Jump to content
php.lv forumi

mulkiigs jautajums


lejka

Recommended Posts

baigi muljiigs jautaajums no manas puses bet tomeer pasham nesanaak...

Kaa var nocentreet php lapu? man vinu visu raada lapas kreisajaa sturii bet vajag centraa esmu zimeginajis dazadus varinatus bet nekaa pat <center>php lapa</center> nepalīdz! :(

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu:

1) izvēlies sakarīgāku topika nosaukumu

2) saproti kā strādā php, pirms uzdod šādus jautājumus. php izpilda kodu. php nevar nekādīgi ietekmēt to kā izskatās lapa. To dara html un/vai css. Tāpat kā automašīnas motors neietekmē automašīnas krāsu.

Link to comment
Share on other sites

to kaa stradaa php un kas tas taads ir es zinu, atvainojos turpmaak bus sakarigaki topika nosaukumi :D un ieteiktie varinati jau ir izmeginati nestradaa nezkapeec, vienkarshi iedomajos varbut ka lapu ir iespejams nocentreet ar php palidzibu tapeec taa prasu kaa jau pats teicu mulkigs jautajums

Link to comment
Share on other sites

labi es laikam nesakarigi izteicos :D mekleju vel kadu varinatu bez jau te minetajiem ( jo tie nestradaa) kaa nocentreet savu lapu kuraa lielakaa dala ir php valodaa jo kad lieku kautvai <center> tagos tad met php erorus baigos bet ja neko tadu nedara tad lapa paliek sturii un bez eroriem

Link to comment
Share on other sites

lol es tak sapratu es prasu vnk vai ir vel kads variants kaa nocentreet lapu bez minetajiem? :D :D

IE ir centraa bet Mozilai nee, ta moska kkads mozilas gluks? ceru ka saprataat manu glukaino domu :D

Edited by lejka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...