Jump to content
php.lv forumi

nemiroff

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About nemiroff

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

2444 profile views
 1. Nesen parādījās problēma, ka atjaunotais saturs neuzrādās lapas viesiem, kas jau kādu reizi bijuši portālā. Ja lapu atver pirmo reizi, tad rāda jaunāko saturu, bet nākamreiz vairs ne. Līdz vienīgi refreš poga/F5. Pats izmaiņas redzu uzreiz tad kad esmu ielogojos kā admins/lietotājs wordpresa panelī. Kādi risinājumi? Ja ir tad rakstiet, lūdzu, konkrēti precīzu vietu kur ko ielikt/labot, piemēram, functions.php vai kādā citā failā.
 2. Noņēmu vispār un viss ir tā kā tam jābūt. Paldies Tev!
 3. // Stop direct access of the file if(preg_match('#'.basename(__FILE__).'#',$_SERVER['PHP_SELF'])) die(); class PopularWidget extends WP_Widget { /** * Constructor * * @return void * @since 0.5.0 */ function PopularWidget() { ob_start(); //header sent problems if(!defined('POPWIDGET_URL')) define('POPWIDGET_URL',WP_PLUGIN_URL."/".plugin_basename(dirname(__FILE__))."/"); $this->version = "1.0.1"; $this->domain = "pop-wid"; $this->load_text_domain(); $this->functions = new PopularWidgetFunctions(); add_action('template_redirect',array(&$this,'se
 4. tajā kodā nevienā vietā nav blink, tas būs kāds cits.
 5. Hi, viss notiek wordpresā, vajag izmainīt pluginā vienu lietu, ir widgets kuram "ejot" vai uzejot ar peles kursoru uz viņu, viņš paliek skaidrāks, te būs attēls: viņš tāds pelēcīgs, bet kad ar peli uziet paliek skaidrs attēls, vajag novākt to pelēcīgo nost, lai visu laiku rāda skaidru bildi, bez tā efekta. murgu jau te sarakstīju, bet gan jau sapratāt.
 6. Joprojām tumšs, nav tāds wp_options.
 7. Nu ir tur tā, ko tu ar to biji domājis?
 8. Šodien neko vairs neaiztikšu wp, sadzēros alu hokeja laikā, var sanākt šmuce:D Hmm, biju gan jā... kā tu zini? kas ta es pa porgrameri...vairāk kā entuziasts :) un WP vairak vai mazāk ir gatavs produkts ar iespēju šo to pielabot savām vajadzībām.
 9. Nu vo šito sapratu :D paldies! ups, vispār ir gļuks, lapa atveras smuki, bet nevar tikt "dashboard" rāda- "page no found". Un vēl ir www.piemers.lv/ kad uzspiež piem.uz meņu pogas |sākumu| atveras - www.piemers.lv/wordpress/category/sakums/ nevar to wordpress nomainīt uz ko citu vai vispār izdzēst, lai aiz .lv/ paliek category ?
 10. hmm,šķiet esmu īpaši apveltīts - neko nesaprotu:D nav kāds tutriāls tam?
 11. Sveiki, piemērs, ir - www.piemers.lv atverot viņu rādās balta lapa ar tekstu - Index of / ar linku wordpress, uzspiežot atveras www.piemers.lv/wordpress/ un viss ir tā kā tam jābūt, kur un kas cpanelī jāmaina, lai atverot piemers.lv rādas /wordpress/ saturs? skatīt pievienoto skrīnu.
 12. Viss vienkāršais ir ģeniāls. Paldies, paskatīsimies :)
 13. Hi, latviešu valodā nav pieejama jaunākā versijā, ir kāds īzij veids kā anglisko padarīt latviešu valodā? admina panelis var palikt anglisks, vajag lai lapa ir latviski, lai "posted comment" ir Pievienot komentāru.
 14. Sveiki, izdevās ar "custom menu" salikt kategorijas tā lai katra tiek rādīta savas kategorijas meņū. Bet problēma joprojām ir posta izskatā, tas tiek parādīts viss, lai cik bilžu vai tekstu tur būtu. Ar kādu pluginu vai kā citādi parādīt tikai ieskatu?piemēram, kā spoki.lv - tu redzi par ko ir rakstā, ja gribi lasī visu rakstu tad ir jāuzspiež virsū, tas atveras pilnā.
×
×
 • Create New...