Jump to content
php.lv forumi

NANO! :@


NiTrino

Recommended Posts

150 mb liekas smieklīgi, inbox piedāvā 10 gb
Vai tu uz tiem 10 GB uzliksi web lapu, kuru vāres aplūkot? :D :D :D Šaubos, bet nu ja izdodās, tad pado ziņu.

 

Tie 10 GB ir failu glabātuve un darbojās pēc cita principa, nekā hosta vieta, ko tev dod hostētājs.

 

Par to SMS, nav slikta ideja, tikai ar realizāciju nedaudz būtu jāpadomā, kādos gadījumos tev sūtīsies sms, un kā tā sms tiks sūtīta.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka atkal šodien ar nano kaut kas nav rītīgi. Atkal būs jāraksta meils. Nesaprotu tikai vienu, citām lapām, ko viņi hostē, nekad nav bijušas problēmas, bet citām tās ir bieži. Jācer, ka šodien viss būs okey un gļuki vairāk neatkārtosies.

Link to comment
Share on other sites

Normāli ir, ja taisa backup paši un glabā kādā fleškā, vai citā, neatkarīgi no PC datu nesējā.

Nobrukt var jebkas (arī fleška protams), tāpēc rezerves kopijas par daudz būt nemēdz manuprāt.

Lai gan, ja par nano runa, man problēmu maz pagaidām bijis.

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka viņiem ir vairāki serveri. Piem tava lapa var stāvēt uz vienu, bet mana uz otru, abas pie nano. Esmu arī ievērojis, ka citiem, kas hostē uz nano arī ir cits web admin panelis, nekā tas piem būtu citiem. Atceros, pašā sākumā viņiem bija lielisks web mail panelis, pēc kāda laika uzlika citu. Šamiem jautāju, kur palika, tas pirmais panelis, šamie atbild, ka tas tika aizvākts, jo izmantojot ievainojamību, varēja ložņāt par citu accountiem.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu uz tiem 10 GB uzliksi web lapu, kuru vāres aplūkot?

Par to SMS, nav slikta ideja, tikai ar realizāciju nedaudz būtu jāpadomā

10Gb var piegaaniit Ljoti aatri --> video & bilzu galerijas i viss....

Pat privatai lapai ...

----

PAr SMS kaa tu vinju norealizeesi bez velviena kompja ???

Ja jau tava lapa neiet --> nobrucis serveris .....

tad Logjiski neies arii tavs SMS skripts, ja vien neizmantosi velvienu kompi kas visu laiku jautaa tavai lapai ESi pie dziiviibas? Problemu nav ???

---

Tas pats arii ar e-mailiem ...

Link to comment
Share on other sites

Nu jau stundu mans projekts nejiet. Jācer, ka pēc stundas viss būs okey. Cerams, ka atkal HDD nav aizgājis pie tēviem. + vēl aizdomas, ka datubāze nočakarēta, jo 300 useri online nekad vēl nebija bijuši.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

he he he he.... tagad arī Tev būs zināms ko nozīmē laiku bāzē likt ar php time() :D

Tie jūzeri ir par velnsviņzin stundām tur saskaitīti.

Jā, isachar nešancē....

Man tanī ziņā vieglāk, esmu organizējis mirror uz cita nano servera un man problēma paliek tikai, ka nav uzreiz redirekta no nobrukušā uz otru.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

varu piedāvāt hostēties ar tādiem pašiem plāniem un cenām kā Nano. serveris stāv dig.lv datu centrā (drīz būs vēl viens DEAC), uptime pagaidām (par laimi) 100%.

ja ir interese, tad rakstiet PM.

Edited by ray
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...