Jump to content
php.lv forumi

WingTsun

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About WingTsun

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

2,178 profile views
 1. Ir jau gandrīz 10 gadu pieredze. Valodas: ☆ PHP ☆ MySQL, MySQLi ☆ Javascript ☆ Jquery (Frameworks) ☆ AJAX ☆ HTML(5) ☆ CSS (3) ☆ XML Dizains: ☆ Photoshop Dizains (Lapas, Bannera, Plakata, utt..), arī animācijas ☆ HTML(5), CSS (3) - FrontEnd Dizains ☆ Foruma posta dizains Frameworks: ☆ Bootstrap ☆ Font-Awesome ☆ Bootstrap ☆ Twig ☆ Font-Awesome Tehnoloģijas: ☆ Vairāki CMS/MVC ☆ Copmposer ☆ GIT/BitBucket (SVN) Papildus:
 2. Ar so informaciju ir pietiekami, lai varetu uzrakstit ejosu .htaccess Pec neskaitamiem meginajumiem, izdevas to izdarit. Ja kads uzduras uz problemu, veidot ModRewrite Referral/Affiliate linkus Luk ir stradajos kods: RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule ^devil-([A-Za-z0-9]*)$ /index.php?ref=$1 [NC,L,QSA]
 3. Sveiki! Es veidoju saitu, kur man ir implementets ref links. Tur viss ir ok.. ka piem *.com/?ref=1 (Lietojot $_GET) Vot es gribu uztaisit ar ModRewrite palidzibu linku, kas izskatas vairak ka *.com/join-1 Izmeginaju visadas versijas, neviena negaja, tapec versos pie masteriem seit :)
 4. Sveiki! Uzduros nelielai problemai ar Composer. Lietoju windows uz sava local dev servera. Composer ir uzinstalets, un pats par sevi strada. Problema ir, ka, kad es meginu palaizt install komandu: "php composer.phar install", man met erroru: fatal: Not a git repository (or any of the parent directories): .git fatal: Not a git repository (or any of the parent directories): .git abort: no repository found in 'C:\xampp\htdocs\Project109' (.hg not found)! 'svn' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file. Luk seit ir saturs no "composer.json": {
 5. <?php include('datubaaze.php'); mysql_query("UPDATE `wall` SET `read`='yes'") or die(mysql_error()); ?> Pamēģini šitā! Iespējams, ka kļūda ir citā kverijā. Ieteiktu papētīt "datubaaze.php". Pamēģini to include noņemt, un paskaties, vai tad arī ir kļūda, ja nav, tad zināsi, ka kļūda rodas tur.
 6. Paldies par atbildēm. Ņemšu vērā ieteikumus, un izveidošu atsevišķu Class, kas veiks vairākas populāras darbības, kuras man nācies atkārtot šeit reģistrācija, un kuru pēctam varēšu pielietot citur.
 7. Paldies par atbildi. Ņemšu to turpmāk vērā. Bet nu šajā skriptā nav daudz funkciju, kas nebūtu Custom, pietam validate klasi es iekļāvu. Varbūt es esmu kautko nepareizi sapratis, tapēc lūdzu neuzbrukt, jo esmu iesācējs. Galvenais jautājums ir, vai pamatā skripts ir ņemams, un pietiekami drošs, vai arī sķībs? :)
 8. Sveiki! Es neesmu profesionālis, tapec nenodiršam mani uzreiz.. :) PHP esmu apguvis pašmācība, un jau kādu laiciņu neatlaidīgi strādāju. Tātad, es pabeidzu reģistrācijas skriptu, bet es vēlēteos uzināt jūsu viedokli, vai šis skripts ir pietiekami nodrošināts, lai šo varētu lietot publiskā saitā. Viņš šobrīd lieto MySQLi prepare un bind params.. SqlQuery ir sagatavota funkcija, ar ko tu veicu. Lūk pati reģistrācija: <?php /* Signup */ # Load Modules require('./system/class.validator.php'); ######################################################################################
×
×
 • Create New...