Jump to content
php.lv forumi

ZendFramework lietotāju kopiena


Endijs

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Domāju, ka tie daudzie ZF community pārstāvji var mierīgi izmantot šo forumu. Var ieviest jaunu apakšforumu, ja nepieciešams, kurā būtu aicināti rakstīt tie, kas nopietni nodarbojas tieši ar šo Frameworku.

Kaut gan faktiski Domāju, ka šiem mērķiem var izmantot šobrīd reti izmantoto PHP un OOP apakšforumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu dažu cilvēku komunikācijai pietiek ar php.lv forumu. Kopienai spēks ir lietotāju daudzumā. Lūk, ja php.lv/f jau varēs redzēt, ka ir kāds bariņš savācies, tad var domāt par atdalīšanos. Citādi manuprāt nav īsti jēgas.

 

Turklāt runājot par speciālu saitu - kas viņā liks info? Es to nedarīšu. Par saviem atradumiem un pārdomām publicēšu info blogā. Tas ko es meklēju ir vieta, kur padiskutēt - forums.

 

Bet nu tev jau rokas nav sasietas. Ja gribi taisīt saitu - uz priekšu. Tikai neņem tad WP vai tml, bet taisi ar ZF + ieliec pēc tam tutoriāli kā tu darbu esi paveicis. Sourci. Tad tam būtu kāda jēga.

Link to comment
Share on other sites

Endij - nu tad cik ir? Mēs esam 2 vismaz jau. Gan jau būs vēl! Tā tak ir nākotne...

optimists :)

tā ir, labākajā gadījumā, tāda pati nākotne kā dotnets, java un citas pilnīgi vai pus-komerciālās izstrādes vides - ZF labumi sākas tieši integrācijā ar lietām, par kuru viņi prasa naudiņu maksāt.

sliktākajā gadījumā, ZF būs kā uzfrišināts pear's.

 

ZF izmantotie patterni bija arī ilgi pirms ZF un būs pēc, viņus visu laiku varēja un varēs izmantot arī php.

Link to comment
Share on other sites

optimists :)

tā ir, labākajā gadījumā, tāda pati nākotne kā dotnets, java un citas pilnīgi vai pus-komerciālās izstrādes vides - ZF labumi sākas tieši integrācijā ar lietām, par kuru viņi prasa naudiņu maksāt.

sliktākajā gadījumā, ZF būs kā uzfrišināts pear's.

 

ZF izmantotie patterni bija arī ilgi pirms ZF un būs pēc, viņus visu laiku varēja un varēs izmantot arī php.

 

Nosauc piemēru, par ko ir jāmaksā ZF, kas par integrācijām? ;)

Link to comment
Share on other sites

2 v3rb0: bet tev jau nav jāizmanto kādu no maksas produktiem. Piemēram, ZF var ļoti ērti kodēt ar vienkārši EclipsePDT - nav nemaz nepieciešami Zend Studio for Eclipse vai tml.. Savukārt pārējie Zend produkti ZF gadījumā nav vairāk nepieciešami kā citu frameworku gadījumā. Vismaz man tā domāt.

Link to comment
Share on other sites

zinu ka var rakstīt tāpat un iztikt bez tā visa.. tāpāt kā bez ZF.

nemēģināšu rakstīt garus textus un pārliecināt kādu, cik skatijos ZF, pavisam man nepatīk tas ko profīleris rāda ZF risinājumam, tāpat nepatīk ka zend studio nevarēja xdebug darbināt - (vim pat var) tb zend iet m$ tradīcijās un speciāli piegriež iespēju izmantot bezmaksas analogus viņu maksas produktam, un vispār pats haips ap ZF kā tāds ar diez ko nepatīk.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...