Jump to content
php.lv forumi

ali

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About ali

 • Rank
  Māceklis
 • Birthday 08/01/1969

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.servisnet.lv
 • ICQ
  0
 • Skype
  servisnet.lv

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,611 profile views
 1. Kad klients izmantoja suncore, daži gadi atpakaļ, problēmu nebija. Man ir pieslēgts smscoin Komisijas visur ir milzīgas, bet to nosaka mobilie operatori.
 2. Bez tā ieraksta gūgle labākajā gadījumā metīs visu spamā, vai arī vispār neņems pretī tavus pastus.
 3. Re: Mr.Key Es tiešām gribu saprast, kas šis ir? Biznesa projekts, hobijs, izklaide? Kāpēc tas tiek darīts, ar kādu motīvu? un :D Gan biznesa, gan hobijs, gan izklaide... Man patīk, ja hostingam ir pēc iespējas minimāli ierobežojumi. Ja tiek pārcelts nenozīmē, ka pazūd. Un protams, kāds arī izmanto. Garantija nav tikai arhīviem. Par 1.21 mēnesī katru dienu nearhivēju. Par tādu pašu papildus cenu var iedot otrā serverī ftp kontu arhīvam. re:briedis Vienīgais kur piespamoju, kad mēģinu sazināties ar bezmaksas klientu, lai pārbauda, vai viss darbojās. Pārsvarā pēc ilgāka laikam
 4. Hostings atkal pārcelts uz fizisko serveri. Sākuma līmeņa Atom. Apache 2.4, MariaDB 5.5 (Mysql) Php 5.5. Bezmaksas hostings pagaidām nav pieejams reģistrācijai.
 5. Un kāds rezultāts aptaujai? Vairāki mēneši pagājuši. Iespējams, ka pilnīgi pietieka ar 2. variantu.
 6. Vai nav drošāk katru versiju uz pavisam cita vps? Vismaz man tā škiet. Un klientam parasti vajag arī daudz maz normālu vadības paneli, ne tikai versijas. Ir izmēģināti dažādi. Šis, kurš tiek izmantots patreiz, vairs netiek atbalstīts, tā ka noteikti jaunāka versija jau būs ar citu vadības paneli.
 7. Tiem kas tur hostējās pietiek. Netiek jau uzspiests lietot manu variantu :) Jaunajā versijā būs jaunāks.
 8. Python 2.4.3 PHP ātrāk kā nākošā gada martā vēl netiks mainīts uz jaunāku.
 9. Reizēm strādā, reizēm nē. Vienreiz šodien izdevās izlabot.
 10. Cietais disks SAS, 15000rpm. p.s. Laikam edit poga nedarbojās. Vēlāk salikšu visu pirmajā postā.
 11. Jaunā 2017. gada akcija - 30 Gb vieta. Pasūtīt hostingu šeit. Ierobežots vietu skaits un akcija darbojas līdz 01.01.2018. Cena par hostingu - EUR 1.21 mēnesī. Registrācija - hostings šeit. PHP , MariaDB (Mysql), 1 Gb diska vieta. Domēna vārdam .lv Jaunā gada akcijas cena 9.68 EUR Bezmaksas hostings. Tikai vienreizēja ~ 0.50 Ls reģistrācija ar SMS. PHP 5, MySQL, Direct admin vadības panelis, web skriptu uzstādītājs Installatron (joomla, wordpress utt. automātiski jauninājumi un arhīvi), 300 Mb diska vieta, Cron, e-pasti. Garmtech linux VPS. Maziem un testa proj
 12. Varbut veltigi meginu dabut vairakus virtualos hostus ar SSL Varbut iespejams, ka darbojas tikai 1 uz viena servera
×
×
 • Create New...