Jump to content
php.lv forumi

Jaunu hostinserveri!!!


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir tāds jautājums! Respektīvi, ir lapa, kura atrodas internetā zem domena adreses www.domens.lv un stav uz kaut kada privata servera, kursh ir bez maksas un protams, nekadi lielie ātrumi vai citas extras netiek piedāvātas! Pieņemsim, es vēlos pārlikt lapu uz kādu citu serveri, normālu maksas serveri! Viss it kā būtu vienkārši tādā ziņā, bet kā paliek ar domēna nosaukumu??? Vai tas domēns arī nav kaut kā jāpārnes no vecā servera uz jauno, lai ierakstot adresi pārlūkprogrammā viņš aizietu uz jauno serveri? Cik ilgu laiku tas prasītu?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Man ir tāds jautājums! Respektīvi, ir lapa, kura atrodas internetā zem domena adreses www.domens.lv un stav uz kaut kada privata servera, kursh ir bez maksas un protams, nekadi lielie ātrumi vai citas extras netiek piedāvātas! Pieņemsim, es vēlos pārlikt lapu uz kādu citu serveri, normālu maksas serveri! Viss it kā būtu vienkārši tādā ziņā, bet kā paliek ar domēna nosaukumu??? Vai tas domēns arī nav kaut kā jāpārnes no vecā servera uz jauno, lai ierakstot adresi pārlūkprogrammā viņš aizietu uz jauno serveri? Cik ilgu laiku tas prasītu?

to sauc par DNS pāradresāciju, tev ir jāzvana uz LatNet, (www.nic.lv) un jāpalūdz viņiem uzlikt pāradresāciju uz jaunā servera IP adresi. Tālākais jau ir vairs tikai un vienīgi laika jautājums un jaunā servera atbilstoša nokonfigurēšana.

 

kamēr visi DNS serveri atjaunos savus ierakstus, var paiet zināms laiks .. iespējams, ka kļūdos, taču kādu laiku atpakaļ dzirdēju pat laiku 2-3 dienas. Reāli, cik man ir bijusi darīšana, parasti vismaz ar .lv domēniem tas notiek pāris stundu laikā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...