Jump to content
php.lv forumi

Onkulis

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Onkulis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Vidējā alga programētājiem tikt tiešām ir ap 700Ls Vienīgi nav skaidrs, kādu motīvu vadīti, tikko izcepti koderi to saprot kā minimālo kodera atalgojumu. Es nevispārinu. Ir bijuši gadījumi, bet noteikti nevispārinu. Vairums cilvēku ir pilnīgi adekvāti un korekti - manā pieredzē. P.S. Krietni virs 1k, pelna .NET koderi... tur vakances ir vienmēr, jo ir nenormāls koderu trūkums.
  2. Tik tiešām - kāda ir kodera vidējā alga Latvijā?
  3. Grūti atbildēt par minimālo algu, kamēr nezinu ne veidu kādā cilvēks vēlas strādāt ne tā zināšanu līmeni un darba produktivitāti. Varu vien piebilst, ka strādājot freelance ar mūsu kantori, darboņi parasti saņem projektus uz kādiem 400-500Ls mēnesī Bet to es nevaru tā viennozīmīgi un precīzi solīt. Šobrīd mēs labprāt gribētu algot vienu štata koderi. Protams netiek izslēgta freelance varbūtība. Jebkurā gadījumā, arī štata cilvēkus presingot neviens negrasās un darbs paredzams brīvā mājīgā atmosfērā.
  4. Labvakar! Atļaušos arī es, piedāvāt kādu vakanci programmētājiem, vai topošajiem programmētājiem. Nepieciešams cilvēks, kurš pārzinātu PHP/MySQL Nav nepieciešams 100% guru, bet gan tāds speciālists, kurš prot risināt problēmas un meklēt risinājumus, jo saprotams, ka neviens nevar zināt visu. Formālajai izglītībai nozīme netiek piešķirta, bet portofolio un spēja korekti izplildīt darba uzdevumus ir nepieciešamās lietas. Kā arī vēlams apzināties savas spējas un neapņemties darbus, kurus nespēj reāli izpildīt. Darbs paredzams draudzīgā kolektīvā, bez represijām un bez sevišķas kontroles, kamēr vien tiek korekti pildīts darbs - svarīgs vien darba rezultāts un 'deadline' ievērošana Darba uzdevumi - WEB vietņu un WEB aplikāciju izstrāde. Interesenti aprakstu par sevi, par savām vēlmēm, savu darbu portofolio un vēlamo ikmēneša atalgojumu - sūtat uz info@procom.lv Protams, ka saprāta robežās, atbildēšu uz jautājumiem arī šeit! Lai Jums jauks vakars!
×
×
  • Create New...