Jump to content
php.lv forumi

Par datu ievietoshanu faila saakumaa!


jansonz

Recommended Posts

<?

function pievienotkomentus($kur)

{

global $heading, $texts;

$fails = fopen ("cat$kur.txt", "a");

$datums=date("d-m-Y H:i");

$autors = ereg_replace("::","",$heading);

$texts = strip_tags($texts, '<a><b><u><i>');

$texts = ereg_replace("\r","",$texts);

$texts = ereg_replace("::","",$texts);

$texts = ereg_replace("\n","<br>",$texts);

$rinda="$heading::$datums::$texts\n";

fputs($fails,$rinda );

fclose($fails);

}

?>

Luuk mana funkcija! Tā ieliek ziņu faila beigās! Man vajadzētu lai tā pievieno datus faila sākumā! Nomainīju "a" uz "r+" bet tas pareizi nestrādāja! <_<

Link to comment
Share on other sites

izlasiiju Gacha dotos linkus, bet neatradu kaa faila SAAKUMA ierakstiit rindinju. atradu tikai kaa visu kaajaam gaisaa apgriezt :)

a normaali faila saakumaa nevar neko ierakstiit, ir vai nu viss jaaielasa atminjaa, tad fails veelreiz jaaatver rakstiishanai un jaaieraksta jaunaa rindinja un tad atminjas saturs, vai arii jaaveido jauns fails, kuraa ieraksta jauno rindinju un galaa vecaa faila saturu, un tad paarneimo jauno failu, lai saucaas kaa vecais (domaaju otrais variants buus ne tik prasiigs pret atminjas apjomu)

Link to comment
Share on other sites

sorry :D

 

$fails = fopen('fails.txt','r+');

$data = file('fails.txt');

 

fwrite($fails,"citaats teikums varbuut kas cits\n");

foreach($data as $value){fwrite($fails,$value);}

fclose($fails);

 

 

 

 

shitais itkaa straadaa bet ir viens bet cik tas pareizi ir. tas laikam ir viens no bubu teiktiem variantiem

Edited by trinklins
Link to comment
Share on other sites

to bubu : bet principaa tas ir tavs piedaavaatais pirmais variants, bet es jau teicu ka tas nav labaaakais variants. un veel kas manuālī arī tiek piedāvāts nolasīt pēc tam ierakstīt savu rindu un tad maukt nolasīto iekšā failā

 

bet no otras puses cik tad atiecīgā faila komentu saturs ,kādi simts komenti tas pats lielākais pēc manām domām vairāk nebūs, tā jau nav grāmata

 

B)

Edited by trinklins
Link to comment
Share on other sites

nee, nu ja ir simmts, ja arii 1000 rindinju tas siikums, bet ja fails saak vilt uz dazhiem megabaitiem, tad jau jaaskataas, jo ja vairaaku juuzeri reizee sasleedzas, tas viss pasaakums atminju eediis

Link to comment
Share on other sites

to bubu : par tiem juuzeriem es neiedomaajos bet tomeer neticu ka komentiem vajag paarus megus. viens jau manupraat buus ljoti daudz. kaa arii pamekleejos pa googli par sho probleemu bet risinaajumus aarzemnieki tik un taa piedaavaa taadus pashus.

 

 

ir vieniigais variants funcija fseek() bet es to krustaam shkersaam bet taa neparakstaas. <_<

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...