Jump to content
php.lv forumi

ST1M

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

ST1M's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Playzone.ez.lv <-- Palidzibas Forums 3.2.3 1)čats 2)</php> webi 3)skripti 4)Draugi daudzāk 5)padalies ar pieredzēm! 6) skype sarunas 7)Inaudas 8)stati 9)Gudri adminstratori! 10 in 1 Sveicu visus kam šodien vardadiena! ... Ar cieņu PLAYZONE...
 2. nemaisies pa kajam! es varu dabūt skriptus!
 3. viss ir sutiet pm privari man! visu dabušu!
 4. varu iedod! maksa? ka varam zazinaties?
 5. ST1M

  Pieprasijumi

  kur vaar sastapt adminu?
 6. Neveins ar tabulam jau nenodarbojas :D tas jau vēsture! :D
 7. tu lieto šo <textarea class="ID><texta rea><p>aaaa</p> </form>
 8. ja kads grib sazinaties ar mani tad ejam šeit playzone.ez.lv čata rakstam ;) vcai pa PM iedošu skype niku!
 9. SVEIKI IR ATVERIES JAUNS KOMUNS! PLAYZONE.ez.lv ir domāts gan speļmaņiem gan iesācejiem!teikšu tā ja būss vajadzība ja redzesim ka tauta nāk un pievienojās tieši pie mums! tad mēss tiem lidzēsim un dosim skriptus un protams IPB forumus ienāc pie mums! playzone.ez.lv Cieni mūss! uzspied balsot par mums! ;)
 10. ST1M

  Pieprasijumi

  izskatās galigi klusums! :D
 11. mhm kā man pieradīt playzone.ez.lv pats veidoju un vari man pajautat vienalga kādu skriptu meģinašu tev lidzēt!
 12. ST1M

  Pieprasijumi

  Sveiki mani sauc Vilis ar </php> nodarbojos 2gadus pats visu iemācijos un skatiju profesionalos kadrus! teikšu tā tas ir mans hobijs . Esmu tāds cilvēks kas velās uzjautrināt php.lv mēss varam jums visiem palidzēt! Redzu php.lv daudz minusus! Nav nekā iekša mhmm..Es domaju pa blokeim utt.. jums derētu čats .... Ja kādam vaig ibp skriptus jautajat man privati neko nevaig pirkt visu var dabūt bezmaksas! Vell gribeeju pateikt vienu lieto te nav aktīvi adminstratori Gribeju zināt vai php.lv ir oficiala majaslapa? ES vairāk nodarbojos ar IPB man pašam pieder speļu komuns varu paradīt playzone.ez.lv Ieskatities un padomajat samēra ar šo php.lv nesamerīt! Tapēc jau iepriekš pateicu ka te nava aktīvi adminstratori--> info: Varu dabūt te statusu moderatora vai MAIN būšu aktīvs un lidzēšu visiem! Ielikšu visus skriptus lai visiem nebūtu jāperk utt. Līdz tikšanās reizēm!
 13. Neveins šo nelieto skatos!
×
×
 • Create New...