Jump to content
php.lv forumi

IT darba tirgus Latvijā


Mr.Key

Recommended Posts

Kā tas ir - orientēties uz ES klientiem? Vispirms taču vajag preci/pakalpojumu ko viņiem piegādāt un ko viņiem vajag, bet to tak var darīt pofig kādā ES valstī. Varbūt uz specifiskām lietām (kokapstrāde, alkohols, azartspēles, smagā rūpniecība) var meklēt izdevīgāko valsti resursu vai nodokļu jomā, bet programmēšanā? Common! Varbūt citur ir baigi izdevīgāk, apgaismo mani, ja tā ir :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nav gan izdeviigak registreet citaa valstii --> nosahausies taisot papiirus --> skjeit ka tikai LR (nu mosh Igaunjos, Leishos ) ir tik vienkarshi registreet uznjemumu ...

Lai kljutu par pasnodarbinato personu --> (apgrozijums liidz 200K gadaa ) vispar tikai jauzraksta iesniegums VID , an neliela (stipri atvieglota) registracija komercregistraa.....

---

par 150 var noregistret Indvisualo uznjemumu ....

tas noziimee ka Riskee ar VISU savu ipasumu , ja kas noies greizi, tad maksasi liidz muza galam (kamer segsi zaudejumus & procentus...)

SIA riske tikai ar savu statuutu kapitalu & pamatlidzekljiem ... tavs privatais ipashums paliek Neaizskarams ...

----

Bet vispar jau Esam aizbraukushi stipri talu no Topika temas ;)

-------

 

Vel jau var noregistret uznjemumu ofshoraa (nopirkt !!! , jaa tiehi nopirkt .... reali taa buus registreta uz paaris Indusiem .... // letakais uznjemums ofshoraa maksaa kadus 2-3K USD$) ....

samaksa gadaa parik K USD$ un par parejo aizmirsti ... visa nauda tavejaa .....

----------

Link to comment
Share on other sites

Kā tas ir - orientēties uz ES klientiem? Vispirms taču vajag preci/pakalpojumu ko viņiem piegādāt un ko viņiem vajag, bet to tak var darīt pofig kādā ES valstī. Varbūt uz specifiskām lietām (kokapstrāde, alkohols, azartspēles, smagā rūpniecība) var meklēt izdevīgāko valsti resursu vai nodokļu jomā, bet programmēšanā? Common! Varbūt citur ir baigi izdevīgāk, apgaismo mani, ja tā ir :)

Skaidrs, es tikai prasu :)

Link to comment
Share on other sites

+ pasham cakareeties un registreet --> atrak galu dabuusi kameer visu nokartosi (tam firmaam tachu viss jau sarunaats & nopirkts ...)

pats var vieniigi Zimogu pasuutiit (un velams arii to pasam dariit...)

nav nemaz tik grūti. no uzņēmumu reģistra mājas lapas paņem 4 word dokumentus (kuros jānomaina dati par dibināmo uzņēmumu), aizpildi reģistrēšanās veidlapu, atver pagaidu kontu, aizej uz UR un uzņēmums gatavs.

P.S. te ieprieks mineetaa summa 1k nav pareiza --> statuutu kapitaals jau vairaak kaa 10 gadus , prieks SIA ir 2k --> indvidualam vispar nav, bet kurs gan grib risket pats ar savu Personiigo ipasumu ....

ir gan pareiza, sākumā pietiek ar 1tk, pēc gada jāuzrāda otrs.

Edited by ray
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...