Jump to content
php.lv forumi

hawklv

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About hawklv

 • Rank
  Māceklis
 1. Atvainojos ka neatbildēju un ceļu augšā pavecu topiku. jo tiešam biju noslogots visu šo laiku. Vēlējos pateikt Paldies visiem kuri piedāvāja Source kodu un centās izpalīdzēt! Tiešam Paldies! Izdevās projektu nodot laicīgi un viss tiešam lieti noderēja! Amm. Ievākti dati tiek caur DOM .. pēc tam kodā meklējot tiek izvilkti kā teksta formāta bloks.. iespējams to varēja nedaudz savādāk izveidot, bet mani apmierināja tas ko ieguvu līdz šim - rakstzīmju (String) faila formātā ,tāpēc vēlējos to tā ari atstāt .
 2. Sveiki. Vēršos pie jums ar jautājumu vai source koda lūgumu. Jo nu ir sanācis tā ka man ir pavisam maz laika un izdomāt ko tādu paša spēkiem prasīs pārāk daudz laika un pieņemu ka man ir pārāk maz zināšanu šajā valodā. Pamatā vēlos no teksta gabala jeb vienas rakstzīmju kopas $teksts="rakstzimju kopa te...."; iegūt informāciju pa daļām.. Piemēram: $string = " Apraksts Jauki puisi Vardi Andris Petertis Viktors Janis Dzimsanas dati 1984.gada 2.feb 1992.gada 15jun. 1989.gada 25.feb 1999.gada 1.aug. "; izmantojot atslēgvārdus rezultāts būtu šāds $vardi = "Andris Peteris Viktors Ja
 3. Viss sākas ar to ka izveidoju 2 php failus. vienā(pieņemsim A.php) tiek ģenerēts nejauš skaitlisskaitlis. un otrā failā (jeb B.php) ar include tas tiek izsaukts. Kā lai iekš. B.php iegūstu skaitli kas tika pirmstam uzģenerets failā A.php? Jo cik zināms katru reizi pārlādējot lapu B.php iegūšu jaunu nejaušu skaitli tā itkā pārlādētu lapu A .php Centos izveidot iekš A.php tādu kā temp princpu.. kur tiek uzģenerets skaitlis un tas aizkavejas lidz nakamajam lapas reloadam. Ar tādu kā slēdža princpiu bet diemžēl tas nepildija savas funkcijas kā biju ieplānojis..
×
×
 • Create New...