Jump to content
php.lv forumi

lotart

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About lotart

 • Rank
  Māceklis
 • Birthday 05/10/1990

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. lotart

  HTML=>PDF

  Paldies, mpdf tiešām strādā!
 2. lotart

  HTML=>PDF

  Varbūt tu esi pats veidojis fontus vai kaut ko tamlīdzīgu darījis? Jo nu ar tcpdf iepriekš ierakstot kādu latviešu simbolu, vispār izdeva tukšu pdf, tad kaut ko pie kodējumiem pamainīju un garumzīmju vietā rāda kaut kādus citus simbolus, bet vismaz nav tukšs pdf, bet nu tas tāpat nav tāds risinājums, kā man vajadzētu :) Pamēģināšu to, kuru ieteici un ziņošu, kā veicas.
 3. Vajadzētu kādu skriptu vai skripta fragmentu, ar kura palīdzību no aizpildītas formas varētu ģenerēt PDF failu. Dažādi gatavie risinājumi ir izmēģināti (FPDF, TCPDF), bet tie neatbalsta latviešu valodu, kas šajā gadījumā ir problēma. Varbūt varat ieteikt kādu gatavo risinājumu, kas darbojas ar latviešu valodu vai arī varat padalīties ar pašu rakstītiem skriptiem? Paldies jau iepriekš!
 4. xPtv45z: 1.3. versija. Lauri: paldies par koda fragmentu, pirmdien varēšu pārbaudīt vai strādā.
 5. Ar symfony sāku darboties tikai nesen, tāpēc jautājums šāds: Templeitā ir norādīts link_to (bilde, actions), ko nospiežot, tiek izsaukts action, kas pieskaita klikšķi un pārlādē lapu, lai parādītu cik reizes kopumā uz linka klišķināts, arī bilde pie pārlādēšanas nomainās. Attiecīgi nospiežot šo link_to(cita bilde, actions) vēlreiz, klikšķis tiek noņemts no kopskaita un bilde nomainīta uz sākotnējo. Ja ideja nav skaidra, tad īsumā tas būtu kaut kas līdzīgs Facebook I like pogai. Problēma šajā gadījumā būtu tāda - vajadzīgs lai pēc klikšķa netiktu pārlādēta visa lapa, tikai izsaukts acti
×
×
 • Create New...