Jump to content
php.lv forumi

hawklv

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

hawklv's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Atvainojos ka neatbildēju un ceļu augšā pavecu topiku. jo tiešam biju noslogots visu šo laiku. Vēlējos pateikt Paldies visiem kuri piedāvāja Source kodu un centās izpalīdzēt! Tiešam Paldies! Izdevās projektu nodot laicīgi un viss tiešam lieti noderēja! Amm. Ievākti dati tiek caur DOM .. pēc tam kodā meklējot tiek izvilkti kā teksta formāta bloks.. iespējams to varēja nedaudz savādāk izveidot, bet mani apmierināja tas ko ieguvu līdz šim - rakstzīmju (String) faila formātā ,tāpēc vēlējos to tā ari atstāt .
  2. Sveiki. Vēršos pie jums ar jautājumu vai source koda lūgumu. Jo nu ir sanācis tā ka man ir pavisam maz laika un izdomāt ko tādu paša spēkiem prasīs pārāk daudz laika un pieņemu ka man ir pārāk maz zināšanu šajā valodā. Pamatā vēlos no teksta gabala jeb vienas rakstzīmju kopas $teksts="rakstzimju kopa te...."; iegūt informāciju pa daļām.. Piemēram: $string = " Apraksts Jauki puisi Vardi Andris Petertis Viktors Janis Dzimsanas dati 1984.gada 2.feb 1992.gada 15jun. 1989.gada 25.feb 1999.gada 1.aug. "; izmantojot atslēgvārdus rezultāts būtu šāds $vardi = "Andris Peteris Viktors Janis"; $dz_dat = "1984.gada 2.feb 1992.gada 15jun. 1989.gada 25.feb 1999.gada 1.aug."; $apraksts = "Jauki puisi" Pamatā doma ir tāda ka ir piemēram 3 atslēgvārdi - "Apraksts ", "Dzimšanas dati" , "Vardi" un tie tiek meklēti rakstzīmju virknē. Kad vārds tiek atrasts, no tās vietas kur tas atrodas, tiek iegūtā informācija līdz nākamajam atslēgvārdam vai ari ja visi ir izmantoti līdz teksta beigām. Viss itkā būtu samērā vienkārši bet problēma ir tāda ka teksts ko vēlos analizēt ne vienmēr būs vienāds..Tas var būt jaukts..bez nākamās rindiņas, mainīts izkārtojums untt.. Līdzīgi kā attēlā.. (3 dažādos variantos) no sākuma ienāca prātā doma ka varētu noteikt katra atslēgvārda pozīciju.. ar strpos(virkne,'atslegvards') tad rēķināt starpību un beigas iegūt nepieciešamo informāciju ar - substr(virkne, $pozicija, -starpiba); Bet tas viss radīja pamatīgu mudžekli un pie jauktas secības ieguva nepareizu informāciju.. Pieļauju ka kāds no jums jau iepriekš ir strādājis ar ko tādu un varētu izpalīdzēt ideālākais variants būtu tad ja kāds iedotu gatavu source kodu priekš piemēra, jo man ir samērā maz laika līdz projekta nodošanai un bez šīs lietas ir vel daudz cita darāmā. -Ceru uz sapratni.
  3. Viss sākas ar to ka izveidoju 2 php failus. vienā(pieņemsim A.php) tiek ģenerēts nejauš skaitlisskaitlis. un otrā failā (jeb B.php) ar include tas tiek izsaukts. Kā lai iekš. B.php iegūstu skaitli kas tika pirmstam uzģenerets failā A.php? Jo cik zināms katru reizi pārlādējot lapu B.php iegūšu jaunu nejaušu skaitli tā itkā pārlādētu lapu A .php Centos izveidot iekš A.php tādu kā temp princpu.. kur tiek uzģenerets skaitlis un tas aizkavejas lidz nakamajam lapas reloadam. Ar tādu kā slēdža princpiu bet diemžēl tas nepildija savas funkcijas kā biju ieplānojis..
×
×
  • Create New...