Jump to content
php.lv forumi

L4URO

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by L4URO

 1. L4URO

  CSFR

  šis ir domāts loginam
 2. L4URO

  CSFR

  paldies par atbildi !
 3. L4URO

  CSFR

  Tagad sapratu,kāpēc vajag unsetot sesiju,lai varetu generet jaunu tokenu un veidot jaunu sesiju,vai ne?
 4. L4URO

  CSFR

  čau,tauta tā tad re kur ir kods Token.php fails <?php class Token { public static function generate () { return Session::put(Config::get('session/token_name'),md5(uniqid())); } public static function check($token){ $tokenName=Config::get('session/token_name'); // no config faila paķer token_name ,token_name = token; if(Session::exists($tokenName) && $token === Session::get($tokenName)){ Session::delete($tokenName); return true; } return false; } } ?> Session.php <?php class Session{ public static function exists($name){ return (isset($_SESSION[$name])) ? true : false; } public static function put($name,$value){ return $_SESSION[$name] = $value; } public static function delete($name){ if(self::exists($name)){ unset($_SESSION[$name]); } } public static function get($name){ return $_SESSION[$name]; } } ?> <?php require_once 'core/init.php'; if(Input::exists()){ // parbauda vai kaut kas ir submitots (vai $_POST array nav tuksš) //echo Input::get('username'); if(Token::check(Input::get('token'))){ // metode,kas paņem token input fielda vērtību,tas būtu tas pats,kā $_POST['token']; echo "I RAN GUYS ! ! ! <br>"; KODS KODS KODS KODS } } ?> <form action="" method="post"> <div class="field"> <label for="username">Username</label> <input type="text" name="username" id="username" value="<?php echo escape(Input::get('username')); ?>" autocomplete="off"> </div> <input type="hidden" name="token" value="<?php echo Token::generate();?>"> <input type="submit" value="Register"> </form> Tā tad,cilvēks nevar submitot caur url. Es varu saprast secību,katru reizi,kad refrešo lapu tiek uzģenerēts jauns TOKENS un uztaisīta sesija ar vārdu token un vērtību ,kas ir vienāda ar to,kas tiek ģenerēts. Ja tiek uzspiesta poga mēs pārbaudām ,vai tokena vērtība,kas ir hidden input fieldā ir vienāda ar tokena vērtību,kas ir iestorota sesijā,ja tā ir tad mēs unsetojam sesiju. Es pareizi sapratu? Es pie koda pievienoju komentārus. ja ieiet caur google chrome "parbaudit elementu" un nomaina input fielda genereto tokenu un uzspiez submit,tad tas tokens nesakrit ar sesijas tokenu un nekas nenotiek -> sesija netiek dzēsta un mēs atgriežam false un kods,kas ir aiz if(Token::check(Input::get('token'))){ nedarbojas,jo mēs neatgriezām true Bet es nesaprotu,kā tas viss darbojas,ka nevar submitot no url un ir aizsardzība un vajag unsetot sesiju,ja tokens sakrit ar tokenu kas ir sesija,vai kāds var paskaidrot ? Paldies !
 5. jup,tukši arī ieiet POST arrayā,kad uzspiež submit array (size=4) //man ir 4 input fieldi 'username' => string '' (length=0) 'password' => string '' (length=0) 'password_again' => string '' (length=0) 'name' => string '' (length=0)
 6. ja man ir if(Input::exists()){ echo "yeaa"; } public static function exists($type = 'post'){ switch ($type) { case 'post': return (!empty($_POST)) ? true : false; break; case 'get': return (!empty($_GET)) ? true : false; break; default: return false; break; } } un tad man ir form ar vairakiem input fieldiem,ja pat es neko neaizpildu,bet uzspiezu submit pogu man uz ekrana izvada "yeaa"; ,bet kapec,ja es parbaudu vai $_POST vai $_GET masīvs (array) nav tukšs ,tad es atgriežu true un man darbojas viss iekšā if(Input::exists()){ } ???? tā tad sanāk,ka pēc submitošanas tukšums arī padara $_POST vai $_GET masīvus par netukšiem?
 7. ok,tam ari gribeju dzirdet apstiprinajumu :D
 8. ok,paldies,bet kaa ir ar sho? $user = DB::getInstance(); , tad $user praktiski ir vienāds ar $_instance mainīgo ? parejo es sapratu?
