Jump to content
php.lv forumi

A/S Diena meklē programmētāju


Appaz

Recommended Posts

Analgiins, uz Tavu jautājumu jau diezgan precīzi atbildēja Kristapz... :)

 

Precīzāku potenciālā darba specifiku un īpatnības izrunāsim ar kandidātu/kandidātiem tikšanās laikā. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Analgiins, ja runājam konkrēti par diena.lv, tad pateikt, ka portāls strādā un ko tur vairs taisīt, ir pateikt ko līdzīgu, kā - Rīga nu ir pabeigta, vairs nav ko būvēt, restaurēt, attīstīt, risināt... :)

 

Tāpat arī, šoreiz runa nav tikai par diena.lv portālu ;)

 

Kā jau minēju, detalizētas atbildes uz jautājumiem par darba specifiku ar prieku sniegsim tikšanās laikā! :)

Link to comment
Share on other sites

Analgīn, pēc likuma ir "Darbiniekam un darba devējam vienojoties, ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu kārtējā gadā var piešķirt pa daļām, taču viena no atvaļinājuma daļām kārtējā gadā nedrīkst būt īsāka par divām nepārtrauktām kalendāra nedēļām." Bet šis nu tiešām ir offtopic.

Link to comment
Share on other sites

black, paldies par paskaidrojumu. Anyway, darbu nemeklēju, gribēju tikai pajautāt, kā ir citur - tak publisks forums. andrip un kristapz - es pieņemu, ka autors pats ir spējīgs to man pateikt, nav obligāti viņa vietā censties atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

Par to bidē man sanāca smiekli :D

Bet vispār - pieredze 7 gadi un 1500 Ls - kaut kas tur neštimmē... Prasība dīvaina, lai neteiktu vairāk! Tātad, tas nozīmē, ka programmētājs ar pieredzi 7 gadus būs labāks nekā programmētājs ar pieredzi 3 gadi, kaut arī tam, kuram pieredze 3 gadi ir tais pašās tehnoloģijās, bet galva darbojas ievērojami labāk? Protams, pieredze ir būtiska, bet nu ir jāskatās, kāda pieredze, nevis uz GADIEM! Protams, neko ļoti daudz nevar sagaidīt no cilvēka, kuram pieredze ir mazāk par gadu, bet ja pieredze ir virs 3 gadiem, nešķiet, ka tiem gadiem nozīme mazinās? Un es neticu, ka kādam php programmētājam ar pieredzi 7 gadi maksās 1500 Ls uz rokas, ja vien viņš nav uztaisījis kādu sarežģītu un ļoti ienesīgu sistēmu, ko pārzin tikai viņš! ;)

Link to comment
Share on other sites

lasot Tavus tekstus, var atpaziit noteiktas kategorijas parstaavi: tas, kursh vienmer oponee/noliedz/korigjee, BET nekad nedod padomu, kaa tad buutu jaadara, nevis kaa nebuutu jaadara. Ok, Tev liekas, ka kombinacija "pieredze 7 gadi, alga 1500 lvl" ir slikta? piedaavaa savejo variantu, kaa pareizi buutu jaanoformee sludinaajums?

 

pieredzes gadiem tieshas ietekmes uz programmetaja pievienoto vertibu nav. var buut pieredze 10 gadi, bet zudusi motivaacija kaut ko dariit, lidz ar to arii nav rezultaata. var buut pieredze 2 gadi, ljoti liela veelme pilnveidoties/macities/pelniit naudu, lidz ar to arii ir atdeve.

 

mani patieshaam interesee viens jautajums: kapec Tu nepartraukti centies noveerteet, cik ir vai tieshi otradi - nav jaasanjem konkreetas jomas/poziicijas speciaalistam? Tu tieshaam neesi aptveeris, ka algas amplituuda ir atkariiga no tik daudz faktoriem, ka nav pat veerts meeginaat vilkt paraleeles starp cipariem un poziicijaam? taadu nav.

 

p.s. PHP programmetaji nopelna 1500, nopelna 2000 un nopelna arii vairak latus meenesii. ja Tu nespeej ar to samierinaaties vai nesaproti, kaa to var izdariit, dod zinju - noziedoshu kaadu briitinju laika un pie kafijas tases Tevi apskaidroshu. varbuut Tev paveersies jauni apvaarsnji... :)

 

Par to bidē man sanāca smiekli :D

Bet vispār - pieredze 7 gadi un 1500 Ls - kaut kas tur neštimmē... Prasība dīvaina, lai neteiktu vairāk! Tātad, tas nozīmē, ka programmētājs ar pieredzi 7 gadus būs labāks nekā programmētājs ar pieredzi 3 gadi, kaut arī tam, kuram pieredze 3 gadi ir tais pašās tehnoloģijās, bet galva darbojas ievērojami labāk? Protams, pieredze ir būtiska, bet nu ir jāskatās, kāda pieredze, nevis uz GADIEM! Protams, neko ļoti daudz nevar sagaidīt no cilvēka, kuram pieredze ir mazāk par gadu, bet ja pieredze ir virs 3 gadiem, nešķiet, ka tiem gadiem nozīme mazinās? Un es neticu, ka kādam php programmētājam ar pieredzi 7 gadi maksās 1500 Ls uz rokas, ja vien viņš nav uztaisījis kādu sarežģītu un ļoti ienesīgu sistēmu, ko pārzin tikai viņš! ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...