Jump to content
php.lv forumi

Problēma ar IE7


b.b.

Recommended Posts

Nu tad tā. Šī lapa ar IE7 galīgi neattēlojas kā vajag. Galvenais jau ka pazūd fona krāsa, bet arī citi stila sīkumi neparādās, kā vajag. Kad refrešo lapu, tad parādās pareizi līdz nākamajai reizei. Tā kā validators kļūdas neuzrāda, nesaprotu, no kura gala ķerties klāt.

Palīgā! :)

Link to comment
Share on other sites

css ir viena kluda

 

#valodas, {

top: 0px;

}

 

 

edit: + kodejums nav uzlikts

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

Ja tev floatoti ir logo, sauklis_b, top, tad aiz vinjiem jaabuut it clear:both/left/right.

 

Backgroundam citreiz arii ieksh IE7 paliidz, ja pashu #main nofloato un beigaas noclearo.

 

Var arii paspeeleeties ar overflow:hidden; pieshkjirot to wrapperim vai # main.

Edited by Evi
Link to comment
Share on other sites

Ar to ķeburu Tu domāji to Byte-order mark? Tu man izstāsti, kur un kā Tu viņu ieraudzīji? Man ik pa brīdim validators šito pieminēja, bet to ķeburu ieraudzīt savām acīm man tā arī nav izdevies.

Bet vispār es tagad ar Notepad++ noformatēju to index failu par UTF-8 without BOM un laikam tak tagad lapa rādās, kā nākas. :)))

Link to comment
Share on other sites

Es arī ar Operu skatījos, nu nebija man tas ķeburs... bet nu pēc Tava komenta tomēr piestrādāju pie neredzamā ķebura un izskatās, ka vainīgais ir atrasts. Mazliet neticami, bet nu lapa strādā kā vajag! Paldies pagaidām, Evi, ja nu kas, nākšu atkal sūdzēties. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...