Jump to content
php.lv forumi

vitalja

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

vitalja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Community Answers

 1. Hey, negaidiju, ka šis temats tā izvērsīsies, paldies par visiem ieteikumiem!
 2. Labdien, veidoju mājaslapu, kur varēs aukšupielādēt failu. Nezinu kā lai labāk glabāt failu datubāzēs tabulā vai vienkāršī mapē. Kādas priekšrocības un kādi trūkumi ir katram no variantiem?
 3. Hostinga operātori deva atbildi, un tas palīdzēja. Cpanli var nomainīt PHP versiju un aktivizēt nepieciešamos modeļus. Tik vienkārš risinājums, bet patērēja daudz stundu.
 4. SSH arī nav pieejams, nez iespējams vel kas nav. Izvēlējos lētu hostu, vispār "kā izvēlēties hostingu", varētu būt labs temats.
 5. Ja bildes, kādam parādi, tad bilde ir jau atdota, bet ja bildes tiešām kāds vēlas zagt, tad vajadzētu apstādināt vismaz masveida kopēšanas. Daļai bildēm var noteikt ierobežotu piekļuvi, piemāram, ielogotiem lietotājiem. Var arī padomāt par to lai sarežģītu darbu web scraperiem, piemēram, ierobežot skatīto bilžu skaitu minūtē.
 6. Labdien, lietoju symfony. Uz sava locālā Apache viss darbojas, bez nekādas vainas, bet uzliekot kodu uz hostinga izmet " Fatal error: Class 'PDO' not found in public_html/main/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/DriverManager.php on line 155" Esmu atradis ka varētu to izlabot http://stackoverflow.com/questions/7126227/pdo-and-pdo-mysql-loaded-but-class-not-found?rq=1 uzstādot pareizu extension_dir, bet man diemžel nav piekļuves php.ini failam. Lūdzu dodiet idejas, kā izlabot.
 7. Noteikti symfony, sarežģītāks, apgūšanā, bet ja apgūst, tad kods paliek labi strukturēts. Un arī termināla izmantošana var ietaupī daudz laika.
 8. Sveiki! mail($email, $subject, $mail_body, $header); Ir problēma ar epastu sutišanu, piemēram līdz gmail lietotājam ziņojums nonāk, bet līdz inbox lietotājam vispār nenonāk, turklāt gmailā vēstule nonāk Mēstulēs. Esmu mēģinājis sūtīt arī ar defult headery, jeb mail($email, $subject, $mail_body); arī tādā gadijumā nekas nemainā. Meklēju iespējamos iemeslus, tam ka ziņa netiek nosūtīta tā kā nākās. Sakarā ar nonākšanu mēstulēs gmailā šobrīd varu vainot tikai savu hostingu, bet nav ne jausmas, kādēļ inboxā ziņa vispār nenonāk. P.S. lietoju http://eu5.org/ free hosting.
 9. $content = file_get_contents("https://website.com/contentId=445"); $content kļust par string, no stringa ātrākais veidz kautko izvilkt ir ar regex komandām izmantojot, piemēram, funkciju preg_match_all http://php.net/manual/en/function.preg-match-all.php konkrētajā gadijumā <span id="the_span_id1" class="">Value #1:</span> <strong> <span class="price"> 999.11 USD </span> </strong> <br/> <span id="the_span_id2" class="">Value #2:</span> preg_match_all('#class="">(.+?)</span#', $content, $matches); // $matches ir divdimensiāls masīvs kurā tiks uzglabāts tavs pieprasijums. iespējams, var rasties problēmas ar to ka tev ir break line starp Value un #2.,bet no line break un liekām atstarpēm var tikt vaļā ar str_replace
 10. Tik tiešām rodas Tab atstarpe pirms koda, bet vienīgā izvades reize ir $this->response->body($image); mēģināju izvadīt arī ar echo vienalga tā atstarpe paliek, pat trim($image) funkciju izmēģināju tieši pirms izvades, izskatās, nav ne jausmas kā tā atstarpe varrasties.
 11. Tagat samainiju pēdējās divas rindiņas uz $this->response->headers('Content-Type', 'image/png'); $this->response->body($image); Viss darbojas daudz labāk, vissmaz tagat parādās tukša bilde, bet intuitīvi šķiet, ka šis kļudas iemesls ir, kas cits.
 12. ... $image->setImageFormat('png'); // output the new image header('Content-type: image/png'); $this->response->body($image); Lapa tiek taisīta Kohana freimworkā, fails kuram būtu jāizvada bilde izvada kodu: PNG IHDRgAMA utt. izskatās, ka header rindiņa nedarbojas pariezi. Neizdodas atrast problēmu iespējams kādam ir doma, kāpēc netiek izveidota bilde. Starp citu $this->response->body($image); ir vienīgā rindiņa ko izvadu.
 13. Atrisināts! Tas komentārs par error palīdzēja es atradu veidu kā uzlikt skaidrākus error. bootstrap.php failā Kohana::init(array(.. vajadzēja error => False, un tad skaidrajā errorā es sapratu, ka chmod vajadzēja nomainīt.
 14. ErrorException [ 8 ]: Array to string conversion ~ SYSPATH/classes/Kohana/Log/Writer.php [ 81 ] Nezinu iespējams var kautkādā veidā ieslēgt normālos errorus, bet man nav izdevies to izdarīt, šis errors man parasti uzrādas sintakses kļudās. Savāds errors, jo system mapi es vispār neesmu aizticis.
 15. /* $image == $_FILES['image'] (array) $directory == 'uploads/' (string) */ if ($file = Upload::save($image, NULL, $directory)) { $this->message = $file; $this->filename = strtolower(Text::random('alnum', 20)).'.jpg'; Image::factory($file) ->resize(200, 200, Image::AUTO) ->save($directory.$this->filename); // Delete the temporary file unlink($file); return $this->filename; } Labdien! Vai kāds varētu paskaidrot kāpēc nestrādā if statementa rindiņa, jeb Upload::save($image, NULL, $directory) bootstrap.php failā esmu aktivizējis image moduli.
×
×
 • Create New...