htaccess, bet nekas nesanāk. Šitie te php kodi nelīdz.

 

Edit: Sazinājos ar hostinga adminu, visu noskaidroju. Iekš to .htaccess bija jāraksta šitā:

 

<IfModule mod_php.so>

php_flag display_errors on

</IfModule>

 

:)

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...