 9. Čau, Tā tad,cik saprotu,tad $_instance mainīgais DB klasē ir DB instance,kad funkcija tiek izsaukta,kam pieejamas visas DB klases funkcijas.Kad tiek izsaukts self::$_instance = new DB(); tad aiziet __constructor metode un $_instance tiek pievienots _pdo, tad šis mainīgais tiek atgriezts. Es pareizi tik tālu sapratu? Un tad,kad kādā mainīgajā raksta $user = DB::getInstance(); , tad $user praktiski ir vienāds ar $_instance mainīgo? Un ja raksta $user = DB::getInstance()->query(); ,tad query funkcija pieder $user mainigajam vai $_instance metodei? $user = DB::getInstance(); <?php class DB { private static $_instance = null; private $_pdo, $_query, $_error=false, $_results, $_count=0; private function __construct () { try { $this-> _pdo = new PDO('mysql:host='.Config::get('mysql/host').';dbname='.Config::get('mysql/db'),Config::get('mysql/username'),Config::get('mysql/password')); }catch(PDOException $e){ die($e->getMessage()); } } //singleton,the instance can be created only once public static function getInstance(){ if (!isset(self::$_instance)) { self::$_instance = new DB(); } return self::$_instance; } } Paldies ,ja kaut ko nesaprotat, tad prasat!
 10. tad cloudinary ir labākais variants,pagaidām ? es uploadoju bildi,tad tai ir links,es bildi no cloudinary savā lapā parādu lietotājam bildi un tad katru reizi mainu facebook share linka [images][0] vērtību ? <a href="http://www.facebook.com/sharer/sharer.php?s=100&p[url]=http://www.majaslapa.com&p[images][0]=http://res.cloudinary.com/cloudinary-pubnub-demo/image/upload/c_limit,h_600,w_600/v1385648097/hz6whk0bjd6vspgshmbv.png&p[title]=texttexttexttexttext!&p[summary]=texttexttexttexttext"></a> es sapratu domu?
 11. cilvēks aizpilda input fieldus tiek uztaisīta bilde,kura satur to,ko viņš rakstīja (tas glabājas mainīgajā,jo tur ir arī cita informācija) katrai bildei ir unikāls links un blakus ir facebook poga,uz kuras uzspiežot var sharot to bildi.
 12. čau,tā tad ja es tā gribu cilvēks aizpilda input fieldu - > tiek uzģenerēta bilde ar GD bibliotēku (tik tālu viss ir) , bet kā es varu uzģenerēt unikālu url uzģenerētajai bildei,lai tas parādas url vietā un to linku,uzspiezot uz pogas vai linka, varētu sharot facebooka un tad facebooka paraditos tā bilde. Man ir generate.php fails,kurš saņem caur sesiju datus(tas ir mainigais,kurš satur to ,ko ievada lietotājs un vēl manis pielikto tekstu) un uztaisa jpeg bildi,bet url pēc ģenerēšanas ir .../path/to/generate.php ,bet es laikam vajadzētu .../path/to/generate.php/randomlink/randomnumbers/blablabla.jpg un tad darīt visu kā iepriekš. Un submit man ir tikai failā,no kura nāk dati,bet generate.php izvada tikai bildi uz ekrāna. sharing funkciju var ietvert kaut vai tajā generate.php , būtu vispār labi ,ja varētu uzģenerēt bildi generate.php ,tad nosūtīt to uz failu,no kurienes nāk dati, un izvadīt uz ekrāna bildi (man tajā lapā,no kurienes nāk dati ir arī citas lietas) un url vietā ir tās ģenerētās bildes url (vai arī nav,bet blakus ir facebook poga uz kuras uzspiežot ir iespēja šērot to bildi),lai to varētu šērot,kad nokopē ģenerēto url un ar to url ieiet tad parādas tikai bilde. generate.php fails <?php session_start(); header('Content-type: image/jpeg'); if (isset($_SESSION['yourOwn'])) { $result = $_SESSION['yourOwn']; $email_lenght= strlen ($result); $font_size=4; $image_height = ImageFontHeight ($font_size); $image_width = ImageFontWidth ($font_size) * $email_lenght; $image = imagecreate($image_width, $image_height); imagecolorallocate($image, 255, 255, 255); $font_color = imagecolorallocate($image, 0, 0, 0); imagestring($image, $font_size, 0, 0, $result, $font_color); imagejpeg($image); unset($_SESSION['yourOwn']); imagedestroy($image); } ?> varbūt varat iedot tutorialus vai vienkārši paskaidrot loģiku,kā darīt. Ja ir neskaidrības,tad prasat. Būšu ļoti priecīgs,ja kāds var palīdzēt! Liels paldies jau iepriekš!
 13. strada,man ir ta ka to uzgenereto bildi atver jauna cilnee un tad es gribeju lai cilvekam ir iespeja ieseivot
 14. ja es pats uzlieku .jpg tipu tad ieseivoja kaa bilde bet kad saglabaa kaa php skriptu tad tajaa ieksa ir яШяа JFIF яю >CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v90), default quality яЫ C $.' ",#(7),01444'9=82<.342яЫ C 2!!222222222222222222222яА P" яД я µ } !1AQa"2Ѓ‘Ў#B±БRСр$3br‚ &(*456789:DEFGHIJSTUWXYZcdefghxyzѓ„…†‡€‰Љ’“”•–—™љўЈ µ !1Aaq"2ЃB‘Ў±Б#3RрbrС sitadu baigi daudz :D
