Jump to content
php.lv forumi

php vai asp?


tomaac

Recommended Posts

korkijs, paspīdēt ar zināšanām, kur ko var izdarīt ir viens. Dot reālu padomu cits kas.

Tas, ka var izdarīt ne vienmēr nozīmē, ka vajag. Tas pats silverlight piemērs, pastāsti cik % viņš ir un cik % ir flash. activeX?? Padarīt pasākumu IE only??

Kāds sakars Javai vēl?

Ar JS/Ajax vispār normāls sekss to darīt..

Protams, ka var sazīmēt bildes un tooltipus salikt, bet vai tas būs no izstrādes viedokļa vieglāk, kā izveidot flash freimvorku, kuram padodam dinamiskus datus.

Link to comment
Share on other sites

Silverlight nav IE only. Spraudnis no Microsoft instalējas visos browseros tāpat kā parasts flaša spraudnis. Silverlight ir arī pieejams pat zem Linux & friends OS'ēm (Moonlight projekts no Mono).

Link to comment
Share on other sites

Ar JS/Ajax vispār normāls sekss to darīt..

 

Seksa piemēri, man patīk.

 

Labi, konstruktīvs ieteikums: G2G un sameklē, Tomāt, labāko jau gatavo risinājumu, kurš der tev nepieciešamajiem grafikiem, piemēram, manis jau minētajiem Emprise JavaScript Charts ir arī apgraizīta bezmaksas versija.

Ja ieteikums tiek ņemts vērā, tev vai firmai uzdevums uzsaukt man aliņu par pāris ieekonomētajiem cilvēkmēnešiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

korkijs, jaa, un procesora noslodze 100%. :)

 

Tas, ka tas ir iepseejams ar JS, nenoziimee, ka to vajag dariit ar JS.

 

Es arii uzskatu, ka vislabaakais general risinaajums buutu ar Flash. Tas ir ljoti izplatiits. Nav cross-browser probleemas. Nepateeree tik daudz resursus (imo) kaa citi risinaajumi. Arii atrast Flash koderi domaaju nebuus tik gruuti.

Link to comment
Share on other sites

jāskatās tie js charti ar normālu browseri, kas māk labi rādīt canvas, aka ff3 vai safari (no kurienes jamie ar uzradās).

 

varbūt ja ne tagad, tad pēc gadiņiem ar canvas varēs darīt lielu daļu no tā ko tagad flašos jātaisa.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Silverlight nav IE only. Spraudnis no Microsoft instalējas visos browseros tāpat kā parasts flaša spraudnis. Silverlight ir arī pieejams pat zem Linux & friends OS'ēm (Moonlight projekts no Mono).

Un ar ko šis risinājums būs labāks par flash? Pie tam moonlight ir pamatīgi zaļš vēl.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...