Jump to content
php.lv forumi

SMS Shop Script.


xmas12

Recommended Posts

godigi sakot mani tracinaa shaada padariishana --> pats neko nemak uzkodeet, bet taisaas tirgot Zagtus scriptus ...

xmas12 --> piedod Bet shadiem cilvekiem Netaisos paliidzeet ar Bezmaksas padomu , un arii parejiem iesaku to nedariit --> ja vien jums prieku nesagadaa tas ka , kaads UZ juusu Rekjina iedziivojas (Dodat citiem padomus, dalaties ar scriptiem , Un te kaads tos vvienkarshui njem un Tirgo ...)

----

Shaut shitaadus...

--------

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

godigi sakot mani tracinaa shaada padariishana --> pats neko nemak uzkodeet, bet taisaas tirgot Zagtus scriptus ...

xmas12 --> piedod Bet shadiem cilvekiem Netaisos paliidzeet ar Bezmaksas padomu , un arii parejiem iesaku to nedariit --> ja vien jums prieku nesagadaa tas ka , kaads UZ juusu Rekjina iedziivojas (Dodat citiem padomus, dalaties ar scriptiem , Un te kaads tos vvienkarshui njem un Tirgo ...)

----

Shaut shitaadus...

--------

 

 

 

Un cik es esmu skatījies šajā forumā nekur neviens nebija neko parādījis kā ,lai šādu izveido utt...

 

Kurš vispār teica ,ka viņs to scriptu grib pēctam pārdot ? Viņs vienkārši grib izveidot šādu shopu kur links iekšā piemēram tur cs servera addonus , web lapas utt... Un grib ar to nopelnīt , es arī nesaprotu jums nav vienalga ko viņs tajā sms shopā bāzīs iekšā , tie kuri sūtīs sms paši vainīgi nevar sameklēt google , lai met naudu ārā.

 

+ Vieglāk būtu bijis to skriptu jau ielikt iekšā ( tas kurš māk to izveidot , un tam kuram ir jau viņs ) nevis dirsties te ar pāris cilvēkiem. Šeit forumā ir šis jautājums skanējis daudz reizes...

 

P.S Pats es nemāku tādu izveidot , vienīgais es varu tev pateikt ,kā uztaisīt piemēram ka kāds nosūta sms un viņam piešķiras slots ( cs serveros ) piemēram uz 1h , 24 h , vai 1 mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...