Jump to content
php.lv forumi

annazorka

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by annazorka

 1. Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu) Paldies, tagad strādā. Tikai ftp_chmod vietā nācās izmantot ftp_site.
 2. Problēma: Nesanāk uploudot bildes uz mapi, kas ir izveidota izmantojot skriptu, bet, ja es mapi izveidoju caur FTP klientu un salieku permissionus, tad var. Pamanīju, ka mapei, ko izveido skripts owners ir cits, nekā tai mapei, ko izveidoju caur FTP. Izmēģināju chown, bet tas owneru nemaina. Varbūt kāds zina, kur problēma, vai manā skriptā vai arī man jāsazinās ar hostētāju. Koda daļas: //veido mapi if (!is_dir("$target_path")){ mkdir("$target_path", 0777); chmod("$target_path", 0777); } //uploudo bildes foreach ($_FILES['pictures']['error'] as $key => $error) { if ($_FILES['pictures']['size'][$key]<2097152){ $path=$target_path.'/'.$_FILES['pictures']['name'][$key]; $path_parts = pathinfo($path); $ext=strtolower($path_parts['extension']); if ($ext=='jpg' || $ext=='jpeg'|| $ext=='png'){ if ($error == UPLOAD_ERR_OK) { $target=$target_path.'/'.'bilde'.$key.'.'.$ext; move_uploaded_file($_FILES['pictures']['tmp_name'][$key],$target) or die("Problēmas ar faila augšupielādi"); chmod("$target",0777); } } } } pēc koda izpildes man paziņo: "Problēmas ar faila augšupielādi".
 3. Lieta sekojoša, ka izmantojot IE rezultātā ir pilns ceļš , bet Mozillā tikai faila nosaukums [fails aka.php] <? echo" <form name='kakaform' action='aka2.php' method='post'> <input type='file' name='text1' size='60'><br> <input type='submit' value='submit'><input type='reset' value='reset'> </form>"; ?> [fails aka2.php] <? echo $_POST['text1']; ?> Kā likt Mozillai arī rādīt pilnu ceļu? Itkā varētu mēģināt kaut ko darīt ar Javascript, bet varbūt ir saudzējošaka metode?
 4. Nolēmu izveidot formu, lai to varētu izprintēt. Atradu, ka ir php printer funkcijas, lai to varētu izdarīt. Konsatēju , ka vajag php_printer.dll (novilku no http://snaps.php.net/win32/PECL_4_3/) iekš php/ext mapes un php.ini failā jāatkomentē extension=php_printer.dll. Gala rezultātā palaižot Apache parādās unable to load dynamic library './php_printer.dll' - The specified module could not be found. Kur varētu būt problēma? Varbūt ir cits veids kā izprintēt. <_<
 5. Paldies vecīt, ka beidzot esi atvēris acis manam monitoram, bet ja nopietni, tad notepad2 izskatās, ka ir tas, ko meklēju. Nav nekādu lieku fīču, jo citi aprakstītie editori ir pārāk piebāzti. Tā kā es visu rakstu no rokas, man neko citu arī nevajag. Paldies.
 6. Vai var kaut kā nodot mainīgā vērtību izmantojot sesijas, ja register_global=off, kūkas atslēgtas un neizmanto url. :huh:
 7. Paldies, noderēja! :ph34r:
 8. Sveiki! Vai kāds zina kādu PHP redaktoru, kur varētu saskatāmi rakstīt kodu bez nekādām liekām fīčām (apmēram notepad tikai ar krāsainiem tegiem un bez gljukiem ar faila sākumā ievietotiem liekiem neredzamajiem simboliem). B)
 9. Kā lai ar to tiek galā Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\..u.t.t. Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\..u.t.t.
×
×
 • Create New...