Jump to content
php.lv forumi

Spam, spam, spam, spam, spam


Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tomēr tu nesaprati. Pateikšu vēlreiz: mācības, pašpilnveidošanās caur zinībām - jā, tas ir ilgtermiņa, uz attīstību virzīts mērķis. Bet personīgā mājaslapa - nē. Man nepatīk atkārtoties, bet viss slēpjas attieksmē.

Pēc ši var saprast tā, ka ja tu taisi sev personīgo mājas lapu tad tas neskaitās - mācības vai pašpilnveidošanās, bet gan muļķošnās aiz gara laika. Ja es domāju veidot savu darbu vai hobiju ar web - tad man tas viss ir jaiegūs no grāmatām un urbšanos tīmeklī: šim es piekrītu, bet muļķošanās ap savu mājaslapu takš ir profilakse jau esošām zināšanām.

 

Tad kad tev tie prāti atnāks atpakaļ tad izskaidro man vēlreiz, jo manam spamera prātam šis vecāka gada gājuma izglītotais teksts neaiziet.

Link to comment
Share on other sites

Man žēl, bet tu ne sūda neesi sapratis.
Vot Fatāli - šis ir tas, kas man tevī nepatīk. Es saprastu tu tā man pateiktu, bet ne jau Kaklzam - viņš takš ir augstākās pilotāžas programmētājs. Tā nedrīkst':
No PHP foruma noteikumiem:

 

Cieniet viens otru un esiet laipns pret visiem

Tu itkā pateici mazu nenozīmīgu teikumu, bet tas bija nevis slikti, bet tiešām riebīgi.

 

Piekrītu Kaklzam par tiem 4-5 postiem, jo te forumā ir tikai kādi 5 vai 6 kārtīgi programētāji, pārējie ir tikai iesācēji. Nu protams sadalās vēl, bet es tā rupji sakot.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka varētu moderēt (X)HTML, CSS forumus, bet tikai tādā gadījumā, ja tie, kas sauc sevi še par adminiem, izdara secinājumus un atzīst problēmas esamību. Esmu patriots un tāpēc man tamlīdzīgas nejēdzības kremt (G. to raksturoja kā mūžīgu neapmierinātību), bet ne tik liels, lai ziedotos tādiem mērķiem.

Esi kljuvis par HTML un XHTML, CSS forumu moderatoru..

Link to comment
Share on other sites

Pa punktiem, ja jums tā būs vieglāk uztvert.

  • Spameri, pat ja uztur postu skaitu, radot ilūziju, ka pasākums nav nomiris, nevienam neko nedod
  • Spameri attur nopietnākus cilvēkus no pievienošanās diskusijai vai pašam forumam
  • Spameri demoralizē citus biedrus, kuru standarti ir augstāki
  • Spameri ir tikai informācijas un palīdzības patērētāji, bet ne vairotāji

Tik daudz par spameriem.

 

Bet par forumu: tam ir potenciāls kļūt par kaut ko labāku. Bet ja nē, tad jāsecina vienīgi, ka Latvijā nekas "labs" nevar pastāvēt, kam es atsakos ticēt.

 

Principā, šeit vajag tos, kas ar savu aizrautību un zināšanām rādītu piemēru, bet pašreiz tas nav iespējams iemeslu, kurus vairākkārt aprakstīju augstāk, dēļ. Viss.

 

 

Un, Gacha, ja jau Kaklz tāds kā tu saki, pats pratīs sevi aizstāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Šis tik pierāda to, ka vajag forumu sadalīt, vai vismaz izveidot sadaļu iesācējiem - ROZE lūdzu izdari to, lai beidzot ir miers.

 

Nu pieņemsim uzradies viens zinošs programmētājs un ieklejo šai forumā - ko viņš redz? Daudz tizlu jautājumu, zemā līmenī. Viņš domās, ka te nemaz nav jēgas neko jautāt vai rakstīt, jo te tā pat viss ir skaidrs.

