Jump to content
php.lv forumi

echo īsais variants


ray

Recommended Posts

<? print $mainigais; ?>

<? echo $mainigais; ?>

tas pats vien ir faktiski tie nau vienigi vairjanti var jau ar printf un utt :) !

Un kāda saistība echo/print ar īsajiem/garajiem tagiem? Tags jau ir <?php/<?.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko tieši Tu nesaproti manā teikumā? Ir dikti svarīgi IP/Pasta adrese?

Neredzēju juridiskās personas rekvizītus - tas radīja neizpratni. IP adrese absolūti neinteresē. Sapratu, ka ja hostētājs neatbalsta tevis uzskaitītās prasības, tad automātiski jādodas pie Tevis. Tādēļ arī vaicāju, kāds tad ir Tavs piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Rekvizīti vēl ir procesā, bet tas taču nav tas svarīgākais?

 

Ja hostētājs neatbalsta tevis uzskaitītās prasības, tad automātiski jādodas pie Tevis

Ne tik kateforiski - nevis tā brutāli *jādodas*, bet, gadījumos, kad klients ir noskatījis kādu hostingu SIA BamBam, bet uzlikt jaunizstrādāto produktu uz BamBam serveriem nevar, jo tur admins neliks to, neliks šito, neko nekonfigurēs, tad šādos gadījumos klienti labprātīgi (pēc mana piedāvājuma) paliek arī pie manis hostēties. Visi laimīgi - klients dabūjis ko vēlās (viss darbojas), man kāds papildus neka $ un arī BamBan adminam nav pakaļa jākustina.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tā gluži nav, jo juridisku personu, kas sniedza pakalpojumu pēc ar līgumu pamatotas vienošanās, ir daudz vieglāk. Šaubu nav, ka labs cilvēks un pāris mēnešus iepriekš jau paziņosi, par darbības izbeigšanu, bet nafig man uz to paļauties...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka nav. Te tika runāts, ka <?=..?> variants itkā visur nemaz var arī neiet. Tad nu sanāk, ka īsākais un drošākais variants būtu ar echo. Bet traki, ja man vajadzētu lapai mainīt visās vietās. Diezkas nav.. Nākamos saitos vienīgi varētu pāriet uz echo variantu.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...