 15. (skatīt bildi pielikumā) tā tad es veiksmīgi ģenerēju bildi no teksta,tad ,uzspiežot labo peles taustiņu man ir iespēja "saglabāt attēlu kā " ,bet ,kad uzspiežu man piedāvā saglabāt nevis kā jpeg failu,bet kā php skriptu. Kods,lai uztaisītu bildi (sesija ir tāpēc,ka ienesu saturu no cita faila) : <?php session_start(); header('Content-type: image/jpeg'); $email = $_SESSION['varname']; $email_lenght= strlen ($email); $font_size=4; $image_height = ImageFontHeight ($font_size); $image_width = ImageFontWidth ($font_size) * $email_lenght; $image = imagecreate($image_width, $image_height); imagecolorallocate($image, 255, 255, 255); $font_color = imagecolorallocate($image, 0, 0, 0); imagestring($image, $font_size, 0, 0, $email, $font_color); imagejpeg($image); imagedestroy($image); ?>
 16. es gribēju vienkārši papraktizēties ar pliku PHP !
 17. redirektu taisit ar header location ? un es nesapratu par to hidden lauku. tu domaa <input type="text" value="1" style="display:none"> ?
 18. čau,tā tad man ir viena lapa makeFromTemplate.php ,k as sevī includo jaunu lapu <div id="loadedContent"> <?php if (isset($_GET ['page'])) { $p = $_GET ['page']; switch ($p) { case 'PAGE2': include 'PAGES/PAGE2.php'; break; case 'PAGE3': include 'PAGES/page3.php'; break; case 'PAGE4': include 'PAGES/page4.php'; break; case 'PAGE5': include 'PAGES/page5.php'; break; default: include 'PAGES/PAGE2.php'; break; } } ?> </div> un tad skatoties pec url es includoju lapu iekšā makeFromTemplate.php lapā,tad piemeram es esmu includojis PAGE2.php un tās saturs (skatit nakamo kodu) parādas makeFromTemplate.php , bet... <form action="nezinuKasJaliekJoManNesanak" name="foorm" method="GET"> <input type="text" autocomplete="off" name="answer1"><br> <input type="text" autocomplete="off" name="answer2"><br> <input type="text" autocomplete="off" name="answer3"><br> <input type="text" autocomplete="off" name="answer4"><br> <input type="submit" name="roll" value="Make"> </form> <?php if(isset($_GET['answer1'])&&isset($_GET['answer2'])&&isset($_GET['answer3'])&&isset($_GET['answer4'])){ $answer1=$_GET['answer1']; $answer2=$_GET['answer2']; $answer3=$_GET['answer3']; $answer4=$_GET['answer4']; if(!empty($answer1)&&!empty($answer2)&&!empty($answer3)&&!empty($answer4)&&!empty($answer5)&&!empty($answer6)&&!empty($answer7)&&!empty($answer8)){ $output= "Welcome $answer1 and $answer2 you all are my friends"; echo $output; }else{ echo "fill all fields,my friend!"; } } ?> ... ko es gribu ir,ka pēc tās formas submitošananas es varu redzēt $output mainīgo makeFromTemplate.php lapā. Nezinu,ko rakstīt pie form action,jo nekas nesanāk. tad,kad es includoju page2.php viss ir ok url ir localhost/ makeFromTemplate / makeFromTemplate.php ? page = PAGE2 , bet kad submitoju formu kas ir page2.php url ir localhost/makeFromTemplate/ makeFromTemplate.php ? answer1=NESANAK&answer2 = ATKAL & answer3=NESANAK & answer4=ATKAL &roll=Make UN makeFromTemplate.php nekas neparādas Ko jūs varat ieteikt? Paldies!
 19. http://stackoverflow.com/questions/19955140/adding-small-container-into-the-big-container-if-in-big-containers-one-floor-are/19955381#19955381 Ko domājat jūs?
 20. bet uz ko balstoties saglabāt sesiju? Login ,kad ielogojas es saglabāju sesiju balstoties uz to,vai cilvēks ir ievadījis tādus datus,kādi pastāv datubāzē,tad es sastādu sesiju un pēc sesijas balstoties izvadu pārējo info par viņu,kas ir datubāzē.
 21. i am building a web app , how can i make that there are 2 users,1st user fills 1st input then presses submit and only then 2nd user can fill 2nd input,then he presses submit and again 1st user can do that. once all fields are filled there is big submit button,that puts value of the fields somewhere else. and 1st user cant see what 2nd writes,but he could technically see ,but i could hide or put something on the input that doesnt "belong" to him. Do you have any ideas,if yes,could you give me tutorials? Varat atbildet latviski :D
 22. Mani interesē web development,tāpēc laikam PHP,kurš speciāli tam ir veidots. pythonu/rubyu pēc tam mācīšos,maybe...
 23. Čau ! Pagaidām pārzinu js,jquery un angularJS,bija doma talak macities node.js. Bet vai ir tā vērts? Vai labāk mācīties PHP + kāds frameworks?
×
×
 • Create New...