 

Tapēc vajag sadaļu iesācējiem. Lai jums parējiem mēs nejauktu gaisu.

 

@Fatalim Piekrītu taviem spamera apzīmējumiem, bet gribēju tik teikt, ka sakarā ar sevīm nepiekrītu pēdējam. Man patīk palīdzēt citiem, daru to ar prieku. Ja būtu laiks un vairāk saprašanas, tad izveidotu kādus turtoriāļus ar sīkiem paskaidrojumiem iesācējiem. Un domāju to drīzumā veikt.

 

Vispār man tāds štuks ienāca prātā, ka varētu izveidot kādu vienu azu lapiņu - pilnīgi vienalga kādu, kur būtu no katras tēmas pa biku ierakstīts. Piemēram man šķiet, ka tu te esi gudrākais par CSS, tapēc varētu šo to sarakstīt. Varbūt vēl kādam nebūs slinkums kaut ko izveidot. Un tad daļēji varētu pazust tie primitivie jautājumi.

 

Nez varbūt šīs ir tikai manas iedomas <_<

Link to comment
Share on other sites

Šis tik pierāda to, ka vajag forumu sadalīt, vai vismaz izveidot sadaļu iesācējiem - ROZE lūdzu izdari to, lai beidzot ir miers.

 

Shaubos vai taa ir laba doma un to dariisim.. Kur beidzas iesaaceejs un kur saakas kaut kas cits?

 

Buus bardaks - liidz ar to vienkaarshi, kuri negrib tie nelasa / nekomentee un miers.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, nedalisim. Bet varetu uztaisīt vienkarši sadaļu "Stūlbi jautajumi". atrs cilveks, kurš domā ar galvu var takš apzināties, to ka viņa jautājums ir stūlbs un tad to tur ievietot.

Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka. nu nav normaali ja cilveeks taisa sev maajas lapu un ievieto forumaa 400 jautaajumus. tas nu toch naf normaali!!!!!!!

 

starp citu PHP manuaalis ir ljoti labs un tur ir daudz funkcijas jau gatavas.

 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Nu īsti labi tas nav. Bet ne jau tikai tapēc man to daudz. Forumā vismaz kādas 3 reizes ieeju un kaut ko apskatos un varbūt iepostēju. Kas tad man darīt tā kā lielākā daļa, nākt tikai tad te kad pašam kaut ko vajag? Nāku katru dienu, jo te var daudz laba uzzināt un ja varu tad arī palīdzu kādam. ai nav verts..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

OK. Ienaak sheit cilveeki ar nekaadaam vai minimaalaam php zinaashanaam. Uzdod varbuut padumjus un gruuti saprotami formuleetus jautaajumus. Bet vai tieshaam vajag vinjus nahrenizeet srazu?

Protams, var jau piekrist, ka TOP3 postu skaits silda cilveeka ego, nu silda gan.

Neesmu kaadu laiku sekojis liidzi konkreeti Gacha postiem. Tomeer paraadiishanaas briidii atceros vinju, kaa maaciities veeloshu cilveeku. Jaa, varbuut vinjsh drusku uzvedaas kaa "paraziits" katru siikumu prasiidams sheit, bet.... Tas lai paliek uz vinja sirdsapzinjas. Vismaz cilveeks progresee.

Link to comment
Share on other sites

es tagad tikai uzzināju, ka šajā forumā ir arī tops, nu es tagad sākšu rakstīt visur ko vien var ierakstīt....

 

nu tas ka kāds kaut ko raksta/urķējās/meklē risinājumus ir pozitīvi, vairāk man nepatīk tādi cilvēki, kas pirmajā postā jau brēc, lai viņiem iedod skriptu, bet pret tādiem jau nav iespējams cīnīties, kā tad tu uzzināsi, ka jaunreģistrētais iepostos forumā tikai vienu postu ar uzstājīgu prasību pēc gatava skripta.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...