Jump to content
php.lv forumi

Tvinky

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About Tvinky

 • Rank
  Māceklis
 1. Es saskāros ar šiem: rawurldecode/rawurlencode un itkā "worko". Kāda tad ir atšķirība starp rawurldecode/rawurlencode un urlencode/urldecode ? P.S Salīdzināju, tomēr labāk patīk urlencode/urldecode izdotais rezultāts ;) Paldies bubu
 2. Ir tādas php funkcijas kā uz JavaScript escape/unescape? Es biju pameklējis lv.php.net, bet neatradu... Ghmm, help.
 3. Ar preg_match nevar pārbaudīt?
 4. A ja fails ir: "black.nigaz.photo.jpg.php" kas tad? ) Izmanto extension un parbaudi vēl uz strtolower - iespējams fails ir DoC vai jPg )))
 5. Liels paldies visiem par ieteikumiem un atsaucību, kļūda izlabota.
 6. Sveicināti! Vāru sakot izveidoju skriptu priekš tā, lai varētu sadalīt tekstu un izvadīt linku "lasīt tālāk". Skripts tikai veidots priekš lv/ru/en valodām. Kļūdas sāka rādīties pie ru... Un tā lūk mans kods: <?php $teksts = "Какбы всё ок! Какбы всё ок! Какбы всё ок! (Tā turpinās līdz pārsniedz 400 simbolus)"; if (strlen(@$teksts) >= 400) { $teksts = stripslashes($teksts); echo substr($teksts,0,400); echo " "; echo "<a href=#>Далще...</a>"; } ?> Un izvadot, es iegūstu: Какбы всё ок! Какбы всё ок! Какбы всё ок! Какбы всё ок! Какбы всё ок! К
 7. Tur tā lieta, ka nemainās. Un ja jaunākās ziņas nolasās tagad otrādāk (no apakšas) tad vinš jaunajam linkam caur count dod id=0. Un tad ja veido linku pa kuru tam jāiet, tas vnk ver netās ziņas vaļā spiežot uz linka "Lasīt tālāk". Tur jau tā škrobe.. Brbr, būš tad savādāk jātaisa :(
 8. Ir iespējams saskaitīt rindiņas iekš faila no otra gala?
 9. Visiem liels liels, paldies - viss tagad mani news strādā. Tiešām prieks. Liels paldies visiem!!!
 10. Un ja man nav pieejams tāds hostings, jeb vispār mysql jeb citas db pieejas? Tad man jaiztiek ar txt. Kādu neparedzēto logu kļūdu? Cik esmu taisījis mājaslapas, kuras izmanto txt failus priekš informācijas glabāšanas viss normāli strādā. :) Un man kā iesācējam, nav nekāda liela mājaslapa, lai visu sortētu/glabātu iekš db... Brbr =)
 11. Piemēru varat iedot? Es iekš lv.php.net to neiebraucu. Nu ja piemēram man tur notiek tādas lietas: $f = file('./adm/news.txt'); $cnt = count($f); for($i=0; $i<$cnt; $i++) { $bum = explode("<space>",$f[$i]); utt... Tad man vajag vienkārši rakstīt pēc vai pirms bum to array_reverse($bum); ? Man neizdevās nez kapēc. +( Ja var, tad lūdzu ar piemēriem.
 12. Lieta tāda, ka man vajag caur skriptu ierakstīt failā iekšā informāciju. Ierakstīties viņa ierakstās, bet jaunākā informācija rakstas faila apakšā. Kā var panākt, lai jaunākā informācija rakstītos faila augšā a vecā pabrauc uz leju?
 13. Perfekti nē - tur tak var uzlikt krievu valodu arī :) Es abās palasuīju. Heh, tomēr noderīga informācija. Paldies visiem.
 14. Man petit atsevishki tas funkcijas? Ar kuram man sakt? Un, ka man zinat ar kuram sakt ?
×
×
 • Create New...