Jump to content
php.lv forumi

biossss

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

biossss's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Nu radikāli netiks mainīts, katrā ziņā joma X nekļūs par jomu Y. Bet paldies, pēc kāda laiciņa ielikšu atskaiti- varbūt kādam noderēs.
 2. Sveiki, Tātad ir lapa, kuras dizainu ir velme pārveidot (arī nelielas struktūras izmaiņas tiks veiktas), uz doto brīdi lapa ir ļoti labi nolasīta starp meklētājiem un kotējas ļoti augstu, lai gan pats lapas kods (html/css) velk uz 90o gadu pusi. Jautājums: vai pārstrādājot esošo lapu, ņemot vērā mūsdienu tehnoloģijas, netiks zaudēts reitings meklētāj servisos?
 3. Tātad (http://www.kiky.lv/skroll/) ir skrollis, kas ir vertikāls, viss super... Taču ir problēma pielāgot tādu pašu tikai horizontāli, respektīvi, lai rullētos pa x asi. Šeit (http://kiky.lv/skroll/index2.html) ir horizontālais skrollis, tikai nevis kā skrollis, bet bez pašas skroļļa sviras... Šeit (http://youngpup.net/projects/ypSimpleScroll/) tas viss ir vairāk aprakstīts, varbūt noder. Ceru uz kādu cilvēku!
 4. Sveiki! Nepieciešams kāds +/- zinošs JavaScript cilvēks, darbiņš, domājams, neaizņems vairāk par pusstundu (tas tā pīpējot), taču ar savām zināšanām, diemžēl, netieku skaidrībā... Protams, par attiecīgu samaksu. e-pasts: [email protected] m.
 5. Ir vajadzīgs XHTML/CSS dzejnieks, atsevišķiem līgumdarbiem, samaksa- pēc vienošanās. Gribētājiem rakstīt uz: [email protected]
 6. Skatīt kā piemēru http://69.xx.lv, respektīvi dzinējs- ielogojās lietotājs, pievieno jaunu video failu, uzraksta nosaukumu, varbūt nedaudz pakomentē, izlogojās... un cilvēki šo te video failu var pasūtīt, par attiecīgu SMS. Varbūt tagad skaidrāk izteicos?
 7. Respektīvi, vēlētos uzzināt cik orrientējoši varētu izmaksāt neliela CMS dzinēja izstrāde, kur ir nepieciešama aptuveni viena sadaļa, lai augšuplādētu bildes, filmas, un lai pēctam attiecīgi lietotājs varētu šo bildi, filmu lejuplādēt, ievadot CDI kodu. Piedāvājumus sūtīt uz biossss at inbox punkts lv
 8. biossss

  opacity

  Vajadzētu pamēģināt ar class'i nevis ar identifikātoru, nav nodefinēts paragrāfs, un viņš (manuprāt) paņem to caurpīdīgumu no #cnt!
 9. Jautājums: Cik lielu uzmanību jūs pievēršat, tam lai jūsu darbi būtu valīdu un semantiski? Aptaujas veidā varētu atbildēt procentuāli, respektīvi, validācija: n% un semantika: n% Paldies jau iepriekš!
 10. paldies visiem kas centaas paliidzeet! http://server.paehl.de/ - te var dabuut jau gatavu instalaciju, varbuut, ja vel kadam vajag, tad tik uz priekshu ;)
 11. atkal kkas nav taka vajag! tagad http://localhost/ nestrada, paraadaas "The requested URL /php/php.exe/index.php was not found on this server. Apache/2.0.52 (Win32) Server at localhost Port 80" direktorija /php/ vispar tads fails index.php nav atrodams, kas tas par erroru?
 12. tatad apache, php man uzinstalets, laikam jau nokonfigurets ari! tagad vajadzetu radiit manus php meistarojumus?! ieraxtam: <title><? print "mans php exp!"; ?></title> saglabajam kaa exp.php atveram ar IE, vai ar Operu: vajadzetu title paradities : mans php exp! ?! bet paradaas kaa: <title><? print "mans php exp!"; ?></title> vaina ieksh konfiguracijas? vai mosh kkas cits pie vainas?
 13. tad paradas taa pati infa kas bija par apachi...
 14. kur atveraas taa vispariga informacija par PHP? kaa vinja jaatver?
 15. loderi tu esi gjenijs... paldies! alinjsh no manis!!! ;) ar apachi viss kartiba
×
×
 • Create New...