Jump to content
php.lv forumi

admin panelis..


millers

Recommended Posts

sveicinati man ir jautajums ka lai es panaktu to kad admina panelim var piekluti tikai ar admin leveli itka kko meiginaju bet nesanaca un piemeram ja nava ielagojies ieksa tad vinj aizmet automatiski uz login lapu un kad ielagojas un meigina ienakt admin.php un ja tav user nava admin level tad vinjam uzmet erroru kkadu un ja ir admin levels tad atlauj tikti pie ta faila mysql level colon nosaukums ir level es meiginaju kko sadu

 

if($_SESSION['level'] == 'admins')

{

}

elseif($_SESSION['level'] == 'members')

{

header(location:index.php);

}

bet kkas isti tur nebija taka vajaga pasakie ka panakti to viss vieglak un ja varat tad ari kodu varetu iedot ..

Link to comment
Share on other sites

Nu man personīgi lietotaji tabulā ir kollona 'level', kur ar skaitļiem no 1-10 tiek apzīmēti līmeņi.

1 - parasts lietotājs

10 - Galvenais admins

3 - Intervētājs

5 - Jaunumu pievienotājs

u.t.t...

un tad

 

$lvl = mysql_query("SELECT id, level FROM lietotaji WHERE username = '$_SESSION[username]'");
$lvl = mysql_fetch_array($lvl);

 

un tad

 

if($lvl['1'] == '5') { echo "Tu vari pievienot jaunumus"; } elseif($lvl['1'] == '10') { echo "Tu esi super admins!"; }

 

un tā tālāk...

Link to comment
Share on other sites

zimet sadi string(6) "admins" aa un es par sesijam vispar neesmu parliecinats kartigi nesaprotu vinjas piemeram $_SESSION['kkas'] nesaprotu ko nozime kkas .. ja varat ludzu iedodat man kadu link par sesijam pec iespejas labaku ..

Link to comment
Share on other sites

Sesijas pašos pamatos ir ļoti vienkāršas:

- Tās ir paredzētas, lai starp skriptu varētu saglabāt datus.

- Katrā skriptā, kur gribi lai strādātu sesijas, pašā augšā ieliec session_start(). Ja tev viss iet caur vienu lapu (index.php, piem.), tad pietiks, ja tu to ieliksi tikai index.php skriptā. Vārdu sakot, inkludojamajos failos to nevar likt.

- Dati sesijā tiek glabāti izmantojot $_SESSION masīvu. php.net/arrays

 

Bet vispār izskatās, ka esi dabūjis sesijas dziesmā.

 

bet kkas isti tur nebija taka vajaga

Paskaidro sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

rekur itkaa mans login scripts http://paste.php.lv/7330

 

un ar to admin.php manu sesiju nebija kkas jo kad piemeram ielagojos ieksa itka visu tieku tur klati visiem rakstiem bet kad piesiezu dazas reizites refresh vinjs man vairak neko nerada un pectam jau sakas tas kad prosta caur url vareja rakstiti admin.php un vinjs dod pieeju sim failam ..

 

es vienu bridi domaju moska kko par defult ja nu nava ne members ne admins vai ari ja vispar nava ielagojies lai tad met kkur vinju caur header bet es isti nez .. :P

 

 

aa un bisk jautajums par to $_SESSION ja piemeram man bus login forma piemeram ievadot lietotajvardu name bus lietotajs tad es varu izmantot $_SESSION['lietotajs'] ?? vai tas tanis [ ] kka bisku savadak strada?

Edited by millers
Link to comment
Share on other sites

nu tev vajag izveidot, lai strādātu tas $_SESSION['lietotajvards’], bet nu tad tev būs vieglāk izvilkt datus no db.

 

mysql_query("SELECT id, lietotajvards, parole, adrese, pasts FROM lietotaji WHERE lietotajvards = '$_SESSION[username]'");

Link to comment
Share on other sites

Tātad, tā sesija nestrādā...

 

#1 session_start(); vienmēr liec pašā lapas augšā!

 

#2 Tev gadijumā tā sesijas 'ielogojies' vietā nevajag $_SESSION['level']?

 

Jo sesija ielogojies nekur netiek izveidota...

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Gribu uzdot tev vienu jautājumu.

Vai tu vari parādīt kodu kā tu izvelc datus tam lietotājam, kurš ir ielogojies?

 

:DDD atvaino, bet tavs kods nekam neder.

 

Padomā, ka tev ir 10 lietotāji ar levelu 'admins', tad kverijā arī mēģinās izvilkt (nezinu kā viņš tur velk) random iespejāms, vai arī pēdējo.

izveido vienu sesiju username un level sesiju var ņemt nost.

Link to comment
Share on other sites

nu ka isti tagad es varetu dabuti klat ta lai varetu ielagoties admins tikai tani admin lapa ? rekur ir kods http://paste.php.lv/7333 ka sim kodam tie pielikt klat ?

 

es biju domajis varbut kkas sads if($_SESSION['ielagojies'] =='admins'){

te izpilda ko tikai admins var redzet

}

elseif($_SESSION['ielagojies'] =='members')

{

headers(location:kkads.php)

}

 

un lai lai pieliek defult ? piemeram ja vispar nava ielagojies vai kkas tamlidzigs vai prosta meigina acces sito failu tad piemeram izmet tikai kkadu text ..

Edited by millers
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...