Jump to content
php.lv forumi

css tikai pie noteikta atributa


cucumber

Recommended Posts

Lasu no specenes "Matches any E element whose "foo" attribute value is a list of space-separated values, one of which is exactly equal to "warning"."

Meginu input[type~=text] uz FF iet, bet uz IE6 neiet?

Link to comment
Share on other sites

Kas ir pamatlietojamība? Vai kaut kāda simts gadus veca browsera atbalstīšana ir "pamatlietojamības" nodrošināšana? Jau sen kā pieejams jauns browseris vecā IE6 vietā. Lai tad cilvēki lieto to. Un kā vēl viņus piespiest lietot, ja ne parādot vidējo pirkstu caur IE6 logu ar norādi uz DL IE7 PLS?

Link to comment
Share on other sites

100 gadus veco browseri lieto 30-40% lietotāju.

Vai tev vēl vajag vēl kādu pamatojumu ?

Tātad 60 - 70% to nelieto.

 

Kavacky, tu droši vien savas lapās apakšā liec klasisko "Best optimized for 1280x1024" ?

Nē, nelieku, bet es domāju, ka ir pēdējais laiks aizmirst par tāda veca arhaisma, IE6, eksistenci. Kā tad lietotājs pāries, ja neviens nepalīdzēs? Nopirkt jaunu videokarti nopirks, lai spēlītes padzenātu, bet par brīvu browseri nenokačās, lai netā pasēdētu. Ja jau IE6 visiem tik mīļš, tad nafig vispār kaut ko jaunu taisīt? Kāpēc tev ir mašīna ar stūres pastiprinātāju? Vai tad bez viņa stūre negriežas? Griežas jau, tikai grūtāk.

Link to comment
Share on other sites

Kavacky, pamēģini šo pašu salīdzinājumu pateikt lapas pasūtītājam, kas savā IE6 redzēs, ka tevis taisītā lapa ne pēc kā neizskatās. Tad varbūt sapratīsi, kāpēc tik vienkārši IE6 ignorēt nedrīkst un nemaz nevar, pat ja gribētos.

Link to comment
Share on other sites

varu ieteikt perverso variantu

input[type="text"] {
color: red;  
}

input {
color: expression((this.getAttribute("type") && this.getAttribute("type")=="text") ? "red" : "");
}

 

bet tomēr es neredzu škērsļus ie6 atbalstam. nav jau tik grūti atbalstīt, lai vismaz ir lietojama lapa. Ja man lapā vajag ko izdarīt uz vecā ciemiņa datora, neiešu taču katru reizi viņam instlēt ff vai ie7.

Link to comment
Share on other sites

Man darbā pēc uzņēmuma drošības/funkcionalitātes politikas netiek likts IE7...

Man piemēram darbā viens no Java koderiem lieto IE6 kā savu galveno browseri.

 

Tātad 60 - 70% to nelieto.

Tad kāpēc tu arbalsti FF ? To taču arī nelieto 60-70% jūzeru!

Vai piemēram IE7 .. ? ko ?

 

 

... vai varbūt tas ir ģenētiski ?

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

bet tomēr es neredzu škērsļus ie6 atbalstam. nav jau tik grūti atbalstīt, lai vismaz ir lietojama lapa. Ja man lapā vajag ko izdarīt uz vecā ciemiņa datora, neiešu taču katru reizi viņam instlēt ff vai ie7.
Atbalstīt līdz "lapa darbojas" nav tas pats, kas atbalstīt "katrs sīkais sūds izskatās visur vienādi". Neiet kaut kas liels - ok, problēma. Neiet kaut kas neliels - nu paši vainīgi.

 

Man piemēram darbā viens no Java koderiem lieto IE6 kā savu galveno browseri.

 

Tad kāpēc tu arbalsti FF ? To taču arī nelieto 60-70% jūzeru!

Vai piemēram IE7 .. ? ko ?

Nu tad tas Java koderis pats ir vainīgs, ka izmanto vecu mantu, kura lēnām virzās uz kapsētu. Toties visi, kas tagad pērk jaunos datoriņus ar Vistu vairs IE6 nelieto. Un arī tie, kas pārinstalē XP.

 

Kāpēc es uzreiz atbalstu FF? Es atbalstu arī Operu un jauno IE, un ko tik vēl ne, kuriem ar standartu uztveršanu sokas daudz labāk, kas kopā veido normālu vairākumu ( cerams ). Pašiem vieglāk tā strādāt būs un arī cilvēkiem ērtāk. Sava doma jau ir jaunu programmu versiju rakstīšanā, neba aiz neko darīt viņas taisa. A ko jūs - visus programmētāju centienus miskastē, jo palīdzat viņu jaunos darinājumus nelietot.

 

Pasūtītājus, tāpat kā visus pārējos, vajag audzināt. ( kaut vai pa kluso apgreido viņam browseri, vēl i nepamanīs atšķirību )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...