Jump to content
php.lv forumi

Hostings ar ISPManager


NiTrino

Recommended Posts

no naono atteicos arī es, tāpēc ka bija ka negāja dažu dienu, bet neko darīt. Ceru ka viņiem viss būs okey, un apskaužu tos kuri saka ka viss vienmēr okey ;) varu piedāvāt savu hostingu ar ISP paneli. godīgi sakot, lapu vēl taisu. tā laikam nekad nebūs gatava, bet ja nu tomēr ir interese, tad rakstiet man PM ;)

Link to comment
Share on other sites

Es pats izmandoju iclub hostingu - virsū stāv plesk... labs, cik esmu lietojis, nav probzu. Vienīgais mīnuss - pēc plesk palietošanas tādi ISP manageri un citi liekas kā bērnu spēles.

 

Pats saimnieks Edmunds(saimnieks) arī interesants cilvēks - http://www.ubags.lv/

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

www.itrisinajumi.lv - iesaku

 

Ar netu vai elektrības padevi nekādas problēmas nav bijušas (turu pats savu kasti)

Piedāvājot viņi arī tādu pakalpojumu, ka iedala tev savu ssh un kautkādu diska vietu, tālāk tu ņem un pats liec virsū dajebko (sākot jau ar OS).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Man jau vispar kretine tadu kantori, kuri melo piem. nano.lv citeju:

"Par mums

Sākot darbību 2003. gadā, mēs uzreiz jau strādājām augstā līmenī un par laimi, aizvien to paaugstinām."

 

Ar ko paaugstinam ar melošanu?

 

Ieejam Latvijas Vēstneša lapā un redzam patiesību:

 

Reģistrācijas datums: 27.01.2006.

Reģistrācijas numurs: 40003798684

Veids: SIA

Firma: SIA "Nano IT"

Parakstītais pamatkapitāls: 2000 Ls

Apmaksātais pamatkapitāls: 2000 Ls

Izmaiņas: 30.01.2007. mainīts kapitāls

Publikācijas Nr.: KMR00013773112404.

 

Nu un kā tur var sanākt 2003 gadā es nezinu... sāk jau pamazām veidoties vēlviens no.lv kantoris... :(

 

P.S. Vispar jau ISP piekluvei vajadzetu but visiem hostinga piedavatajiem, savadak jau murgs kaut kads sanak... iesaku apzvanit interesejosas firmas un pajautat...

 

no.lv ? tas laikam ir joks ... no.lv klientu kodi bij pieejami dc++ pirms kāda laika , par to visi runāja...

no.lv ir lielākā krāpšana latvijas hostingos es pieļauju ... tur to visu vada 1 čalis kurš izvietojis savu PC izzi datu centrā un uzmaicis visu iespējamo klāsti uz sava PC , viņš mēdz nojukt un atbildes vietā jums var nākties gaidīt pāris dienas ... bij aizkavējies rēķins tika nevis slēgta pieeja bet izdzēsta datubāze, + par backup taisīšanu jāmaksā bij 5 vai 10 Ls

 

Pasūtot pie viņiem domēnu īstais īpašnieks būs no.lv un atgūt to jūs varēsiet 70Ls soda nauda

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...