Jump to content
php.lv forumi

Caaliitis

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Caaliitis

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

1543 profile views
 1. Ja sazinās ar nic.lv, tad var paprasīt, lai paslēpj telefona numuru. uztaisi random e-mailu un noteikti neesi vienīgais cilvēks ar tādu vārdu un uzvārdu :) Vai arī pērc domēnu caur kādu firmu.
 2. JavaScript iframe

  Nav nepieciešams iframe http://api.jquery.com/jquery.ajax/
 3. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Nu magento, manurpāt, mēdz but tikai elastīgāks, betn u WP + WOO ar nav ne vainas, ja vajag kaut ko ļoti simple. YOLO OpenCart tapat vieglāks.
 4. Bezmaksas blogs Prestashop

  Man nav bijušas problēmas ar WOO, jo wordpres by default ir blogs un neviens plugins no abiem tev nenogriež iepsējamību pievienot bloga ierakstus. Pieņemu, ka konfigurē kaut ko ne tā.
 5. Par to ziedošanu pa tiešo es varu atrast 101 variantu, kur tu galīgi maldies. 1.,2. tur tu galīgi maldies. Nosauc piemērus, ko tu un visi tavi piederīgie neizmanto no valsts pakalpojumiem, kā arī kurš sektors nevar attīstīties? @codez Atstāšu tevi vienu savās dusmās un milzīgajā saprātā vārīties, cik mēs pārējie esam naivi un stulbi.
 6. Codez, kur problēma būt kārtīgam pilsonim, samaksāt noteiktos nodokļus un ja vajag, tad arī vērsties pēc medicīnas pakalpojumiem privātajā sektorā? Un kāda atšķirība, bagāta, ne bagāta valsts? Paskaties uz tavu pieminēto USA ar savu mizlīgo kapitālismu, kur bija viņu medicīnas aprūpe pirms Obamas ar savu "Obama care"? Visi esam vienādi un atļauties katrs varam tik cik varam. Nodokļi ir jāmaksā, lai kaut kas vispār turētos virs ~ūdens un potenciāli kādam raisītu gaišu skatu uz nākotni. Tavi nesamaksātie nodoļi negriež tikai tev, ceļi, bērnudārzi, skolas, medicīna, bērnunami, 101 darbinieks valsts iestādēs, tiesu sistēma, kā arī vēl miljons lietu, par kurām tu nemaz neaizdomāsies. Ja tev tik ļoti gribas "appist" valsti un nemaksāt nodokļus, tad laidies uz kādu jau no sevis pieminētajām valstīm un paskaties, cik ilgi tu tur izvilksi nemaksājot nodokļus. Protams, šī nodokļu sistēma nav ne ļoti pārredzama, ne saprotama, ja ir pāris smadzeņu šūnas. Un Mr.Key salīdzinājums par auto ir tieši vietā. Priecājies par to kas tev ir, mēģini dabūt vairāk, bet neesi skauģis, kam viss slikti. Tēmas autoram: Visizdevīgāk ir pašnodarbinātais, bet, ja nemaldos tur bija limits, cik daudz naudas var būt apgrozīts gada laikā, virs limita auga nodokļi vai arī jāveido sia. Īsti neatceros, bet vienmēr var pazvanīt VID un visu noskaidrot. Kā arī atceries to, ka nesen gāja runa par likumprojektu, ka latvijas pilsoņiem, kas strādā citās valstīs, tāpat būs jāmaksā nodoklis. Kā arī maza iespējamība, ka firma, kas meklē darbinieku, ļoti girbēs noslēgt līgumu ar firmu, jo gan viņu, gan tavā pusē notiks savādāki aprēķini, bet pieņemu, ka viss arī ir runājams ar darba devēju
 7. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  https://facebook.github.io/react/docs/installation.html Rekur ir instalācijas pamācība. npm papildus vari izmantot Bower un Gulp
 8. Mans iesācēja projekts

  Šinī gadījumā ja pieliktu htmlspecialchars() ,tad tas tiktu izlabots? Tātad pie ievades datubāze mysql_real_escape_string un pie izvades strip_tags un htmlspecialchars?
 9. Mans iesācēja projekts

  Kur tieši ir xss?
 10. Kādu laiku veidoju šo projektu https://github.com/Caaliitis/projekts Neesmu nekāds profesionālis, vienkārši veidoju skolai zinātnisko darbu. Mērķis ir izveidot kaut ko līdzīgu https://www.mykoob.lv/ vai http://www.e-klase.lv/lv/ Varbūt ir kādi ieteikumi, vai kļūdas?
 11. Nedefinējas sesija

  Taisīju kodu : http://pastebin.com/9dHCy1W8 un kad sāku pārbaudi pie sesijas, sapratu, ka sesija nav definējusies. Kur īsti problēma?
 12. ZPD

  Skolā jāraksta ZPD zinātniski pētnieciskais darbs. Piedāvā šādu tēmu. Domino spēles programmēšana Jāizanalizē spēle, kura notiek uz kvadrātveida galdiņa. Iesākt ar galdiņu 5x5. Pirmais spēlētājs novieto domino jeb kauliņu, jeb taisnstūri 1x2, pārklājot kvadrāta 5x5 divas rūtiņas. Tad otrais spēlētājs pārklāj citas divas brīvās rūtiņas. Zaudē tas, kurss nevar novietot savu kauliņu. Jānoskaidro, kurš, pareizi spēlējot, uzvar 1. vai 2.spēlētājs. Pēc tam, kad tikts galā ar šo uzdevumu varēs aplūkot kvadrātu 7x7. Kas attiecas uz kvadrātiem, kuru malas garums pārskaitlis, tur uzvarošā stratēģija zināma. Uzdevums vēl labs tajā ziņā, ka var izveidot matemātiski pievilcīgu datorspēli. Kādās valodās var programmēt? Un būtu labi, ja varētu iedot kādu linku, kur to valodu mācīties, Vai ari kādi piemēri.
×