Jump to content
php.lv forumi

HTML iesācēju pamācība 10 Ls!


Guga

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad man vajadzētu jūsu pašu rakstītu, sastādītu html pamācību priekš iesācējiem, sākot no saknes beidzot ar lapas laišānu onlainā, vienreizēja maksa caur paypal 10 Ls! Ja kāds zina ka to spēj veikt un ir ar mieru, droši piesakās šeit, vai arī sūtat PM! Ja būs vairāki gribētāji vienlaicīgi izvēlēšos to, kam lielāka pieredze utt... Maksāšanas veids caur Paypal

 

Paldies!

 

Guga

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Tātad man vajadzētu jūsu pašu rakstītu, sastādītu html pamācību priekš iesācējiem, sākot no saknes beidzot ar lapas laišānu onlainā, vienreizēja maksa caur paypal 10 Ls! Ja kāds zina ka to spēj veikt un ir ar mieru, droši piesakās šeit, vai arī sūtat PM! Ja būs vairāki gribētāji vienlaicīgi izvēlēšos to, kam lielāka pieredze utt... Maksāšanas veids caur Paypal

 

Paldies!

 

Guga

lol tur tak veselu gramatu vajag. vispar ja kads ir tik trax lai pa 10 ls saraksitu shadu gramatu do man ar xD

Link to comment
Share on other sites

lol tur tak veselu gramatu vajag. vispar ja kads ir tik trax lai pa 10 ls saraksitu shadu gramatu do man ar xD

 

Nejau vesala grāmata ja japublicē, vienkārši pamācība iesācējiem, b et nu lai jau paliek! Varbū labāk arī to grāmatu sameklēšu! Vai kāds zin kur var internetā pasutīt vai iegādāties latvie;šu valodā?

 

paldies

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā grāmatnīcā... un iemācies angļu/krievu valodu, bez tās tu vienkārši neiztiksi.. Es nerunāju tikai apr tagadni, bet par nakotni arī.

Tavs progress ilgs gadiem ilgi kaut parastās html lapas taisīšanai...

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā grāmatnīcā... un iemācies angļu/krievu valodu, bez tās tu vienkārši neiztiksi.. Es nerunāju tikai apr tagadni, bet par nakotni arī.

Tavs progress ilgs gadiem ilgi kaut parastās html lapas taisīšanai...

nu man ir kadas 3 gramatas pa krieviski par html un css un viena par php ;P. krieviski lasit maku un angliski vel labak lasit maku ;D

Link to comment
Share on other sites

nu man ir kadas 3 gramatas pa krieviski par html un css un viena par php ;P. krieviski lasit maku un angliski vel labak lasit maku ;D

Anglju valoda man ir laba! Tad es laikam labāk uz reiz pie angļu versija kēršos klāt! Paldies par palīdzību! Man gan neticās ka nev nevienas grāmatas par html latviešu valodā :D . bet nu labi!

Link to comment
Share on other sites

Es pa 10 Ls toč nerakstītu tādu pamācību HTMLā :D Tur darbs vismaz divām pilnām dienām :) Jo jāņem vērā, ka jābūt uzrakstītam jēdzīgam, maz ticams, ka sakarīgu ko var uzrakstīt arī pa tām divām dienām...

 

Labāk nopērc grāmatu par 5 Ls un mācies līdz vēmienam!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...