Jump to content
php.lv forumi

3 column template, width 100% + fiksēts malu garums


Rich Bitch

Recommended Posts

Taatad, mekleeju template ar 3 kolonaam. Kopeejaa kolonu platiiba ir 100%. Abas maleejaas ir width: 100px, vidus staipaas atkariibaa no no pārlūka lieluma un izšķirtspējas. Maleejaam kolonaam fonaa (background-image) ir bildes. Ja vidējā kolonna stiepjās uz leju par 300px, tad arī malējās pastiepjās par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Maleejaam kolonaam fonaa (background-image) ir bildes. Ja vidējā kolonna stiepjās uz leju par 300px, tad arī malējās pastiepjās par to pašu.

 

bildes NORMALI(sudigi, ja loti pacenshas, var) nevar stiept ....

Link to comment
Share on other sites

bildes NORMALI(sudigi, ja loti pacenshas, var) nevar stiept ....

nestaipīšu jau dabas skatus :)

 

Te tev neviens speciāli nerakstīs.

es neprasu, lai uzraksta. varbuut kaadam ir zinaams, kur kkas liidziigs ir atrodams. ieksh google pagaidaam sho neesmu atradis :(

Edited by Rich Bitch
Link to comment
Share on other sites

1) neder, jo maleejaam kolonam height ir tik augsts, cik tajās ir ierakstīts teksts, nevis tik cik vidējā

2) neder, jo arī ir konstants malējo kolonu augstums

3) neder, jo bildi var uzlikt fonā tikai kreisajai kolonai, bet labajai fons ir body background krāsa

Link to comment
Share on other sites

šajā piemērā malējās kolonas ir kā border krāsa, bet tajās vietās vajag ielikt bildi, kas stiepjas

tu laikam neizlasiji manu postu:BILDI NAV IEPEJAMS NORMALI PASTIEPT(teoretiski jau var bet izkstaas baigi kropligi!!!). ja netici panem 100x100 lielu bildi un pastiep vinu paintaa uz 500x500 redzesim cik skaisti izskataas(apmeram to pashu var izdarit ar javascritp ja pacenshas)

Link to comment
Share on other sites

tu laikam neizlasiji manu postu:BILDI NAV IEPEJAMS NORMALI PASTIEPT(teoretiski jau var bet izkstaas baigi kropligi!!!). ja netici panem 100x100 lielu bildi un pastiep vinu paintaa uz 500x500 redzesim cik skaisti izskataas(apmeram to pashu var izdarit ar javascritp ja pacenshas)

 

ok, uztaisam pilnīgi sarkanu bildi, pa vidu melna līnija (vertikālā virzienā) un stiepjam vertikāli uz leju. kur tajā brīdī kkas izskatās kroplīgi?

Link to comment
Share on other sites

ok, uztaisam pilnīgi sarkanu bildi, pa vidu melna līnija (vertikālā virzienā) un stiepjam vertikāli uz leju. kur tajā brīdī kkas izskatās kroplīgi?

taa jau nav bilde. to vajag uztaisit ar css: <divid="redbackgroundlol"><div id="melnaaviduslinija"></div></div>

css apmeram shitaa: #redbackgroundlol{width:100px;height:100%; background-color:red;} un #melnaaviduslinija{top:50%;height:2px;width:100px;background-color:black}

un gatavs

Link to comment
Share on other sites

Sephy, jā, baigi "labs" variants... :P Kā arī - tas nemaz neatrisina problēmu, kad vajag lai visas trīs kolumnas ir (vai vismaz izskatās) vienāda augstuma.

 

Rich Bich, tu papētīji, ko tās faux columns nozīmē ? Ja tev vajag, kā tu saki, sarkans fonu ar melnu vertikālu līniju (tb reāli bilde ir patterns, kas atkārtojas), tad tev tas derēs.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Rich Bich, tu papētīji, ko tās faux columns nozīmē ?

es papētīju un vēl joprojām pētu. cik es sapratu, tad tas ir tad, kad kā background ieliek bildi un tad viņu novieto vajadzīgajā sānā un lai atkārtojas piemēram vertikālā (y) virzienā. problēmas man sagādā tas, ka es nevaru saprast kā lai ieliek bildi otrā sānā (labajā) :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...