Jump to content
php.lv forumi

ivy

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About ivy

 • Rank
  Māceklis

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. Par to poņu tev ir 100% taisnība ;) Es jau sāku nožēlot, ka izvēlējos to priekšmetu vasaras semestrī, nu bet gribas tomēr to visu kaut kā iemācīties un saprast. Maltos jau vien pati pa ģūgli tālāk, bet nodošanas termiņš spiež :/ Tā ka nu tencinu par palīdzību un kad būs iespēja, palūkošu, vai sanāks kā vajag! P.S. Jā, ID ir primārā atslēga ar AUTO_INCREMENT (tik daudz es pati māku un pat saprotu samuhļīt :D )
 2. Ookay.. Līdz kaut kam tādam es vakara beigās arī aizmalos. Man tik vajadzētu vēl kaut kaut kādu loop (kā tos pričendāļus latviski dēvē?), jo visa lieta ir tāda, ka izsaucot vienu lapu, tiek izmests simpleXML savārstījums, no kura skripts izlasa bildes un uzseivo uz servera, un izlasa Thumbnailus, kurus ieseivo iekš DB. Un otra lapa šīs bildes un Thumbnailus atkal izdod. Tas, kas man tagad neizdodas, ir uztaisīt normālu loopu un saprast, kurā lapā man viņu bāzt :/
 3. Nedaudz paturpinot tēmu.. Ar tām bilžu ielikšanām galā tiku. Tagad man ir jautājums par to parādīšanu browzerī. $sth = $db->query("SELECT thumb FROM images"); $sth->setFetchMode(PDO::FETCH_ASSOC); while($row = $sth->fetch()) { header("Content-type: image/jpeg"); echo $row['thumb'] . "\n"; } Ar šo tiek parādīta tikai viena bilde, a kā piedabūt, lai parāda visas, kas tajā nabaga DB iekšā? Vai šim gabaliņas vēl kas riņķī apkārt jāpieliek, vai tur vajag kaut ko pavisam citu? (lūdzu nesūtiet mani atkal pie gūgļa, to es jau pietiekami moku ;) )
 4. Ehm.. paldies par padomiem. Par to, ka bildes nevajadzētu glabāt iekš DB, es jau visur salasījos. Man vienkārši tāds mājas darbs, kur ko tādu prasa. Bet nu tā kā es beigu beigās neko īsti noderīgu neatradu, ielasīju tikai linkus un piedabūju pie autputa, ka tur visas manas bildes parādās. Vismaz rezultāts būs pareizs ^^
 5. Sveiki, pat īsti nezinu, kā sākt.. Lieta apmēram tāda, ka man no SimpleXML izmestā info jāielasa dati datubankā. Viena no lietām, kas ir jāielasa, ir bilde un man nav ne jausmas, kā to izdarīt. Pārējos datus (nosaukumu, autoru) ielasu šādi: $title = $sx->entry->title; $author = $sx->entry->author->name; Ja ieliek sekojošo, tad ielasās tikai bildes links: $img = $sx->entry->link['href']; Kā lai ielādē pašu bildi, ja ir tabula "bildes" ar ailīti "img"? Tālāk to visu lieku (mēģinu likt) iekš DB ar $db->exec("INSERT INTO bildes (title, author, img)
×
×
 • Create New...