Jump to content
php.lv forumi

CasyMan

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About CasyMan

 • Rank
  Māceklis
 • Birthday 05/04/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ikšķile, Latvia

Contact Methods

 • Skype
  ezis.edzus
 1. CasyMan

  Tomorowland!

  Tonight! No comments... Need to see!
 2. Domā caur css vienkārši nomainīt rindkopu margin? Būs laikam trešo reizi jāpārtaisa leijauts un jāsāk apgūt tabulu struktūra.. :D
 3. Redz, malai arī nevaru likt procentus, jo instagram bildes platumu nedrīkst mainīt. Tas visu sarežģī...
 4. Un man bloga ieraksts stāvēs vislaik uz 700px, tas tā pat neko nemaina vai ir min un max vai nav. Drīzāk, lai ir, jo gribu lai ieraksts samazinās, bet gribu, lai samazinās pirms tas side nokrīt lejā.
 5. Tieši tā arī man viss ir. Varat iečekot. http://beast.lv/edz/index.php Šobrīd problēma ir tāda, ka tas twitter nokrīt zem bloga ieraksta, kad samazina pārlūku zem 1300px (width) platumā. Gribu, lai no sākuma samazina teksta bloku pirms nokrīt tas twitters zem viņa. Divu dienu laikā nespēju atrisināt šo problēmu. Vai kādas idejas? Papētat kodu... Bloga ieraksta izmēri ir min-width:200px, max-width:950px, gribu lai raksts samazinās pirms nokrīt mala.
 6. Paldies. Šis man noderēja. Vadīšos laikam pēc šāda parauga. Mazliet apjuku visā savā bardakā, takā būs jāmēģina no jauna...
 7. Sveiki. Esmu iesācis būvēt savu mājaslapu, bet nekādīgi netieku galā ar savu leijautu. Manam lejautam vajadzētu izskatīties šādi. Šobrīd man visi DIV bloki ir izkārtoti viens zem otra. Neesmu nekāds speciālists iekš css, tāpēc nezinu visas komandas un vaicāju jums, kā lai šos atsevišķos blokus (Menu, Twitter, Instagram) iegūst labajā pusē? Mājaslapa šobrīd izskatās... šādi. Mans secret kods index.php lapai: <html> <head> <title>EdzusViksna.lv</title> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="./css/main_style.css" /> <link rel="stylesheet"
 8. Kas ir backend un kas ir front ends? Vēl es pie programmām neatradu Adobe produktu - Dreamweaver :( ..tāpēc vēl neesmu izpildījis...
 9. Hmm... Atbrauco no Beļģijas, atcerējos par php.lv... Iegāju papētīt jaunumus savā topikā. Pirmās 3 atbildes ir ok.., bet kas aiziet pēc tam!... Visi te tik gudri, ka no šī visa ko izlasīju sapratu to, ka header ir iebūvēta funkcija. Par cik php esmu mācījies DIVAS dienas, piedodiet no tā visa lielā satura, kas seko zem paskaidrojuma, ka header ir iebūvēta funkcija man ir pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Tāpēc, lūdzu, varbūt slēdzam ciet? Un ja kāds tiešām vēl tik ļoti grib izpļāpāties savu pieredzi un izdalīt savu ego, tad lai to dara citā topikā, ne priekš iesācējiem... Paldies. :)
 10. Hmm... Paldies, izlaboju uz headerr :D Skaidrs kur bija problēma, bet īsti nav skaidrs kur man tas header jau ir izmantots... ? (būšu kaut ko palaidis garām)
 11. Esmu izveidojis mazu php lapu, kurā esmu izveidojis vienkāršas funkcijas. Dariju visu kā pamācībā http://www.killerphp.com/videos/13_functions_custom/functions-custom-part2.php , tikai mazliet paspēlējos ar kodu un paplašināju/izveidoju savu saturu... Beigu beigās sanācis errors... Pēc tā visa ko es zinu - nevaru atrast problēmu, ne semikolu trūkumu, ne lieku funkciju, ne lieku mainīgo jeb "variables". Vai varat palīdzēt atrast kļūdu?
 12. Mazliet izbrīnijos ieraugot Tavu sūdzību, pārbaudīju pats, tiešām. Izmet 404 kļūdu... Drošvien, ka linki ir sabojāti. Jācer, ka tehniķi šo problēmu novērsīs... :)
 13. Jāsāk apgūt php zinība... :)

 14. Jāsāk apgūt php zinība... :)

×
×
 • Create New...