Jump to content
php.lv forumi

oskars21

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

oskars21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Sveiki, man nepieciešam, lai mana lapa defaulta palaižas uz ie10 Compatibility Viewa. Ar kadiem tagiem to varētu izdarīt? Paldies jau iepriekš :)
 2. oskars21

  print bug

  Sveiki kāds var ludzu pateikt kadēl šis print režīmā nenostrāda. css @media print{ div.BrowseForm{position:relative; } } div.BrowseForm{position:absolute; } html <div class="BrowseForm" style="width:100%;height:100%;"> meiignaju ari ar !important tas pats :(
 3. oskars21

  test

  Plāns ir veikt stresa testa 1 sekundē 2 pieprasījumus un izmērīt atbildes reakcijas laiku webam. Ideāli uzlikt testu uz nedēļu, vai minimums uz diennakts 24h periodu. kāds var ietiekt kādu tooli vai saiti?
 4. kko tādu jau es izmantoju mozilai un ie, bet cromam nāk defaulta spineris, taka sākuma nebiaj tād prasiba, ka jaievada tikkai ar bultam šis variants tiri labi derēja. tiešam nav vieglāks ceļš?
 5. ka var uzlikt, lai <input step='1' max='100' type='number' value='1'> var ievadit vertibu tikkai ar bultinam? readonly="true" neder.
 6. atrisināju savu sāpi ar, bet nu paldies par to pašu if (count($xml_data->mets_dmdSec->mets_mdWrap->mets_xmlData->wct_wct->wct_Target->wct_Seeds->wct_Seed) > 0) { foreach ($xml_data->mets_dmdSec->mets_mdWrap->mets_xmlData->wct_wct->wct_Target->wct_Seeds->wct_Seed as $node) { if($node->wct_SeedType=='Primary') $data_row['url']= $node->wct_SeedURL; }
 7. <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.jaunaislaiksjurmala.lv/</wct:SeedURL> <wct:SeedType>Secondary</wct:SeedType> </wct:Seed> <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.jl.lv/</wct:SeedURL> <----- vajag sho urli <wct:SeedType>Primary</wct:SeedType> </wct:Seed> bet tavs variants panem urli no secondary ša vai ta un tie type primary var but ari vairāki, tapēc vajag atlasit 1 ko atrod.
 8. nu labi vinsh noker to type primary bet, ka zinās ka vajag tieshi to urli, kas ir virs viņa?
 9. <wct:Seeds> <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.jl-valmiera.lv/</wct:SeedURL> <wct:SeedType>Secondary</wct:SeedType> </wct:Seed> <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.tagad.lv/</wct:SeedURL> <wct:SeedType>Secondary</wct:SeedType> </wct:Seed> <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.jaunaislaiksjurmala.lv/</wct:SeedURL> <wct:SeedType>Secondary</wct:SeedType> </wct:Seed> <wct:Seed> <wct:SeedURL>http://www.jl.lv/</wct:SeedURL> <wct:SeedType>Primary</wct:SeedType> </wct:Seed> </wct:Seeds> xml fragmetns private function loadXmlData() { $xml_row = glob($this->dir_path . "*", GLOB_ONLYDIR); $this->data = array(); foreach ($xml_row as $FileNamePath) { $data_row = array(); $xml_str = file_get_contents($fileNameFullPath); $xml_str = preg_replace('~(</?|\s)([a-z0-9_]+):~is', '$1$2_', $xml_str); $xml_test_data = simplexml_load_string($xml_str); $xml_data = new SimpleXMLElement($xml_str); $data_row['url'] = (string) $xml_data->mets_dmdSec->mets_mdWrap->mets_xmlData->wct_wct->wct_Target->wct_Seeds->wct_Seed->wct_SeedURL; $data_row['type'] = (string) $xml_data->mets_dmdSec->mets_mdWrap->mets_xmlData->wct_wct->wct_Target->wct_Seeds->wct_Seed->wct_SeedType; $this->data[] = $data_row; } } scripta fragments un man vajag atlasīt pirmo urli ar type primary. kāds gudrāk prāts varētu man izpalidzēt kā to norealizēt?
 10. Visam kādreiz pienāk pirmā reize :) Ceru ka tev āri :D
 11. problēma ir taaja ko tos xml taisa ar kkādu Web Curator Tool, un viņi paši nezin, kā viņš darbojas vai ko viņš dara :D īstenība šeit tie dati izksatas vel savādāki, tape iedošu aplūkot orģinalu http://www.2shared.c...TS-5570679.html pret ko Jūs konvertējāt, jo es ta'du rezultatu nedabuju, varbūt tapec, ka foruma tie dati ir savādaki..
 12. xmlus sūta pasūtītajs, tas ir garš stāst, kapēc viņi nejēdz atsūtit datus pareizā kodējuma, bet nu jāstrāda ar to kas ir. var ātri izskaidort, ko tai fukciaji padot, lai izlabot šo problēmu?
 13. oskars21

  encoding

  ir kāda nojausma, ka šitadu brīnumu pārkonvertēt? <dc:title>LatvieÅ?u centrs Garezers</dc:title> <dc:creator>Garezers</dc:creator> <dc:subject>NevalstiskÄs organizÄcijas; ReliÄ£ijas; Amerikas SavienotÄs Valstis; Non-governmental organizations; Religions; USA </dc:subject> <dc:description>Draudžu vasaras nometne Amerikas SavienotajÄs valstÄ«s, tÄs mÄ?rÄ·is ir kristÄ«ga un latviska audzinÄÅ?ana, nometnes apraksts, piedÄvÄtÄs vasaras programmas (nometnes), notikumu kalendÄrs. Skautu - Gaidu muzejs. O. GrÄ«na Tautas MÄkslas Muzejs. KlinklÄva mÄkslas galerija</dc:description>
 14. man ir funcija kas skrien pari xml failiem un vac datus no tiem. bet to failu saturs var dubleties, tapec Datu unikalitāte tiks pārbaudīta pēc lauka <dc:title> un <dc:identifier>, ja vairākiem xml failiem šie lauki būs vienādi, tiks izmantoti dati no tā xml faila, kuram lauka: „<mets:dmdSec” atribūts „CREATED” būs ar datuma un laika vērtību, kas ir visjaunākais. var kāds aptuveni parādit, ka tā pārbaude izskatītos?
 15. oskars21

  xml

  nomemu mets_mets dats paradijas, diezgan liela mistika pagaidam ar to visu, un tie celi citiem kilometriem gari :D
×
×
 • Create New...